fbpx
Wonder Face veido patempimas2024-06-01T10:47:45+03:00

Wonder Face
Veido odos patempimas
Raumenų stimuliacija

Raumenų stimuliacijos technologija.  Sumažėjęs veide raukšlių kiekis ir liftingo efektas.

Wonder Face
Raumenų stimuliacija

Raumenų stimuliacijos technologija. 
Sumažėjęs veide raukšlių kiekis
ir liftingo efektas.

Pristatymo proga – specialus pasiūlymas
30 pirmųjų klientų

WONDER FACEKAINAPIRKTI
Visas veidas perkant 1 procedūrą*
68€
Visas veidas perkant 6 procedūras*
64€
Visas veidas perkant 8 procedūras*
58€
Procedūros kaina nesikeičia, priklausomai nuo pasirinktų veido zonų. Vienu metu procedūra gali būti atliekama 3 zonoms (kakta, skruostai, pagurklis).

* Kaina už 1 procedūrą įsigyjant paketą
* Rekomenduojamas kursas – 6-8 procedūros
* Paslaugas galite pirkti išsimokėtinai be pabrangimo

Apie Wonder Face

Wonder Face – tai dar viena naujiena estetinės medicinos pasaulyje. Tai procedūra, skirta veido ovalo pakėlimui bei patempimui, skatinant raumenų susitraukimus bei elastino ir kolageno gamybą odoje. Tai visiškai neinvazinis būdas atjaunėti!

Ką verta žinoti apie Wonder Face?

Kaip dažnai galima kartoti Wonder Face?2024-05-23T18:12:36+03:00

Ši 25 min. turėtų būti kartojama vidutiniškai 6-8 kartus po 1-2 apsilankymus per savaitę. Palaikomųjų procedūrų poreikis aptariamas su specialistu kurso eigoje.

Kodėl EMFACE – brangesnis pasirinkimas?2024-06-07T11:41:51+03:00

EMFACE – visame pasaulyje žinomas pavadinimas, sukurtas ilgametę patirtį turinčio amerikiečių gamintojo BTL, pasižyminčio itin detaliomis mokslinėmis studijomis ir tik garantuotais veikimo mechanizmais. Todėl žodis EMFACE siejasi su kokybe, prabanga ir tik aukščiausio lygio paslaugomis, atliekamomis itin didelio profesionalumo klinikose visame pasaulyje. Be kita ko, EMFACE išskirtinumas – FDA patvirtinimas, kuris garantuoja procedūros saugumą ir efektyvumą. Taip pat, EMFACE procedūros metu kaskart naudojami sterilūs vienkartiniai aplikatoriai.

Visgi mes siekiame, kad estetikos paslaugos būtų pasiekiamos kuo platesniam klientų ratui, todėl siūlome ir ekonominės klasės veido raumenų stimuliaciją – Wonder Face. Kadangi ir Wonder Face įrenginys, ir naudojami aplikatoriai yra kelis, o kartais ir dešimtis kartų pigesni už EMFACE, galime pasiūlyti itin patrauklią procedūros kainą ir klientui.

Su kokiomis procedūromis galima derinti Wonder Face?2024-05-22T19:25:59+03:00

Wonder Face puikiai dera su praktiškai visomis kitomis estetinėmis procedūromis, pradedant kosmetologiniais veido valymais ir baigiant labiau invaziniais pasirinkimais kaip frakcinis lazeris ar injekcijos. Visgi nusprendus pradėti grožio kelionę specialistai pirmiausia rekomenduoja į pagalbą pasitelkti veido raumenų stimuliacijos prietaisus bei odos kokybę gerinančias procedūras, o tik po to pereiti prie invazyvesnių pasirinkimų. Tad Wonder Face – puikus atspirties taškas ir viena pirmųjų procedūrų.

Koks rekomenduojamas procedūrų kursas?2024-05-22T19:23:39+03:00

Maksimaliam rezultatui pasiekti gamintojas rekomenduoja atlikti vidutiniškai 6-8 procedūrų kursą, priklausomai nuo probleminių zonų bei siekiamo rezultato. Jums individualiai tinkamą procedūrų kursą aptarsite su specialistu pirmojo vizito metu.

Kada išryškėja Wonder Face rezultatai?2024-05-22T19:22:53+03:00

Nors galutinį rezultatą galima vertinti tik po procedūrų kurso praėjus kelioms savaitėms ar net mėnesiams, pirmuosius pokyčius klientai įprastai pastebi jau po kelių pirmųjų apsilankymų.

Kas vyksta procedūros metu?2024-05-22T19:22:24+03:00

Prieš pradedant pirmąją procedūrą visada vyksta išsami konsultacija su specialistu, įvertinant problemines zonas, sveikatos istoriją bei kliento individualius lūkesčius. Jei procedūra klientui tinkama, tuomet veido oda kruopščiai nuvaloma ir užklijuojami specialūs aplikatoriai pasirinktose veido zonose. Po beveik pusvalandžio galima grįžti į įprastą dienos rutiną. Kiekvienam klientui išsaugomi jo asmeniniai procedūros aplikatoriai, kurie pakartotinių apsilankymų metu naudojami vėl tie patys.

Kuriose zonose galima atlikti Wonder Face?2024-05-22T19:21:58+03:00

Kaip ir sufleruojama įrenginio pavadinime, procedūra skirta veido zonai. Vieno vizito metu galima stimuliuoti kaktos, skruostų bei pasmakrės raumenis bei odą. Priklausomai nuo kliento lūkesčių, procedūrą galima taikyti tiek visose 3, tiek ir kiekvienoje iš šių zonų atskirai.

Kam Wonder Face neatliekama?2024-05-22T19:21:33+03:00

Procedūra neatliekama nėščioms bei krūtimi maitinančioms moterims, taip pat esant onkologiniams susirgimams ar nepraėjus 5 metams remisijos po jų. Bet kokių veido procedūrų rekomenduojama vengti esant aktyviems bėrimams ar infekcijos požymiams procedūros zonoje. Procedūra netinkama turintiems metalinių implantų, ypač veido zonoje (išskyrus dantų implantai). Detali kiekvieno kliento sveikatos istorija aptariama pirmosios konsultacijos metu.

Domina PREMIUM
raumenų stimuliacija?

EMFACE – žvaigždžių numylėtinis

Domina PREMIUM raumenų stimuliacija?
EMFACE – pasaulio žvaigždžių numylėtinis
Mokslinėm studijom grįsti rezultatai

Ką rinktis, Wonder Face ar EMFACE?
Gera žinia, kad REVÙ CLINIC turi abu

Klientai kurie dvejoja pasirinkti prabangųjį EMAFCE, puiki galimybė išbandyti raumenų stimuliaciją su paprastesniu, ekonominės klasės įrenginiu Wonder Face!

EMFACE – etalonas, premium, ypač didžiausių pasaulio žvaigždžių naudojama procedūra. Labai prabangi, natūrali, įrodyta mokslinėmis studijomis procedūra.

Kodėl verta rinktis REVÙ CLINIC?
Viena didžiausių estetikos klinikų Lietuvoje

Lauksime Jūsų!

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune