fbpx
Geneo+2024-03-18T08:40:27+02:00

Geneo+ – modernus būdas pasirūpinti veido ir kūno oda

Užtikrinkite jaunesnę, gaivesnę ir visada gerai atrodančią odą inovatyviu būdu.

Apie Geneo+ procedūrą

Veido procedūrų kainos

Geneo+ procedūra
79€*
Klasikinis veido valymas
49€
Ultragarsinis veido valymas
39€
Rūgštinis veido valymas
50€
Rūgštinis veido valymas su kauke
60€
*Kaina galioja iškart įsigyjant 5 procedūras

Apie Geneo+ jauninančią procedūrą

Geneo+ – inovatyvi ir pažangiausiomis technologijomis pagrįsta puoselėjanti odos procedūra. Vienos procedūros metu derinami trys odos kokybę ir būklę gerinantys etapai: radijo dažnio liftingas, Oxygeneo oksigenuojantis etapas ir ultragarso technologija. Tai modernus ir malonus būdas pasirūpinti savo oda ir iš vidaus, ir iš išorės.

Ką verta žinoti apie Geneo+ procedūras?

Kada rekomenduojama atlikti Geneo+ procedūrą?2021-12-05T13:00:52+02:00

Ši procedūra tinkama įvairaus amžiaus klientams su įvairiomis odos būklėmis ar problemomis, todėl tinka ir kaip pavienė atpalaiduojanti procedūra, ir kaip odos problemų sprendimo būdas. Ypač rekomenduojame šią procedūrą atlikti prieš šventes, prieš ruošiantis atlikti makiažą ar kaip tik atgaivinti odą po jo. Iškart po Geneo+ procedūros galima grįžti į įprastą dienos rutiną ar ruoštis svarbioms šventėms, nes po šios procedūros nėra jokio gijimo laikotarpio, o oda iškart švyti.

Kuo Geneo+ procedūra skiriasi nuo kitų veido procedūrų?2021-12-05T12:57:05+02:00

Geneo+ – tai unikali procedūra, kai tos pačios procedūros metu atliekama eksfoliacija (pašalinamas negyvas viršutinis odos sluoksnis, oda tampa lygi, minkšta ir šviežia), oksigenacija (procedūros metu atpalaiduojamas anglies dvideginis, kuris stimuliuoja fiziologinius procesus, skatinančius į odą priplūsti didelius kiekius deguonies), taip pat oda paruošiama priimti aktyvius ingredientus, o su ultragarso pagalba jie įsiskverbia itin giliai. Geneo procedūros metu naudojamas radiodažnis skatina odos regeneraciją. Ir visa tai – vienos procedūros metu!

Ši procedūra unikali dar ir tuo, kad gali būti priderinama individualiai kiekvienai odai – pagal odos būklę bei tipą parenkamos „OxyPods“ kapsulės, specialūs serumai, o ir pačios procedūros etapai gali būti individualizuojami. Pavyzdžiui, jei oda linkusi į raudonį, radiodažnio funkcija gali būti pakeičiama specialiu masažu.

Kam tinkamos Geneo+ procedūros?2021-12-05T12:53:14+02:00

Geneo+ procedūros tinka visiems odos tipams, nes tiek kapsulės, tiek intensyvumas parenkamas kiekvienam klientui individualiai. Geneo+ atliekamos procedūros:
Balansuojanti (Balance) – veikia priešuždegimiškai, antibakteriškai, giliai valo poras ir detoksikuoja, mažina sebumo išsiskyrimą, subalansuoja riebią, į aknę linkusią odą.
Drėkinanti (Hydrate) – skirta sausai odai. Procedūros metu oda ne tik intensyviai drėkinama, bet ir atkuriamos jos natūralios savybės sulaikyti drėgmę. Jau po pirmos procedūros oda tampa švytinti, gaivesnė, šviežesnė ir atrodo jauniau.
Atgaivinanti (Revive) – gausybė natūralių aktyviųjų ingredientų, skirtų brandžiai odai. Iškart po procedūros oda tampa pastebimai jaunesnė, gaivesnė, sumažėja raukšlių kiekis ir jų gylis.
Skaistinanti (Illuminate) – skirta odos spalvos suvienodinimui, pigmentacijos mažinimui, odos šviesinimui, taip pat turi ir giliai maitinantį bei jauninatį poveikį.
Detoksikuojanti (Detox) – žaliosios arbatos procedūra. Praturtinta gausybe antioksidantų, apsaugančių odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Oda tampa subalansuota, gaivesnė, šviežia ir atjaunėjusi. Tinka ir jaunai odai.

Visas Geneo+ procedūras galima derinti tarpusavyje ir spręsti praktiškai visas odos problemas. Mūsų kosmetologai įvertins Jūsų odos būklę, siekiamus rezultatus ir rekomenduos didžiausią naudą duodantį gydymo planą.

Ko tikėtis po procedūros?2021-12-05T12:49:34+02:00

Iškart po Geneo+ procedūros oda taps gaivesnė ir jaunatviškesnė. Nėra jokio gijimo laikotarpio, taigi iškart po procedūros galima grįžti į įprastą dienos rutiną. Rekomenduojama procedūrą atlikti ir prieš numatomas šventes – oda taps lygesnė, prodrėkinta ir šventinis makiažas guls tobulai. Po švenčių ar kito intensyvaus laikotarpio, Geneo+ procedūros padės odai atsigauti, pašalins nuovargio požymius, atstatys drėgmę ir gyvybingumą.

Ar užtenka vienos procedūros?2021-12-05T12:48:33+02:00

Jau po pirmos procedūros odos būklė žymiai pagerės, tačiau norint maksimalaus rezultato, rekomenduojamas 6 procedūrų kursas kas savaitę, o vėliau palaikomosios procedūros kas 1-2 mėnesius.

Jei vargina aknė nugaros srityje, ar gali Geneo+ procedūra padėti?2021-12-05T12:47:51+02:00

Taip, balansuojanti Geneo+ procedūra skirta būtent aknės išvargintai, riebiai odai ne tik veido, bet ir kitose kūno srityse.

Ar yra procedūrų, skirtų ne tik veidui, bet ir kūnui?2021-12-05T12:47:01+02:00

Visos Geneo procedūros gali būti atliekamos ne tik veido srityje, bet ir kitose probleminėse kūno vietose: kaklo, dekoltė, nugaros, kelių, alkūnių ir kitose srityse. Priklausomai nuo vyraujančios problemos (riebi oda ar aknė, pigmentacijos pokyčiai, sausumas, raukšlės ir pan.), parenkami labiausiai tinkantys serumai ir kapsulės.

Plačiau apie šią bei kitas susijusias veido procedūras

Susipažinkite su REVÙ CLINIC paslaugas išbandžiusių klientų patirtimi, specialistų įžvalgomis bei kita naudinga informacija

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune