VISA TIESA APIE PLAUKŲ UŽPILDUS DR. CYJ

Esame ko gero daugiausiai Dr. Cyj suleidžianti klinika Lietuvoje.

Nors ir labai smagu, kad ir kitos klinikos dalinasi mūsų gydytojų rezultatais bei nuotraukomis, visgi būtų dar smagiau, jei nuopelnai nebūtų tarsi prisiimami sau.

Kairėje – mūsų gydytojos Aurelijos Juškienės Dr. Cyj procedūrų rezultatas, dešinėje – „Era esthetic“ 2022-12 mėn. įrašas. Nei gydytojos, nei klientės leidimas viešinti nuotraukas nebuvo duotas, nors uždėtas logotipas bei tekstas tarsi leidžia suprasti, kad tai šios klinikos rezultatas.

Žinoma, smulkmena, bet, kaip sakoma, velnias slypi detalėse, ir tai yra tik viena iš daugelio priežasčių, kodėl REVÙ CLINIC atsisako produkciją pirkti iš tokių įmonių ir renkamės kitus sąžiningus bei patikimus oficialius Dr. Cyj distributorius Europos Sąjungoje.

Taigi, apie viską nuo pradžių.

1. 2022 metų gegužės mėn. vienai dienai paskelbėme akciją Dr. Cyj ir PRP procedūroms, tarsi padėką mūsų klientams. Praktiškai iškart sulaukėme „Era Esthetic Professional“ laiško, kuriame teigiama, kad nebetieks mums Dr. Cyj produkto. 2022-05-24 “Era Esthetic Professional” atstovas į mūsų klausimą, kodėl nebetieks produkto, elektroniniu paštu atsakė „kadangi Jūs dempinguojate procedūrų kainas rinkoje ir nenorite geranoriškai bendradarbiauti“. Mums tai primena bandymą galimai reguliuoti kainas, kaip Jums?

2. Europos Sąjungoje galioja laisvos prekybos įstatymai, todėl negalima uždrausti prekių pirkti kitose Europos Sąjungos šalyse. Pabendravę net su keliomis įmonėmis kitose Europos Sąjungos šalyse pamatėme, kad kai kurių Europoje oficialių tiekėjų Dr. Cyj produkcijos kainos ženkliai mažesnės.

3. Ar pirkti Dr. Cyj produkciją iš lokalaus pardavėjo už gerokai didesnę kainą nei kitose Europos valstybėse, ar pirkti iš kitų Europos šalių oficialių DR. Cyj produkcijos distributorių ir leisti didesnei klientų auditorijai pasidžiaugti šia puikia procedūra? Mes už antrąjį variantą.

Mūsų tikslas – kokybiškos, efektyvios ir daugeliui prieinamos paslaugos, todėl nuolat ieškome būdų, kaip galėtume šį tikslą įgyvendinti. Deja, tai nevisada pavyksta su tiekėjais Lietuvoje.