Kuponas – puiki dovana artimam žmogui bet kokia proga, garantuojanti pasirinkimo laisvę. Įsigykite dovanų kuponą jau dabar!

Koks dovanų kupono galiojimo terminas?

Klinikoje įsigyti dovanų kuponai galioja 6 mėnesius. Kadangi paslaugoms būtina išankstinė registracija, rekomenduojame nelaukti paskutinės galiojimo dienos ir rezervacijai palikti bent kelias savaites, taip galėsime užtikrinti Jums patogų laiką ir procedūrą.

Kaip galima įsigyti dovanų kuponą?

Dovanų kuponą įsigyti galite atvykę į REVÙ Kliniką – tuomet jį išrašysime ir supakuosime į gražų voką vietoje. Jei atvykti negalite, susisiekite su mumis ir elektroninį dovanų kuponą PDF formatu po apmokėjimo bankiniu pavedimu atsiųsime elektroniniu paštu. Visą informaciją (kam kuponas skirtas, jo vertė arba paslauga, kitos detalės, kurias norėtumėte, kad paminėtume) siųskite labas@revuclinic.lt ir įsigykite puikią dovaną be jokio vargo!

Kokia turėtų būti dovanų kupono vertė?

Kupono vertę nusprendžia pats klientas – galime ant kupono įrašyti tiek pinigų sumą, už kurią jis buvo pirktas, tiek konkrečią paslaugą, kurią norite dovanoti.

Papildoma informacija

Norint užsiregistruoti paslaugai už dovanų kuponą, būtina išankstinė rezervacija telefonu, el. paštu, žinute socialiniuose tinkluose ar mūsų tinklalapio rezervacijos formoje. Kupono vertę galima išnaudoti per keletą kartų, kuponai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami.