fbpx
Šlapimo nelaikymo gydymas2022-10-17T14:54:23+03:00

Šlapimo nelaikymas – efektyvus neinvazinis problemos gydymas

Inovatyvus šlapimo nelaikymo gydymas padės susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

Apie šlapimo nelaikymo gydymą

EMSELLA specialūs pasiūlymai

BLACK FRIDAY: 1 EMSELLA procedūra
59€
130€
BLACK FRIDAY: 1 EMSELLA procedūra (1 procedūros kaina perkant 6)
49€
130€
Konsultacija
0€

Eksperto statusas

Gyd. Vilma Viliūšienė vienintelė Lietuvoje turi BTL EMSELLA eksperto ir tarptautinio pranešėjo statusą, kas garantuoja procedūros kokybę ir ją atliekančių specialistų aukštą kvalifikaciją.

Rezervuoti dabar
Visas kainynas

Apie šlapimo nelaikymą

Šlapimo nelaikymas – problema, su kuria susiduria bemaž trečdalis populiacijos. Ši būklė gali pasireikšti ir gana jauniems žmonėms, tačiau su amžiumi problema tik gilėja, kartu su ja atsiranda ir nepasitikėjimas savimi, gėdijimasis išeiti iš namų.

Ką verta žinoti apie šlapimo nelaikymo gydymą?

Kaip atpažinti specialistą ekspertą?2022-10-14T18:05:34+03:00

REVÙ CLINIC gydytoja bei vadovė Vilma Viliūšienė – gamintojo BTL pripažinta tarptautine EMSELLA eksperte bei trenere. Todėl mūsų klinikoje šią procedūrą atlieka tik kruopščiai atrinkti specialistai ir tik po intensyvių gydytojos mokymų bei kvalifikaciją patvirtinančių egzaminų išlaikymo. Mūsų tikslas – ilgalaikiai rezultatai, todėl vizito metu gausite ne tik procedūrą, bet ir išsamias konsultacijas bei individualius dubens dugno aktyvacijos mokymus pagal autorinius REVÙ CLINIC protokolus.

EMSELLA – medicininis įrenginys, todėl, užtikrinant kliento saugumą, procedūrą atlikti gali tik medikai, o geriausių rezultatų galima tikėtis tik ilgametę patirtį turinčioje įstaigoje. Savo grožį ir sveikatą patikėkite tik į profesionalų rankas, nes klaidų taisymas vėliau kainuoja gerokai daugiau.

Kaip atpažinti originalų EMSELLA įrenginį?2022-10-14T18:30:16+03:00

Visus originalius ir oficialius BTL įrenginius, tame tarpe ir EMSELLA, rasite oficialiame BTL tinklalapyje. Pasirinkite miestą ir pasitikrinkite, kur garantuojama prietaisų kokybė: www.btlaesthetics.com/en/clinics-near-me.

Kam ši procedūra netinka?2021-08-31T14:05:39+03:00

EMSELLA procedūros netinka, jei kūne yra bet koks metalinis, magnetui jautrus objektas (širdies stimuliatorius, metaliniai implantai (išskyrus dantų), metalinės gimdos spiralės ir pan.). Taip pat nėštumo metu, sergant aktyviomis onkologinėmis ligomis, esant ryškiam kvėpavimo funkcijos nepakankamumui. Nerekomenduojama procedūros atlikti menstruacijų metu, nes gali pagausėti kraujavimas.

Kaip vyksta procedūra?2021-06-01T20:35:56+03:00

Pirmoji šlapimo nelaikymo gydymo procedūra prasideda nuo išsamios konsultacijos su gydytoju, kurios metu aptariami simptomai, įvertinama organizmo būklė bei tikėtini rezultatai. Po jos gydytojas paprašys atsisėsti ant EMSELLA kėdės ir paaiškins, kaip teisingai pozicionuoti dubenį. Tuomet gydytojas parinks tinkamą programą ir prietaisą įjungs, o Jums beliks išlaikyti tinkamą kūno padėtį beveik 30 minučių. Iškart po procedūros galėsite grįžti į įprastus darbus.

Kiek laiko išlieka efektas?2021-08-31T14:00:42+03:00

Mokslinių tyrimų metu įrodyta, kad po paskutinės procedūros rezultatai dar sparčiai gerėja apie mėnesį ir nekeičiant gyvenimo būdo įpročių laikosi apie 12 mėnesių. Palaikomosios procedūros, Kėgelio pratimai namuose bei sveikas gyvenimo būdas padės rezultatus išlaikyti ir ilgiau.

Kaip pasiruošti procedūrai?2021-08-31T14:01:30+03:00

Šiai procedūrai nereikia nei specialiai pasiruošti, nei kuo nors rūpintis po jos. Iškart po vizito galima grįžti į įprastą režimą. Procedūros metu rekomenduojama dėvėti plono audinio, judesių nevaržančius rūbus. Procedūra neatliekama menstruacijų metu.

Kiek reikia procedūrų?2021-06-01T20:36:52+03:00

Rekomenduojamas kursas šlapimo nelaikymo gydymui susideda iš 6 procedūrų. Tarp procedūrų turėtų praeiti minimalus 48 val. laiko tarpas, jas kartoti rekomenduojama kas 2-5 dienas. Didelė dalis pacientų jau po pirmųjų vizitų jaučia pagerėjimą – sumažėja įklotų poreikis, nereikia taip dažnai keltis naktį. Geriausias efektas jaučiamas praėjus mėnesiui po procedūrų kurso.

Kodėl būtent EMSELLA procedūra?2021-06-01T20:38:04+03:00

Šis šlapimo nelaikymo gydymo būdas jau pelnė pripažinimą visame pasaulyje. Tai naujos kartos neinvazinis gydymas, patvirtintas FDA ir CE bei plačiai ištirtas moksliniuose tyrimuose bei klinikinėse studijose. Tai pirmasis įrenginys pasaulyje, skirtas būtent dubens dugno raumenims stiprinti, kuomet kitos technologijos audinius veikia tik paviršiuje. Vienos pusvalandžio trukmės EMSELLA procedūros metu raumenys susitraukia net 11 000 kartų – to pasiekti valios pastangomis neįmanoma.

Plačiau apie šią procedūrą

Susipažinkite su REVÙ CLINIC paslaugas išbandžiusių klientų patirtimi, specialistų įžvalgomis bei kita naudinga informacija

Skaitykite daugiau REVÙ Lab