fbpx
Lūpų putlinimas2024-07-11T15:24:37+03:00

Lūpų putlinimas – bene geidžiamiausia moterų procedūra

Greita ir mažai invazinė procedūra, norintiems turėti putlesnes, drėgnesnes ir išraiškingesnes lūpas.

Apie procedūrą

Lūpų putlinimo kaina
Blitz pasiūlymas

Lūpų putlinimas (atlieka gydytojas)
0.5 ml
179€
220€
Lūpų putlinimas (atlieka gydytojas)
1.0 ml
249€
290€
Lūpų putlinimas
(gydytojas ekspertas*)
0.5 ml
300€
Lūpų putlinimas
(gydytojas ekspertas*)
1.0 ml
350€
Sekite mus Instagram ir Telegram, ten pirmieji pamatysite nuolaidas!
* procedūrą atlieka gydytojas turintis 5+ metų patirtį
Klinikoje naudojami Juvederm, Fillmed, Restylane, Teosyal, Belotero ir kiti sertifikuoti hialurono užpildai.

Ko tikėtis iš procedūros?

Lūpų putlinimas – tai mažai invazinė procedūra, norintiems turėti putlesnes, drėgnesnes, išraiškingesnes ir gražesnės formos lūpas. Tokios lūpos asocijuojasi su jaunyste ir grožiu, be to, lūpų putlinimo procedūros tinka ir asimetrijai, defektams paslėpti. Pastaruoju metu populiariausia procedūra lūpų putlinimui yra hialurono rūgšties injekcijos. Naudojami kelių rūšių hialurono rūgšties užpildai ir preparatai.

Ką verta žinoti apie hialurono injekcijas?

Kam tinkama paakių korekcija hialuronu?2021-10-28T17:13:33+03:00

Paakių zonos užpildai įprastai tinkami tiems klientams, kuriuos vargina įdubę, pajuodę paakiai. Siekiant spręsti šią problemą, pirmiausia rekomenduojama atkreipti dėmesį į sveikos gyvensenos įpročius – gerti pakankamai vandens, pasirūpinti subalansuota mityba bei tinkamu miego režimu. Jei pajuodę paakiai vargina dėl genetikos ar amžinių procesų, gali būti atliekamos hialurono rūgšties injekcijos. Ši procedūra paprastai atliekama su kaniule, todėl komplikacijų bei mėlynių atsiradimo rizika sumažinama iki minimumo. Po procedūros iškart galima grįžti į įprastą ritmą. Kiekvienas atvejis individualus, todėl prieš kiekvieną procedūrą skiriame laiko konsultacijai su gydytoju.

Ar visi hialurono rūgšties preparatai yra vienodi?2021-10-28T16:16:38+03:00

Tikrai ne. Preparatai dažnai skirstomi taip: laisva hialurono rūgštis (biorevitalizantai, skirti odos drėkinimui), lengvai stabilizuota hialurono rūgštis (odos „boosteriai“ – putlintojai, skirti odos stangrumui atkurti) ir hialurono rūgšties užpildai. Pastarieji tarpusavyje skiriasi savo klampumu ir koncentracija. Mažiausio klampumo užpildai dažniausiai naudojami raukšlelėms aplink akis, virš lūpų, paakių zonai. Klampesni užpildai naudojami nasolabialinėms raukšlėms, lūpų formos ir tūrio korekcijai. Patys klampiausi užpildai yra naudojami veido kontūravimui – smilkinių, skruostų, žandikaulio linijos korekcijai. Šie užpildai injekuojami giliausiai, dažniausiai ant kaulo, naudojant adatą arba kaniulę.

Kokiais atvejais geriau hialuronas, kokiais – botulino injekcijos?2021-10-28T16:05:59+03:00

Šie preparatai yra labai skirtingi, todėl ir jų pobūdis bei naudojimas skiriasi. Botuliną rekomenduojama rinktis toms zonoms, kuriose formuojasi mimikos raukšlės (kaktos, akių zona) – botulinas lokaliai paralyžuoja raumenį, todėl raukšlės nustoja gilėti ir odos paviršius išsilygina. Hialurono užpildai dažniausiai naudojami tūriui atstatyti, todėl tinka statinėms raukšlėms (kaip nosies-lūpų raukšlė), veido kontūro korekcijai ar tam tikrų veido bruožų patobulinimui (kaip lūpų putlinimas). Į mimikos raukšles hialurono rūgštis leidžiama itin retais atvejais ir yra dažniausiai kombinuojama su botulinu. Kaktos zona hialurono injekcijoms yra didžiausios rizikos zona, todėl pirmiausia būtinai konsultuokitės su gydytoju specialistu, kuris rekomenduos tinkamiausią gydymo eigą ir pasirūpins Jūsų saugumu.

Ar injekcijos gali būti atliekamos ultragarso kontrolėje?2022-12-29T10:41:34+02:00

Tam tikrais sudėtingesniais atvejais gydytojas gali į pagalbą pasitelkti ultragarsą, siekiant įvertinti audinius, tikslias vietas, kur yra išsidėsčiusios kraujagyslės.

Ultragarso tyrimas gali būti atliekamas ir prieš hialurono užpildų sankaupų tirpinimą – hialuronidazės procedūrą. Tai ypač aktualu pastebint užpildo migraciją į aplinkinius audinius, užčiuopiant guzelius ar susidūrus su tokiomis komplikacijomis kaip kraujagyslių okliuzija bei audinių nekrozė.

REVÙ CLINIC pirmieji Lietuvoje pradėjo taikyti ultragarsą atliekant hialurono užpildų injekcijas, o mūsų gydytoja Aurelija Juškienė yra praėjusi ne vienus tarptautinius komplikacijų gydymo mokymus ir yra laikoma komplikacijų gydymo eksperte Lietuvoje.

Su kokiomis procedūromis galima derinti hialurono užpildus?2019-11-23T11:29:44+02:00

Hialurono raukšlių užpildus galima derinti su kitomis jauninačiomis procedūromis, tačiau vertėtų atsižvelgti į tam tikrą eiliškumą. Jei planuojama lezerinė procedūra, rekomenduojama ją atlikti pirma, ir, kai oda regeneruosis (1-2 savaitės), galima atlikti injekcijas.
Hialurono rūgšties užpildus ir botulino toksiną galima derinti, atsižvelgiant į individualias kliento savybes, nes jie leidžiami į skirtingas raukšles ir veido zonas, todėl šios procedūros gali būti atliekamos ir vieno vizito metu. Bet kokiu atveju, mūsų patyrę specialistai parinks Jums tinkamiausią gydymo planą ir rekomenduos tarpusavyje derančias procedūras.

Kokie galimi šalutiniai poveikiai?2023-01-01T13:41:40+02:00

Jei hialurono rūgšties užpildas suleistas teisingai ir laikomasi gydytojo rekomendacijų, šalutinio poveikio ir komplikacijų rizika įprastai nedidelė. Dažniausiai pasitaikančios: kraujosrūva (mėlynė) injekcijos vietoje, patinimas. Šie požymiai dažniausiai praeina per keletą valandų ar dienų. Alerginės reakcijos, infekcijos itin retos.

Neteisingai suleista hialurono rūgštis gali odoje sukelti uždegimą, sušokti į guzelius, palikti randus, o patekusi į kraujagyslę, sukelti kur kas rimtesnių komplikacijų. Todėl rinkitės tik licencijuotą, patikimą kliniką bei patyrusį specialistą, kuris iškart pastebės šalutinio efekto riziką ir imsis visų įmanomų priemonių joms išvengti.

Kaip parenkamas tinkamas preparatas?2020-03-25T13:42:10+02:00

Pirmiausia Jūsų būklę įvertins mūsų medikas, ir pagal individualias organizmo savybes, odos būklę, raukšlių pobūdį, skirs Jums tinkamiausią gydymo metodą bei išrinks reikiamą preparatą. Būtinai įspėkite specialistą apie alergijas, vartojamus vaistus, gretutines ligas. Specialistai atsižvelgia į raukšlių gylį bei Jūsų lūkesčius, todėl parenka tuo metu tinkamiausią priemonę.

Kam netinka hialurono injekcijos?2019-11-23T11:22:58+02:00

Hialurono rūgšties injekcijos netinka, jei sergate kraujo ligomis, sutrikęs kraujo krešumas, vartojate kraują skystinančius vaistus, jei esate alergiški nuskausminantiems vaistams. Taip pat vertėtų procedūrą atidėti, jei yra aukštas kraujospūdis, ir jei injekcijos vietoje ar aplink ją pastebimas uždegimas ar bet koks bėrimas. Rekomenduojama atidėti šią procedūrą ir nėštumo atveju, bei maitinant krūtimi, sergant kai kuriomis lėtinėmis ligomis.

Kaip elgtis po hialurono rūgšties injekcijos?2020-03-25T13:43:31+02:00

Po injekcijos galite iškart grįžti į kasdienę veiklą, tačiau rekomenduojama bent 2 savaites injekcijos vietos netrinti, nemasažuoti, taip pat vengti ekstremalių temperatūros pokyčių, o vasarą naudoti apsauginį kremą nuo saulės (SPF 50). 2-3 dienas po procedūros venkite dekoratyvinės kosmetikos, nevartokite alkoholio, neužsiimkite intensyvia fizine veikla. Jei planuojama lezerinė procedūra, rekomenduojama ją atlikti pirma, ir, kai oda regeneruosis (1-2 savaitės), galima atlikti injekcijas.

Neišsigąskite, jei po injekcijų atsirado lokalus patinimas, paraudimas, lokalūs skausmai, tai dažniausiai praeina per kelias valandas ar kelias dienas. Dūrio vietose taip pat galimos nedidelės mėlynės. Kilus neaiškumams skambinkite mums ir mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus ar skubiai užregistruosime vizitui pas specialistą pakartotinei konsultacijai.

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune