fbpx
EMSELLA2024-04-05T09:14:47+03:00

EMSELLA – šiuolaikinis metodas dubens dugno raumenų stiprinimui

Tai pasaulinė inovacija intymios sveikatos gerinimui, vadinama Kėgelio sostu.

1 EMSELLA procedūra
69€
1 EMSELLA procedūra (1 procedūros kaina perkant 6)
59€
Konsultacija
0€

Eksperto statusas

Gyd. Vilma Viliūšienė vienintelė Lietuvoje turi BTL EMSELLA eksperto ir tarptautinio pranešėjo statusą, kas garantuoja procedūros kokybę ir ją atliekančių specialistų aukštą kvalifikaciją. REVÙ CLINIC atlieka ko gero daugiausiai šių procedūrų Lietuvoje!

EMSELLA – saugu, efektyvu, neskausminga ir jokios invazijos

EMSELLA – modernus, neinvazinis, patentuotu HIFEM principu veikiantis prietaisas, skirtas intymios sveikatos, seksualumo gerinimui, dubens dugno raumenų stangrumo atkūrimui bei šlapimo nelaikymo gydymui.

Pirmieji tiek Vilniuje, tiek Kaune atvežėme EMSELLA ir turime didžiausią patirtį – atliekame daugiausiai procedūrų. Vieninteliai Lietuvoje turime eksperto statusą.

Ką verta žinoti apie EMSELLA procedūras?

Kaip atpažinti specialistą ekspertą?2022-10-14T18:05:34+03:00

REVÙ CLINIC gydytoja bei vadovė Vilma Viliūšienė – gamintojo BTL pripažinta tarptautine EMSELLA eksperte bei trenere. Todėl mūsų klinikoje šią procedūrą atlieka tik kruopščiai atrinkti specialistai ir tik po intensyvių gydytojos mokymų bei kvalifikaciją patvirtinančių egzaminų išlaikymo. Mūsų tikslas – ilgalaikiai rezultatai, todėl vizito metu gausite ne tik procedūrą, bet ir išsamias konsultacijas bei individualius dubens dugno aktyvacijos mokymus pagal autorinius REVÙ CLINIC protokolus.

EMSELLA – medicininis įrenginys, todėl, užtikrinant kliento saugumą, procedūrą atlikti gali tik medikai, o geriausių rezultatų galima tikėtis tik ilgametę patirtį turinčioje įstaigoje. Savo grožį ir sveikatą patikėkite tik į profesionalų rankas, nes klaidų taisymas vėliau kainuoja gerokai daugiau.

Kaip atpažinti originalų EMSELLA įrenginį?2022-10-14T18:30:16+03:00

Visus originalius ir oficialius BTL įrenginius, tame tarpe ir EMSELLA, rasite oficialiame BTL tinklalapyje. Pasirinkite miestą ir pasitikrinkite, kur garantuojama prietaisų kokybė: www.btlaesthetics.com/en/clinics-near-me.

Kiek procedūrų reikės?2021-08-31T14:04:49+03:00

Norint pasiekti geriausių rezultatų, reikėtų atlikti bent 6 procedūras 2-7 dienų tarpais. Priklausomai nuo individualių skirtumų, kai kuriais atvejais jų gali prireikti ir daugiau.

Ar EMSELLA išgydys bet kokį šlapimo nelaikymą?2023-02-24T12:57:22+02:00

EMSELLA procedūros skirtos dubens dugno raumenų stiprinimui, todėl idealiai tinka tiems šlapimo nelaikymo atvejams, kurie priklauso nuo šių raumenų tonuso: įtampos bei mišraus tipo šlapimo nelaikymui. Svarbu ir šlapimo nelaikymo laipsnis: geriausio rezultato galima tikėtis lengvo ir vidutinio šlapimo nelaikymo atvejais. Galutinis rezultatas priklauso ir nuo pacientų amžiaus, problemos užleistumo, buvusių plyšimų, traumų, gimdymų skaičiaus, hormonų balanso, gretutinių ligų bei kitų faktorių.

Kaip EMSELLA veikia?2021-08-31T14:03:37+03:00

Įrenginys veikia HIFEM (aukšto intensyvumo fokusuotas elektromagnetinis laukas) principu. Elektromagnetinis laukas, veikdamas motorinius neuronus, sukelia dubens dugno raumenų susitraukimus. Impulsai generuojami labai dideliu dažniu, o raumenų susitraukimai yra žymiai stipresni, nei galėtume sutraukti valios pastangomis. Vos šešios EMSELLA procedūros prilygsta beveik metus laiko kasdien teisingai atliekamiems Kėgelio pratimams. Procedūra yra saugi ir efektyvi, ji patvirtinta FDA bei CE sertifikatais, plačiai naudojama visame pasaulyje.

Ar EMSELLA procedūra naudinga vyrams?2021-08-31T14:02:16+03:00

Taip, EMSELLA procedūra labai populiari ir tarp vyrų, kurie skundžiasi erekcijos, ejakuliacijos sutrikimais, taip pat įtampos tipo šlapimo nelaikymu, po prostatos operacijų. Stiprinant dubens dugno raumenis, sumažinamas nuo jų priklausantis šlapimo nelaikymas, gerėja ir dubens kraujotaka, o tai dažnai pagerina lytines funkcijas ir vaisingumą.

Kiek laiko išlieka efektas?2023-02-24T13:02:32+02:00

Mokslinių tyrimų metu įrodyta, kad po paskutinės procedūros rezultatai dar sparčiai gerėja apie 1-2 mėnesius ir nekeičiant gyvenimo būdo bei įpročių gali išsilaikyti iki 12 mėnesių. Kokie bus galutiniai rezultatai ir kiek laiko jie truks, priklauso nuo daugelio faktorių – amžiaus, gyvensenos, gretutinių ligų, buvusių gimdymų, hormonų balanso ir pan. Palaikomosios procedūros, Kėgelio pratimai namuose bei sveikas gyvenimo būdas padės rezultatus išlaikyti ilgiau.

Kaip pasiruošti procedūrai?2021-08-31T14:01:30+03:00

Šiai procedūrai nereikia nei specialiai pasiruošti, nei kuo nors rūpintis po jos. Iškart po vizito galima grįžti į įprastą režimą. Procedūros metu rekomenduojama dėvėti plono audinio, judesių nevaržančius rūbus. Procedūra neatliekama menstruacijų metu.

Kam ši procedūra netinka?2023-12-29T13:35:25+02:00

EMSELLA procedūros netinka, jei kūne yra bet koks metalinis, magnetui jautrus objektas (širdies stimuliatorius, metaliniai implantai (išskyrus dantų), metalinės gimdos spiralės ir pan.). Taip pat nėštumo metu, sergant aktyviomis onkologinėmis ligomis, esant ryškiam kvėpavimo funkcijos nepakankamumui. Nerekomenduojama procedūros atlikti menstruacijų metu, nes gali pagausėti kraujavimas.

Moterims rekomenduojama palaukti bent 3 mėnesius po gimdymo, taip pat reikėtų atsižvelgti ir į maitinimo krūtimi ypatumus. Nors maitinimas krūtimi ir nėra griežta kontraindikacija, dėl potencialaus streso organizmui gali sumažėti pieno kiekis, todėl pati moteris turėtų apsispręsti, ar procedūrą atlikti iškart, ar atidėti vėlesniam laikui, kuomet kūdikis papildomai primaitinamas ar žindymas visai nutraukiamas.

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune