fbpx
Šlapimo nelaikymo gydymas2024-03-18T08:21:03+02:00

Šlapimo nelaikymas – efektyvus neinvazinis problemos gydymas

Inovatyvus šlapimo nelaikymo gydymas padės susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

Apie šlapimo nelaikymo gydymą

EMSELLA specialūs pasiūlymai

1 EMSELLA procedūra
69€
1 EMSELLA procedūra (1 procedūros kaina perkant 6)
59€
Konsultacija
0€

Eksperto statusas

Gyd. Vilma Viliūšienė vienintelė Lietuvoje turi BTL EMSELLA eksperto ir tarptautinio pranešėjo statusą, kas garantuoja procedūros kokybę ir ją atliekančių specialistų aukštą kvalifikaciją.

Apie šlapimo nelaikymą

Šlapimo nelaikymas – problema, su kuria susiduria bemaž trečdalis populiacijos. Ši būklė gali pasireikšti ir gana jauniems žmonėms, tačiau su amžiumi problema tik gilėja, kartu su ja atsiranda ir nepasitikėjimas savimi, gėdijimasis išeiti iš namų.

Ką verta žinoti apie šlapimo nelaikymo gydymą?

Kaip atpažinti specialistą ekspertą?2022-10-14T18:05:34+03:00

REVÙ CLINIC gydytoja bei vadovė Vilma Viliūšienė – gamintojo BTL pripažinta tarptautine EMSELLA eksperte bei trenere. Todėl mūsų klinikoje šią procedūrą atlieka tik kruopščiai atrinkti specialistai ir tik po intensyvių gydytojos mokymų bei kvalifikaciją patvirtinančių egzaminų išlaikymo. Mūsų tikslas – ilgalaikiai rezultatai, todėl vizito metu gausite ne tik procedūrą, bet ir išsamias konsultacijas bei individualius dubens dugno aktyvacijos mokymus pagal autorinius REVÙ CLINIC protokolus.

EMSELLA – medicininis įrenginys, todėl, užtikrinant kliento saugumą, procedūrą atlikti gali tik medikai, o geriausių rezultatų galima tikėtis tik ilgametę patirtį turinčioje įstaigoje. Savo grožį ir sveikatą patikėkite tik į profesionalų rankas, nes klaidų taisymas vėliau kainuoja gerokai daugiau.

Kaip atpažinti originalų EMSELLA įrenginį?2022-10-14T18:30:16+03:00

Visus originalius ir oficialius BTL įrenginius, tame tarpe ir EMSELLA, rasite oficialiame BTL tinklalapyje. Pasirinkite miestą ir pasitikrinkite, kur garantuojama prietaisų kokybė: www.btlaesthetics.com/en/clinics-near-me.

Kaip vyksta procedūra?2023-02-24T13:24:25+02:00

Pirmoji šlapimo nelaikymo gydymo procedūra prasideda nuo išsamios konsultacijos su specialistu, kurios metu aptariami simptomai, įvertinama organizmo būklė bei tikėtini rezultatai. Po jos specialistas paprašys atsisėsti ant EMSELLA kėdės ir paaiškins, kaip teisingai pozicionuoti dubenį. Tuomet bus parinkta tinkama programa ir pradėta procedūra, o Jums beliks išlaikyti tinkamą kūno padėtį beveik 30 minučių. Iškart po procedūros galėsite grįžti į įprastus darbus.

Kiek laiko išlieka efektas?2023-02-24T13:02:32+02:00

Mokslinių tyrimų metu įrodyta, kad po paskutinės procedūros rezultatai dar sparčiai gerėja apie 1-2 mėnesius ir nekeičiant gyvenimo būdo bei įpročių gali išsilaikyti iki 12 mėnesių. Kokie bus galutiniai rezultatai ir kiek laiko jie truks, priklauso nuo daugelio faktorių – amžiaus, gyvensenos, gretutinių ligų, buvusių gimdymų, hormonų balanso ir pan. Palaikomosios procedūros, Kėgelio pratimai namuose bei sveikas gyvenimo būdas padės rezultatus išlaikyti ilgiau.

Kaip pasiruošti procedūrai?2021-08-31T14:01:30+03:00

Šiai procedūrai nereikia nei specialiai pasiruošti, nei kuo nors rūpintis po jos. Iškart po vizito galima grįžti į įprastą režimą. Procedūros metu rekomenduojama dėvėti plono audinio, judesių nevaržančius rūbus. Procedūra neatliekama menstruacijų metu.

Kiek reikia procedūrų?2023-02-24T13:31:27+02:00

Rekomenduojamas kursas šlapimo nelaikymo gydymui susideda iš 6 procedūrų. Tarp procedūrų turėtų praeiti minimalus 48 val. laiko tarpas, jas kartoti rekomenduojama kas 2-5 dienas. Didelė dalis pacientų jau po pirmųjų vizitų jaučia pagerėjimą – sumažėja įklotų poreikis, nereikia taip dažnai keltis naktį. Geriausias efektas jaučiamas praėjus 1-2 mėn. po procedūrų kurso. Tiek procedūrų skaičius, tiek dažnumas gali skirtis, priklausomai nuo paciento amžiaus, individualių savybių, problemos užleistumo, gretutinių būklių ir kitų faktorių.

Kodėl būtent EMSELLA procedūra?2021-06-01T20:38:04+03:00

Šis šlapimo nelaikymo gydymo būdas jau pelnė pripažinimą visame pasaulyje. Tai naujos kartos neinvazinis gydymas, patvirtintas FDA ir CE bei plačiai ištirtas moksliniuose tyrimuose bei klinikinėse studijose. Tai pirmasis įrenginys pasaulyje, skirtas būtent dubens dugno raumenims stiprinti, kuomet kitos technologijos audinius veikia tik paviršiuje. Vienos pusvalandžio trukmės EMSELLA procedūros metu raumenys susitraukia net 11 000 kartų – to pasiekti valios pastangomis neįmanoma.

Kam ši procedūra netinka?2023-12-29T13:35:25+02:00

EMSELLA procedūros netinka, jei kūne yra bet koks metalinis, magnetui jautrus objektas (širdies stimuliatorius, metaliniai implantai (išskyrus dantų), metalinės gimdos spiralės ir pan.). Taip pat nėštumo metu, sergant aktyviomis onkologinėmis ligomis, esant ryškiam kvėpavimo funkcijos nepakankamumui. Nerekomenduojama procedūros atlikti menstruacijų metu, nes gali pagausėti kraujavimas.

Moterims rekomenduojama palaukti bent 3 mėnesius po gimdymo, taip pat reikėtų atsižvelgti ir į maitinimo krūtimi ypatumus. Nors maitinimas krūtimi ir nėra griežta kontraindikacija, dėl potencialaus streso organizmui gali sumažėti pieno kiekis, todėl pati moteris turėtų apsispręsti, ar procedūrą atlikti iškart, ar atidėti vėlesniam laikui, kuomet kūdikis papildomai primaitinamas ar žindymas visai nutraukiamas.

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune