fbpx
Onda Plus Coolwaves2024-07-18T15:55:52+03:00

Onda Plus Coolwaves – maksimalūs kūno kontūravimo rezultatai

Pasaulį savo rezultatais sužavėjusi celiulito bei riebalų sankaupų mažinimo procedūra.

TOP ONDA PLUS pasiūlymai
BLITZ: pirmiems 50 klientų

Jau įsigijo
ONDA PLUSKAINAPIRKTI
MEGA smūgis celiulitui: 3 ONDA ir 6 Venus Legacy 499€
Maksimaliai suformuoti sėdmenys (4x EMSCULPT NEO, 4x Venus Legacy)599€
745 €
Sėdmenys 49€*
Galinės šlaunų dalys 49€*
Priekinės šlaunų dalys 49€*
Vidinės šlaunų dalys 49€*
Išorinės šlaunų dalys 49€*
Šonai (meilės rankenos) 49€*
Rankų žastai 49€*
Liemenėlės zona 49€*
Pagurklis 39€*
Visas pilvas 49€*
Pilvo apatinė dalis 39€*
Pilvas + šonai 69€*
Pilvas + šonai + sėdmenys 109€*
Pilvas + šonai + galinės ir priekinės šlaunys 169€*
Pilvas + šlaunys pilnai 149€*
Vidinės + išorinės šlaunų pusės 69€*
Priekinės + galinės šlaunų pusės 69€*
Šlaunys pilnai 109€*
Galinės ir priekinės šlaunys + sėdmenys109€*
Galinės ir priekinės šlaunys + sėdmenys + pilvas169€*
Galinės ir priekinės šlaunys + šonai109€*
Galinės ir priekinės šlaunys + šonai + sėdmenys169€*
Galinės ir priekinės šlaunys + šonai + sėdmenys + pilvas219€*
* vienos procedūros kaina, perkant 5 procedūras iškart.

Eksperto statusas

REVÙ CLINIC specialistai vieninteliai Lietuvoje praėjo asmeninius ONDA kūrėjos Federica Coli ekspertinius mokymus, todėl užtikriname procedūros kokybę ir aukštą specialistų kvalifikaciją.

ONDA COOLWAVES ZONOS

ONDA slaunys

Šlaunų išorinė arba vidinė pusė

ONDA pilnas ir meiles rankenos

Pilvas ir meilės rankenos

ONDA koju sonai

Klubai

ONDA pagurklis

Pagurklis

ONDA rankos

Rankos

ONDA uzpakalis

Sėdmenys

Apie procedūrą

Onda – tai naujos kartos itin veiksmingas neinvazinis kūno kontūravimo prietaisas, skirtas odos stangrinimui, celiulito gydymui ir lokalių riebalų sankaupų mažinimui. Onda – ko gero pats efektyviausias įrenginys celiulito mažinimui.

Onda naudoja unikalią, pirmąją pasaulyje mikrobangų technologiją Coolwaves. Didžioji selektyvių fokusuotų mikrobangų energijos dalis patenka giliai į poodinį riebalinį audinį, todėl procedūra itin efektyvi ir beskausmė. Procedūros pabaigoje naudojamas akustinės bangos antgalis, kuris ne tik pagreitina, bet ir žymiai pagerina procedūros rezultatus.

Ką verta žinoti apie Onda?

Onda-Plus-Coolwaves-celiulito-gydymas
Kam reikalinga konsultacija prieš kūno procedūrą?2023-04-21T16:38:28+03:00

Prieš bet kokią kūno formavimo procedūrą klientus kviečiame pirmiausia atvykti tik konsultacijai. Jos metu specialistas įvertina problemines zonas, jų atsiradimo priežastis, atlieka kūno apimčių bei svorio matavimus, kad galėtų ne tik tiksliai sekti progresą, bet ir tinkamai parinkti procedūrą. Dažnai klientai atvyksta nusiteikę atlikti vieną procedūrą, tačiau po konsultacijos paaiškėja, kad ji netinka, arba kitoks metodas užtikrins kur kas geresnį rezultatą, todėl konsultacija – labai svarbi viso procedūrų kurso dalis. Mūsų tikslas toks pat kaip ir Jūsų – džiuginantys rezultatai!

Kadangi po gyvos apžiūros procedūrų planas gali kardinaliai keistis, pirmajam apsilankymui klientus registruojame tik konsultacijai, be galimybės atlikti paslaugą iškart. Be konsultacijos ir įvertinimo procedūros neatliekamos. Vėliau, jau po konsultacijos, kviečiame registruotis konkrečiai paslaugai ir stebėti taip ilgai lauktus pokyčius!

Kaip žinoti, kad ONDA procedūrą atliks specialistas ekspertas?2023-02-25T13:17:01+02:00

Mūsų specialistai – vieninteliai Lietuvoje praėjo asmeninius ekspertinius mokymus su „ONDA motina“ vadinama trenere Federica Coli. Ji su šiuo įrenginiu dirba nuo pačių pirmųjų prototipų, pagal jos rekomendacijas apmokomi nauji specialistai, todėl ji apie šią procedūrą gali atskleisti daugiausiai patarimų ir paslapčių. Esame pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje, turėję galimybę dalyvauti šiuose mokymuose ir pelnyti ekspertinės klinikos statusą.

Mūsų aukštos kvalifikacijos kūno formavimo specialistai kiekvieną klientą įvertins individualiai bei rekomenduos efektyviausią būdą problemai spręsti, todėl atvykite konsultacijai ir padėsime Jums žengti pokyčių keliu!

Kokioms kūno vietoms tinka Onda procedūra?2023-02-25T13:17:12+02:00

Procedūros metu galima mažinti lokalias riebalų sankaupas, celiulito požymius ir stangrinti odą pilvo, šlaunų, sėdmenų, klubų, žastų, nugaros, pagurklio srityse.

Kaip veikia Onda?2023-02-24T17:03:52+02:00

Onda veikimas pagrįstas visiškai inovatyvia technologija Coolwaves. Procedūros metu naudojamos selektyvios fokusuotos mikrobangos, įsiskverbiančios giliai į poodinį sluoksnį ir selektyviai veikiančios riebalų ląsteles. Taip sukeliama lipocitų žūtis. Procedūros metu didžioji energijos dalis patenka giliai į poodinį sluoksnį, odoje lieka tik apie 20% energijos, o tai leidžia pasiekti stulbinančių rezultatų, nesukeliant diskomforto, skausmo ar karščio pojūčio. Antgalyje integruota vėsinimo sistema šilumos pojūtį dar labiau sumažina. Onda yra tokia stipri, jog odoje liekančios energijos visiškai pakanka kolageno regeneracijai, odos tonuso atstatymui ir stangrinimui.

Onda Plus turi tris antgalius: labiau paviršiuje veikiantį celiulitui ir odos stangrinimui, giliau veikiantį riebalinių sankaupų mažinimui ir masažinį antgalį, limfotakos, kraujotakos stimuliavimui. Onda (klasikinė) turi tuos pačius antgalius, išskyrus akustinės bangos antgalį.

Kuo Onda Plus skiriasi nuo kitų Onda versijų?2023-01-07T10:19:08+02:00

Onda Plus – tai naujausia patobulinta Onda versija, šalia kitų dviejų, turinti ir masažinį antgalį, veikiantį akustinės bangos principu, skirtą mikrocirkuliacijos gerinimui bei limfotakos stimuliavimui. Tokiu būdu iš audinių drenažo principu pašalinami medžiagų apykaitos produktai ir rezultatai tampa ne tik geresni, bet ir greitesni. Kitos Onda įrenginio versijos tokios funkcijos neturi, todėl rezultatas su jais nebūna toks įspūdingas.

Onda Plus įrenginys yra tamsesnių spalvų nei jo pirmtakai, taip pat priekyje matomas užrašas „Plus“. REVÙ CLINIC Kaune ir Vilniuje naudoja Onda Plus versiją.

Kas vyksta Onda procedūros metu?2023-02-25T13:17:27+02:00

Pirmiausia procedūrą atliksiantis specialistas Jus apžiūrės, įvertins problemines kūno vietas ir sudarys individualizuotą grožio planą. Būtinai informuokite specialistą apie savo sveikatos būklę, alergijas, vartojamus vaistus, žalingus įpročius, gyvensenos ypatumus.

Prieš pradedant procedūrą, probleminė zona pažymima ir ištepama specialiu medicininiu vazelinu. Procedūra atliekama vienu iš Onda antgalių (paviršiniu ar gilesniuoju). Jos metu jaučiama maloni šiluma, tačiau nei skausmo, nei diskomforto nebūna. Vienos 15×15 cm zonos procedūra užtrunka 15-20 min.

Po to atliekamas probleminės vietos limfmazgių stimuliavimas akustinės bangos Onda Plus antgaliu arba limfmazgiai suaktyvinami švelniu rankiniu masažu.

Kas vyksta po procedūros?2024-07-18T16:09:51+03:00

Iškart po procedūros oda gali būti paraudusi, kiek patinusi, galite pajusti ir šilumos pojūtį, šilumai kylant iš gilesnių sluoksnių į paviršių (juk net 80% energijos sugeria būtent poodinis audinys). Gijimo laikotarpio beveik nėra, todėl iškart galima grįžti į įprastą režimą, tačiau būtina gerti daugiau vandens bei būti fiziškai aktyvesniam – ypač tinka pasivaikščiojimai, kardio treniruotės, šokiai. Taip skatinama limfos apytaka ir „išplaunami“ medžiagų apykaitos produktai, susidarę žūstant riebalų ląstelėms ir skylant riebalams. Jei pastebimas polinkis limfos sąstoviui, specialistas gali rekomenduoti papildomai atlikti limfodrenažus, masažus ar kitas procedūras dar geresniam rezultatui. Su Onda puikiai dera ir Emsculpt Neo, Venus Legacy, Emerald procedūros.

Kam tinka Onda procedūra?2022-04-01T17:06:27+03:00

Onda procedūra tinka normalaus svorio moterims ir vyrams, norintiems atsikratyti neestetiškai atrodančių riebalų sankaupų, „kišenių“ įvairiose kūno vietose, taip pat sustangrinti nukarusią odą bei sumažinti celiulito požymius.

Kaip pasiruošti procedūrai?2022-06-30T16:07:51+03:00

Specialaus pasiruošimo nereikia, tačiau prieš procedūrą būtinai įspėkite specialistą apie savo sveikatos būklę ir vartojamus vaistus. Kelias dienas prieš procedūrą venkite tepti odą įvairiais kremais ar losjonais ir gerkite daugiau vandens. Taip pat rekomenduojama savaitę iki procedūros ir po jos vengti aktyvaus deginimosi arba naudoti kremą nuo saulės su SPF apsauga.

Kada ir kokių rezultatų tikėtis?2024-07-18T16:09:18+03:00

Pirmuosius rezultatus pradėsite pastebėti per 3-4 savaites, tačiau maksimalūs rezultatai atsiskleis per keletą mėnesių. Pastebėsite akivaizdžiai lygesnę, stangresnę odą, mažesnius celiulito požymius, sumažėjusias apimtis, riebalų sankaupas. Galutiniai rezultatai gali priklausyti ir nuo individualių organizmo savybių, gyvensenos, fizinio aktyvumo ir kitų faktorių.

Kiek procedūrų reikės?2023-02-24T17:20:14+02:00

Pilnam rezultatui pasiekti reikėtų 3-4 procedūrų, atliekamų su 3-4 savaičių pertraukomis, tačiau tiek procedūrų kursas, tiek rezultatai yra individualūs ir priklauso nuo senėjimo procesų, organizmo būklės, gyvensenos, fizinio aktyvumo ir kitų faktorių.

Kam procedūra netinka?2024-07-18T16:12:27+03:00

Procedūros atlikti negalima, jei oda yra išberta, yra odos uždegimo požymių, kraujosruvų, neaiškių darinukų. Taip pat – onkologinių ligų atvejais (jei nepraėjo 5 metai remisijos), jei buvusios venų trombozės ar procedūros vietoje yra išsiplėtusios venos, nėštumo, maitinimo metu, sergant cukralige, širdies, inkstų sutrikimais, kraujo ligomis, jei yra itin aukšta cholesterolio koncentracija kraujyje. Visi individualūs atvejai bei galimos kontraindikacijos yra aptariami konsultacijos su specialistu metu.

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune