fbpx
Plaukų slinkimo gydymas2024-03-18T08:18:10+02:00

Inovatyvus plaukų slinkimo gydymas

Patikrinti plaukų slinkimo gydymo metodai plaukams, kurių visada norėjote.

Apie procedūras

Populiariausių procedūrų kainos

PROCEDŪRAKAINAPIRKTI
1ml Dr. Cyj plaukų užpildai
1ml
89€*
109€
Mezoterapija plaukams
49€*
PRP injekcijos plaukams
89€*
109€
4x Dr. Cyj + 4x PRP
760€
Galvos odos mezoterapija
59€*
HairRestart plaukų augimo skatinimas lazeriu
119€*
* įsigyjant paketą
Esame ko gero daugiausiai Dr. Cyj užpildų leidžianti įmonė Lietuvoje!
Dr. Cyj produktai TIK iš oficialių ES tiekėjų

Ką daryti, kai slenka plaukai?

Plaukų slinkimas – tai ne tik kosmetologinė problema. Šis sutrikimas priklauso nuo daugelio priežasčių ir kartais gali signalizuoti apie rimtas ligas. Gydymas skiriamas tuomet, kai jau aiškios plaukų slinkimo priežastys.

Ką verta žinoti apie plaukų slinkimą ir jo gydymą?

Kaip turėtų būti atliekamos Dr. Cyj užpildo procedūros?2023-01-12T08:33:20+02:00

Pirmiausia, procedūra turėtų būti atliekama tik licencijuotose medicinos klinikose ir tik medikų. Svarbu, jog prieš procedūrą specialistas švirkštą su užpildu išpakuotų prie kliento (Dr. Cyj užpildai dažnai atkeliauja pakuotėse po 2 švirkštus, tad prie kliento turėtų būti atidaroma vidinė pakuotė su pačiu švirkštu). Kiekvienas švirkštas pažymėtas specialiais produkto atsekamumo lipdukais, kurių vienas paliekamas klinikoje kliento sveikatos knygelėje, o kitas gali būti atiduodamas pačiam klientui ir įklijuojamas į jo grožio pasą. Informuokite, jei dar neturite grožio paso, duosime jį pirmos procedūros metu!

Kaip veikia Dr. Cyj plaukų užpildas?2022-07-27T09:46:24+03:00

Dr. Cyj – tai pirmasis pasaulyje plaukų užpildas, praturtintas įvairiais vitaminais ir peptidais, skirtas plaukų stiprinimui, jų augimio skatinimui, apimties didinimui. Tai puiki priemonė pavargusiems, lūžinėjantiems, lėtai augantiems plaukams, nes prisotina jų svogūnėlius veikliosiomis medžiagomis, aktyvina kraujotaką galvos odoje.

Siekiant geriausių rezultatų, dažniausiai rekomenduojame atlikti 4 procedūras kas dvi savaites, tačiau gydymo eiga ir trukmė gali būti parenkama individualiai konsultuojančio gydytojo.

Kodėl slenka plaukai?2019-11-25T13:57:18+02:00

Plaukai slenka kiekvienam žmogui, iki tam tikro laipsnio, tai – natūralus procesas. Plaukas turi tris augimo fazes – anageno, katageno ir telogeno, po kurių natūraliai sunyksta iš iškrenta. Todėl per dieną nuo galvos galime netekti 50 – 100 plaukų. Toks natūralus plaukų slinkimas paryškėja tam tikruose gyvenimo etapuose, veikiant hormonų sistemai: po gimdymo, menopauzės metu (dėl hormono estrogeno poveikio sumažėjimo). Toks plaukų slinkimas paprastai praeina savaime, jo gydyti nereikia, tačiau visvien galima pasikonsultuoti su gydytoju endokrinologu, dermatologu ar vidaus ligų gydytoju.

Kita priežasčių grupė – tai lėtinės ligos: cukrinis diabetas, mažakraujystė, skydliaukės ligos, vilkligė, kai kurios odos ligos. Plaukų slinkimas gali būti ir individuali reakcija vartojant kai kuriuos vaistus: priešvėžiniai, antihipertenziniai, širdies nepakankamumui skirti vaistai, antidepresantai ir pan. Šiuo atveju pirmiausia patartina šalinti priežastį, gydyti pagrindinę ligą.

Plaukų slinkimą gali paspartinti ir kiti žalingi faktoriai – rūkymas, nesaikingas buvimas saulėje, alkoholio vartojimas, plaukų kaitinimas, dažnas džiovinimas fenu. Staigų plaukų slinkimą gali sukelti ir didelė emocinė perkrova, stresas.

Ar įmanoma gydyti plaukų slinkimą be injekcijų?2019-12-09T09:49:33+02:00

Taip, plaukų slinkimą įmanoma gydyti įvairiais geriamais vaistiniais preparatais bei maisto papildais, tačiau juos turėtų paskirti gydytojas, atsižvelgęs į Jūsų būklę, lūkesčius bei problemos priežastis. Prieš pasirenkant bet kurį gydymo metodą, geriausia pasikonsultuoti su gydytoju ir remtis jo rekomendacijomis.

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune