fbpx
Plaukų transplantacija NeoGraft2022-10-19T16:35:43+03:00

Plaukų transplantacija NeoGraft technologija

Greitas, saugus, itin modernus ir efektyvus plaukų persodinimo metodas.

Apie procedūrą

Kainos

Dermatologo konsultacija
60€
Plaukų persodinimas
nuo 999€
Procedūros kaina priklauso nuo transplantuojamo ploto.
Rezervuoti dabar
Visas kainynas

Kodėl NeoGraft?

Plaukų transplantacija – bene inovatyviausias būdas kovai su plaukų retėjimu ir plikimu. NeoGraft technologijos pagalba, tai – vienintelis būdas, kuomet plaukų transplantacijos metu nenaudojami skalpeliai. Kadangi nedaromi pjūviai, vietoje, iš kurios imami plauko folikulai, nelieka matomų linijinių randų, o klientas gali džiaugtis savais plaukais vietose, kuriose jie neaugo.

Ką verta žinoti apie plaukų persodinimą?

Su kokiomis procedūromis galima derinti plaukų transplantaciją?2022-10-19T16:26:04+03:00

Pasiruošus atlikti plaukų transplantaciją, jos su jokiomis kitomis procedūromis derinti nereikėtų. Plaukų folikulams prigijus ir plaukams pradėjus augti, dažniausiai rekomenduojamos plaukų stiprinimui bei galvos odos kraujotakos gerinimui skirtos procedūros kaip PRP, Dr. Cyj, mezoterapija ir t.t.

Kokie galimi šalutiniai poveikiai?2022-10-19T16:24:54+03:00

Plaukų transplantacijos sėkmė ir efektyvumas priklauso nuo individualių organizmo sąvybių. Iškart po transplantacijos, plotas, kuriame įsodinti plauko folikulai, gali būti skausmingas, jautrus, patinti. Retais atvejais plaukų folikulai gali neprigyti ir transplantacija laikoma nepavykusia, todėl būtina su gydytoju išsamiai aptarti sveikatos būklę, sveikatos istoriją, vartojamus vaistus bei kitus niuansus, galinčius daryti įtaką procedūrai.

Kam plaukų persodinimas negalimas?2022-10-19T16:23:39+03:00

Plaukų transplantacija negalima besilaukiančioms moterims, pacientams, sergantiems onkologinėmis, įvairiomis autoimuninėmis, jungiamojo audinio, kitomis lėtinėmis ligomis. Transplantacija neatliekama, jei sergama bet kokia infekcine odos liga ar plaukų transplantavimo vieta yra pažeista.

Kada reikėtų kreiptis dėl plaukų transplantacijos?2022-10-19T16:22:43+03:00

Dėl plaukų transplantacijos tikslinga kreiptis tada, kai išplikimo ar plaukų išretėjimo vietos ilgai neatauga, o medicininiai tyrimai nerodo jokių reikšmingų pakitimų, kurie gali turėti įtakos plaukų augimui. Vos tik pastebėjus netipinį plaukų slinkimą reikėtų atlikti išsamius sveikatos tyrimus. Neradus priežasties, bet kenčiant nuo plaukų retėjimo, šią būklę galima sumažinti ar sustabdyti REVÙ CLINIC atliekamomis injekcijomis į galvos odą ir taip išvengti būsenos, kuomet padėti gali tik plaukų transplantacija.

Kaip vyksta procedūra?2022-10-19T16:21:25+03:00

Gydytojas nuskuta visą galvą arba dalį, iš kurios paimami plaukų folikulai. Nuskausminimui naudojama vietinė anestezija. Nejautra atliekama vietoje, kurioje turi būti
atliekama transplantacija ir folikulų traukimo vietoje, kad būtų sumažintas bet koks diskomfortas. Specialios lazdelės, kuri naudoja pneumatinį spaudimą, pagalba ištraukiami plaukų folikulai, kurie vėliau specialiu įrankiu implantuojami į nuplikusią vietą. Tvarstymas gali būti atliekamas ištraukimo ir implantavimo vietose, kad būtų išvengta
kraujavimo ir diskomforto. Praėjus maždaug dviems ar trims savaitėms, transplantacijos vietoje pradeda augti nauji plaukeliai.

Kokiu prietaisu atliekama procedūra?2022-10-19T16:19:27+03:00

Procedūra atliekama naujoviška ir pažangiausia NeoGraft plaukų persodinimo sistema. Tai minimaliai invazinis folikulų ištraukimo metodas, kuris saugiai surenka atskirus plaukų folikulus ir persodina juos į plaukų slinkimo paveiktą vietą. NeoGraft sistema yra unikali tuo, kad ji automatizuoja plaukų persodinimo procesą. Ši technologija be prisilietimo naudoja pneumatinius valdiklius, kad atsargiai ištrauktų atskirus folikulus iš donorinės srities.

Kiek procedūrų reikia?2022-10-19T16:18:33+03:00

Reikalinga viena plaukų transplantavimo procedūra ir itin kruopšti priežiūra po jos, pagal gydytojo pateiktas rekomendacijas.

Ar plaukai skirsis nuo natūralių plaukų?2022-10-19T16:17:57+03:00

Transplantuoti plaukai yra taip pat tokie pat natūralūs plaukai, nes transplantacijai naudojami paties kliento plaukų folikulai. Iš pradžių ataugę plaukai būna plonesni, retesni ir
silpnesni, bet laikui bėgant tampa identiški likusiems. Plaukus kirpti, dažyti ar formuoti galima tuomet, kai jų storis bei stiprumas vizualiai nebesiskiria nuo visų kitų plaukų.

Skaitykite daugiau REVÙ Lab