fbpx
Onda Plus Coolwaves2023-01-21T10:37:06+02:00

Onda Plus Coolwaves – maksimalūs kūno kontūravimo rezultatai

Pasaulį savo rezultatais sužavėjusi celiulito bei riebalų sankaupų mažinimo procedūra.

Apie procedūrą su Onda

TOP pasiūlymai

MEGA smūgis celiulitui: 3 ONDA ir 6 Venus Legacy399€
649€
Maksimaliai suformuoti sėdmenys (4 EMSCULPT NEO, 2 ONDA, 4 Venus Legacy)745€
1000€
Šlaunų priekinė pusė37€*
Šlaunų galinė pusė37€*
Šlaunų vidinė pusė37€*
Šlaunų išorinė pusė37€*
Pilvas37€*
Sėdmenys37€*
Šonai (meilės rankenos)37€*
Rankos (žastai)37€*
Axilla pažastų sritis37€*
Pagurklis37€*
* vienos procedūros ploto 15x15 cm kaina, įsigynat paketą

Eksperto statusas

REVÙ CLINIC specialistai vieninteliai Lietuvoje praėjo asmeninius ONDA kūrėjos Federica Coli ekspertinius mokymus, todėl užtikriname procedūros kokybę ir aukštą specialistų kvalifikaciją.

ONDA COOLWAVES ZONOS

ONDA slaunys

Šlaunų išorinė arba vidinė pusė

ONDA pilnas ir meiles rankenos

Pilvas ir meilės rankenos

ONDA koju sonai

Šlaunų šonai

ONDA pagurklis

Pagurklis

ONDA rankos

Rankos

ONDA uzpakalis

Sėdmenys

Apie procedūrą

Onda – tai naujos kartos itin veiksmingas neinvazinis kūno kontūravimo prietaisas, skirtas odos stangrinimui, celiulito gydymui ir lokalių riebalų sankaupų mažinimui. Onda – ko gero pats efektyviausias įrenginys celiulito mažinimui.

Onda naudoja unikalią, pirmąją pasaulyje mikrobangų technologiją Coolwaves. Didžioji selektyvių fokusuotų mikrobangų energijos dalis patenka giliai į poodinį riebalinį audinį, todėl procedūra itin efektyvi ir beskausmė. Procedūros pabaigoje naudojamas akustinės bangos antgalis, kuris ne tik pagreitina, bet ir žymiai pagerina procedūros rezultatus.

Ką verta žinoti apie Onda?

Onda-Plus-Coolwaves-celiulito-gydymas
Kaip žinoti, kad ONDA procedūrą atliks specialistas ekspertas?2022-10-14T18:32:26+03:00

Mūsų specialistai – vieninteliai Lietuvoje praėjo asmeninius ekspertinius mokymus su „ONDA motina“ vadinama trenere Federica Coli. Ji su šiuo įrenginiu dirba nuo pačių pirmųjų prototipų, pagal jos rekomendacijas apmokomi nauji specialistai, todėl ji apie šią procedūrą gali atskleisti daugiausiai patarimų ir paslapčių. Esame pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje, turėję galimybę dalyvauti šiuose mokymuose ir pelnyti ekspertinės klinikos statusą.

Mūsų aukštos kvalifikacijos kūno formavimo specialistai kiekvieną klientą įvertins individualiai bei rekomenduos efektyviausią būdą problemai spręsti, todėl atvykite konsultacijai ir padėsime Jums žengti pokyčių keliu!

Kokioms kūno vietoms tinka Onda procedūra?2022-04-01T17:04:41+03:00

Procedūros metu galima mažinti lokalias riebalų sankaupas, celiulito požymius ir stangrinti odą pilvo, šlaunų, sėdmenų, klubų, žastų, nugaros, pagurklio srityse.

Kaip veikia Onda?2022-04-01T17:07:41+03:00

Onda veikimas pagrįstas visiškai inovatyvia technologija Coolwaves. Procedūros metu naudojamos selektyvios fokusuotos mikrobangos, įsiskverbiančios giliai į poodinį sluoksnį ir selektyviai veiančios riabalų ląsteles. Taip sukeliama lipocitų žūtis. Procedūros metu didžioji energijos dalis patenka giliai į poodinį sluoksnį, odoje lieka tik apie 20% energijos, o tai leidžia pasiekti stulbinančių rezultatų, nesukeliant diskomforto, skausmo ar karščio pojūčio. Antgalyje integruota vėsinimo sistema šilumos pojūtį dar labiau sumažina. Onda yra tokia stipri, jog odoje liekančios energijos visiškai pakanka kolageno regeneracijai, odos tonuso atstatymui ir stangrinimui.

Onda Plus turi tris antgalius: labiau paviršiuje veikiantį celiulitui ir odos stangrinimui, giliau veikiantį riebalinių sankaupų mažinimui ir masažinį antgalį, limfotakos, kraujotakos stimuliavimui. Onda klasikinė turi tuos pačius antgalius, išskyrus akustinės bangos antgalį.

Kuo Onda Plus skiriasi nuo kitų Onda versijų?2023-01-07T10:19:08+02:00

Onda Plus – tai naujausia patobulinta Onda versija, šalia kitų dviejų, turinti ir masažinį antgalį, veikiantį akustinės bangos principu, skirtą mikrocirkuliacijos gerinimui bei limfotakos stimuliavimui. Tokiu būdu iš audinių drenažo principu pašalinami medžiagų apykaitos produktai ir rezultatai tampa ne tik geresni, bet ir greitesni. Kitos Onda įrenginio versijos tokios funkcijos neturi, todėl rezultatas su jais nebūna toks įspūdingas.

Onda Plus įrenginys yra tamsesnių spalvų nei jo pirmtakai, taip pat priekyje matomas užrašas „Plus“. REVÙ CLINIC Kaune ir Vilniuje naudoja Onda Plus versiją.

Kas vyksta Onda procedūros metu?2022-04-01T17:06:15+03:00

Pirmiausia procedūrą atliksiantis specialistas Jus apžiūrės, įvertins problemines kūno vietas ir sudarys individualizuotą grožio planą. Būtinai informuokite specialistą apie savo sveikatos būklę, alergijas, vartojamus vaistus, žalingus įpročius.

Prieš pradedant procedūrą, probleminė zona pažymima ir ištepama specialiu medicininiu vazelinu. Procedūra atliekama vienu iš Onda antgalių (paviršiniu ar gilesniuoju). Jos metu jaučiama maloni šiluma, tačiau nei skausmo, nei diskomforto nebūna. Vienos 15×15 cm zonos procedūra užtrunka 10-20 min.

Po to atliekamas probleminės vietos akustinės bangos masažas, naudojant trečiąjį Onda antgalį.

Kas vyksta po procedūros?2021-11-28T13:02:28+02:00

Iškart po procedūros oda gali būti paraudusi, kiek patinusi, galite pajusti ir šilumos pojūtį, šilumai kylant iš gilesnių sluoksnių į paviršių (juk net 80 proc energijos sugeria būtent poodinis audinys). Gijimo laikotarpio beveik nėra, todėl iškart galima grįžti į įprastą režimą, tačiau būtina gerti daugiau vandens bei būti fiziškai aktyvesniam – ypač tinka pasivaikščiojimai, kardio treniruotės, šokiai. Taip skatinama limfos apytaka ir „išplaunami“ medžiagų apykaitos produktai, susidarę žūstant riebalų ląstelėms ir skylant riebalams. Jei pastebimas polinkis limfos sąstoviui, specialistas gali rekomenduoti papildomai atlikti limfodrenažus, masažus ar kitas procedūras dar geresniam rezultatui.

Kam tinka Onda procedūra?2022-04-01T17:06:27+03:00

Onda procedūra tinka normalaus svorio moterims ir vyrams, norintiems atsikratyti neestetiškai atrodančių riebalų sankaupų, „kišenių“ įvairiose kūno vietose, taip pat sustangrinti nukarusią odą bei sumažinti celiulito požymius.

Kaip pasiruošti procedūrai?2022-06-30T16:07:51+03:00

Specialaus pasiruošimo nereikia, tačiau prieš procedūrą būtinai įspėkite specialistą apie savo sveikatos būklę ir vartojamus vaistus. Kelias dienas prieš procedūrą venkite tepti odą įvairiais kremais ar losjonais ir gerkite daugiau vandens. Taip pat rekomenduojama savaitę iki procedūros ir po jos vengti aktyvaus deginimosi arba naudoti kremą nuo saulės su SPF apsauga.

Kada ir kokių rezultatų tikėtis?2021-11-28T12:59:51+02:00

Pirmuosius rezultatus pradėsite pastebėti per 3-4 savaites, tačiau maksimalūs rezultatai atsiskleis per keletą mėnesių. Pastebėsite akivaizdžiai lygesnę, stangresnę odą, mažesnius celiulito požymius, sumažėjusias apimtis, riebalų sankaupas.

Kiek procedūrų reikės?2021-11-28T12:59:15+02:00

Pilnam rezultatui pasiekti reikėtų 3-4 procedūrų, atliekamų su 3-4 savaičių pertraukomis.

Kam procedūra netinka?2022-05-30T11:39:31+03:00

Procedūros atlikti negalima, jei oda yra išberta, yra odos uždegimo požymių, kraujosruvų, neaiškių darinukų. Taip pat – onkologinių ligų atvejais (jei nepraėjo 5 metai remisijos), jei buvusios venų tromozės ar procedūros vietoje yra išsiplėtusios venos, nėštumo, maitinimo metu, sergant cukralige, širdies, inkstų sutrikimais, kraujo ligomis, jei yra itin aukšta cholesterolio koncentracija kraujyje. Visi individualūs atvejai bei galimos kontraindikacijos yra aptariami konsultacijos su specialistu metu.

DEKA ONDA Coolwaves

Susipažinkite su REVÙ CLINIC paslaugas išbandžiusių klientų patirtimi, specialistų įžvalgomis bei kita naudinga informacija