fbpx
Botulino injekcijos2021-04-27T13:36:57+03:00

Botulino injekcijos – ginklas prieš mimikos raukšles

Saugi ir viena populiariausių estetinės dermatologijos procedūrų pasaulyje.

Apie procedūrą

Botulino injekcijų kainos

Pykčio raukšlės korekcija
nuo 80€
Rūpesčio raukšlių korekcija
nuo 80€
Žąsų kojelių korekcija
nuo 80€
Padidėjusio prakaitavimo gydymas
nuo 300€
Rezervuoti dabar
Visas kainynas

Ko tikėtis iš procedūros?

Botulino injekcijos tinka įvairaus amžiaus pilnamečiams vyrams ir moterims, norintiems išlyginti mimikos raukšles, atpalaiduoti nevalingai susitraukusius mimikos raumenis bei apsisaugoti nuo tolesnio mimikos raukšlių progresavimo.

Ką verta žinoti apie botulino injekcijas?

Su kokiomis procedūromis galima derinti botulino toksino injekcijas?2020-03-25T13:45:23+02:00

Botulino toksino injekcijos geriausiai tinka mimikos raukšlių šalinimui ir profilaktikai. Su botulino toksino pagalba, galite kuriam laikui sustabdyti raukšlių formavimąsi ir gilėjimą. Šią procedūrą galima derinti su hialurono rūgšties, kitomis veido formavimo injekcijomis, mezoterapija, PRP procedūromis, taip pat lazeriniais gydymo metodais. Jei norite maksimalių rezultatų, būtinai pasitarkite su mūsų specialistais, kurie individualiai parinks Jums tinkamiausią grožio procedūrų derinį.

Kam ši procedūra netinka?2019-11-22T15:10:00+02:00

Botulino injekcijos Jums netinka, jei esate nėščia, planuojate nėštumą, maitinate krūtimi, taip pat, jei sergate kraujo ligomis, kuomet sutrikęs kraujo krešėjimas, ar yra buvę alergijos atvejų ankstesnių injekcijų metu. Šis metodas netaikomas sergantiems nervų sistemos ligomis, kai sutrikęs nervinio impulso perdavimas į raumenį (lateralinė atrofinė sklerozė, miastenija ir kt.). Taip pat injekcijas vertėtų atidėti, jei numatomoje gydyti zonoje atsirado bėrimas, infekcijos požymiai. Būtinai įspėkite specialistą apie vartojamus vaistus, alergijas, ligas.

Kaip elgtis po botulino injekcijų?2019-11-22T15:09:07+02:00

Labai svarbu iškart po procedūros bent 4 valandas pabūti vertikalioje padėtyje, vėliau, bent tris dienas po injekcijos, gydytos vietos netrinti, nemasažuoti, nekaitinti. Keletą dienų nesportuoti, nesikaitinti saunoje, karštoje vonioje. Po bet kokių grožio procedūrų rekomenduojama apie dvi savaites naudoti apsaugą nuo saulės.

Ar procedūra skausminga?2019-11-22T15:08:06+02:00

Procedūra beveik neskausminga ir trunka vos kelias minutes. Naudojamos labai mažos adatos, preparato kiekis taip pat labai nedidelis. Jei esate jautrus skausmui, drąsiai aptarkite nuskausminimo būdus su injekciją atliekančiu specialistu. Po procedūros injekcijos vieta atšaldoma ir galima tęsti įprastą gyvenimą.

Plačiau apie šią bei kitas susijusias veido procedūras

Susipažinkite su REVÙ CLINIC paslaugas išbandžiusių klientų patirtimi, specialistų įžvalgomis bei kita naudinga informacija

Skaitykite daugiau REVÙ Lab

Greita rezervacija vizitui

Užpildykite formą ir mes patvirtinsime Jūsų registraciją per 4 darbo valandas.

Arba skambinkite telefonu:

+370 657 43305

Go to Top