fbpx
Plaukų slinkimo gydymas2022-05-19T15:50:57+03:00

Inovatyvus plaukų slinkimo gydymas

Patikrinti plaukų slinkimo gydymo metodai plaukams, kurių visada norėjote.

Apie procedūras

Populiariausių procedūrų kainos

AKCIJA! Dr. Cyj arba PRP
nuo 95€
PRP injekcijos plaukams
265€
Galvos odos mezoterapija
59€
Dr. Cyj plaukų užpildai
210€
Sekėjams Instagram ir Telegram papildomos nuolaidos
Rezervuoti dabar
Visas kainynas

Ką daryti, kai slenka plaukai?

Plaukų slinkimas – tai ne tik kosmetologinė problema. Šis sutrikimas priklauso nuo daugelio priežasčių ir kartais gali signalizuoti apie rimtas ligas. Gydymas skiriamas tuomet, kai jau aiškios plaukų slinkimo priežastys.

REVU Klinika plaukų slinikimo gydymas

Ką verta žinoti apie plaukų slinkimą ir jo gydymą?

Kaip veikia Dr. Cyj plaukų užpildas?2022-07-27T09:46:24+03:00

Dr. Cyj – tai pirmasis pasaulyje plaukų užpildas, praturtintas įvairiais vitaminais ir peptidais, skirtas plaukų stiprinimui, jų augimio skatinimui, apimties didinimui. Tai puiki priemonė pavargusiems, lūžinėjantiems, lėtai augantiems plaukams, nes prisotina jų svogūnėlius veikliosiomis medžiagomis, aktyvina kraujotaką galvos odoje.

Siekiant geriausių rezultatų, dažniausiai rekomenduojame atlikti 4 procedūras kas dvi savaites, tačiau gydymo eiga ir trukmė gali būti parenkama individualiai konsultuojančio gydytojo.

Kodėl slenka plaukai?2019-11-25T13:57:18+02:00

Plaukai slenka kiekvienam žmogui, iki tam tikro laipsnio, tai – natūralus procesas. Plaukas turi tris augimo fazes – anageno, katageno ir telogeno, po kurių natūraliai sunyksta iš iškrenta. Todėl per dieną nuo galvos galime netekti 50 – 100 plaukų. Toks natūralus plaukų slinkimas paryškėja tam tikruose gyvenimo etapuose, veikiant hormonų sistemai: po gimdymo, menopauzės metu (dėl hormono estrogeno poveikio sumažėjimo). Toks plaukų slinkimas paprastai praeina savaime, jo gydyti nereikia, tačiau visvien galima pasikonsultuoti su gydytoju endokrinologu, dermatologu ar vidaus ligų gydytoju.

Kita priežasčių grupė – tai lėtinės ligos: cukrinis diabetas, mažakraujystė, skydliaukės ligos, vilkligė, kai kurios odos ligos. Plaukų slinkimas gali būti ir individuali reakcija vartojant kai kuriuos vaistus: priešvėžiniai, antihipertenziniai, širdies nepakankamumui skirti vaistai, antidepresantai ir pan. Šiuo atveju pirmiausia patartina šalinti priežastį, gydyti pagrindinę ligą.

Plaukų slinkimą gali paspartinti ir kiti žalingi faktoriai – rūkymas, nesaikingas buvimas saulėje, alkoholio vartojimas, plaukų kaitinimas, dažnas džiovinimas fenu. Staigų plaukų slinkimą gali sukelti ir didelė emocinė perkrova, stresas.

Ar įmanoma gydyti plaukų slinkimą be injekcijų?2019-12-09T09:49:33+02:00

Taip, plaukų slinkimą įmanoma gydyti įvairiais geriamais vaistiniais preparatais bei maisto papildais, tačiau juos turėtų paskirti gydytojas, atsižvelgęs į Jūsų būklę, lūkesčius bei problemos priežastis. Prieš pasirenkant bet kurį gydymo metodą, geriausia pasikonsultuoti su gydytoju ir remtis jo rekomendacijomis.

Plačiau apie šią bei kitas susijusias procedūras

Susipažinkite su REVÙ CLINIC paslaugas išbandžiusių klientų patirtimi, specialistų įžvalgomis bei kita naudinga informacija

Skaitykite daugiau REVÙ Lab

Greita rezervacija vizitui

Užpildykite formą ir mes patvirtinsime Jūsų registraciją per 4 darbo valandas.

Arba skambinkite telefonu:

+370 700 31001 Vilniuje

+370 700 31002 Kaune