fbpx
Botulino injekcijos2023-09-13T10:40:59+03:00

Botulino injekcijos – ginklas prieš mimikos raukšles

Saugi ir viena populiariausių estetinės dermatologijos procedūrų pasaulyje.

Apie procedūrą

Geriausios kainos garantija

Specialūs pasiūlymai

IŠSKIRTINIS SPALIO MĖNESIO PASIŪLYMAS!

AKCIJA jaunesniojo gydytojo procedūrai
1 zonos kaina, įsigyjant 3 zonas iškart, TIK 69€!
50 PIRMŲ KLIENTŲ arba iki SUEIS LAIKAS
21dienos
01valandos
16minutės
32sekundės
1 zona* (jaunesnysis gydytojas)
89€
1 zona* (gydytojas ekspertas)
135€
Padidėjusio prakaitavimo gydymas (AKCIJA!)
259€
Bruksizmo gydymas
nuo 216€
„Gummy smile“ korekcija
nuo 150€
* Galimos zonos: pykčio raukšlė, horizontalios kaktos bei žąsų kojelių (prie akių) raukšlės.
Renkantis didesnį zonų skaičių, jų kaina mažėja.
Sekite mus Instagram ir Telegram, ten pirmieji pamatysite nuolaidas!

Ko tikėtis iš botulino injekcijos procedūros?

Botulino injekcijos tinka įvairaus amžiaus pilnamečiams vyrams ir moterims, norintiems išlyginti mimikos raukšles, atpalaiduoti nevalingai susitraukusius mimikos raumenis bei sulėtinti tolesnį mimikos raukšlių progresavimą.

Ką verta žinoti apie botulino injekcijas?

Kiek laiko išlieka rezultatas po botulino injekcijų?2021-10-14T11:53:08+03:00

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad botulino efektas laikosi apie 4 mėnesius, tačiau yra tokių klientų, kuriems rezultatas išlieka net iki metų. Dažnai pastebime, kad net ir praėjus botulino poveikiui, dar nesinori stipriai mimikuoti, tad kartoti injekciją reikėtų tada, kai nebeišeina sąmoningai suvaldyti mimikos skaitant, dirbant ar užsiimant kitokia veikla.

Su kokiomis procedūromis galima derinti botulino toksino injekcijas?2020-03-25T13:45:23+02:00

Botulino toksino injekcijos geriausiai tinka mimikos raukšlių šalinimui ir profilaktikai. Su botulino toksino pagalba, galite kuriam laikui sustabdyti raukšlių formavimąsi ir gilėjimą. Šią procedūrą galima derinti su hialurono rūgšties, kitomis veido formavimo injekcijomis, mezoterapija, PRP procedūromis, taip pat lazeriniais gydymo metodais. Jei norite maksimalių rezultatų, būtinai pasitarkite su mūsų specialistais, kurie individualiai parinks Jums tinkamiausią grožio procedūrų derinį.

Kam ši procedūra netinka?2019-11-22T15:10:00+02:00

Botulino injekcijos Jums netinka, jei esate nėščia, planuojate nėštumą, maitinate krūtimi, taip pat, jei sergate kraujo ligomis, kuomet sutrikęs kraujo krešėjimas, ar yra buvę alergijos atvejų ankstesnių injekcijų metu. Šis metodas netaikomas sergantiems nervų sistemos ligomis, kai sutrikęs nervinio impulso perdavimas į raumenį (lateralinė atrofinė sklerozė, miastenija ir kt.). Taip pat injekcijas vertėtų atidėti, jei numatomoje gydyti zonoje atsirado bėrimas, infekcijos požymiai. Būtinai įspėkite specialistą apie vartojamus vaistus, alergijas, ligas.

Kaip elgtis po botulino injekcijų?2023-04-11T15:32:23+03:00

Labai svarbu, iškart po botulino injekcijos negalima gulėti, bent 4 valandas reikėtų pabūti vertikalioje padėtyje, vėliau, bent tris dienas po injekcijos, gydytos vietos netrinti, nemasažuoti, nekaitinti. Keletą dienų nesportuoti, nesikaitinti saunoje, karštoje vonioje. Po bet kokių grožio procedūrų rekomenduojama apie dvi savaites naudoti apsaugą nuo saulės.

Ar procedūra skausminga?2019-11-22T15:08:06+02:00

Procedūra beveik neskausminga ir trunka vos kelias minutes. Naudojamos labai mažos adatos, preparato kiekis taip pat labai nedidelis. Jei esate jautrus skausmui, drąsiai aptarkite nuskausminimo būdus su injekciją atliekančiu specialistu. Po procedūros injekcijos vieta atšaldoma ir galima tęsti įprastą gyvenimą.

Kaip veikia botulino injekcijos nuo padidėjusio prakaitavimo?2023-06-04T14:35:09+03:00

Padidėjęs prakaitavimas, arba hiperhidrozė – būklė, kuri kelia diskomfortą visada dėl prakaito dėmių, prakaituojančių delnų ar nemalonaus kvapo. Vienas iš saugiausių hiperhidrozės gydymo būdų – botulino toksino injekcijos. Botulinas blokuoja neuromediatoriaus acetilholino plitimą iš nervinės galūnėlės odoje į prakaito liauką, dėl to labai ženkliai sumažėja arba visai išnyksta prakaitavimas toje zonoje. Šis metodas neužkemša ir nepažeidžia pačių prakaito liaukų, jos laikinai atpalaiduojamos ir paprasčiausiai neišskiria prakaito. Tokia procedūra įprastai atliekama pažastų, delnų ar padų zonose.

Kitas dažnas klausimas – ar laikinas prakaitavimo sustabdymas nepakenks, nes prakaitas reikalingas ir vėsinimo bei toksinų pašalinimo funkcijai. Trumpas atsakymas – ne. Žmogaus kūnas prakaituoja visas, todėl atlikus botulino injekcijas tik, tarkime, pažastų zonoje, prakaitas kaip ir įprasta toliau išsiskirs kitose kūno vietose. Atkreipiame dėmesį, kad botulinas naudojamas padidėjusio prakaitavimio gydymui žmonėms, kuriuos prakaitavimas vargina ir be fizinio aktyvumo, ir tik 1-2 mažose zonose, todėl organizmo gebėjimui atsivėsinti tai nedaro įtakos.

Ar botulinas gali padėti nuo dantų griežimo (bruksizmo)?2023-06-04T14:34:04+03:00

Taip, botulinas yra vienas iš pagrindinių gydymo būdų, susiduriant su dantų griežimu. Esant šiai būklei, atliekamos botulino injekcijos į kramtomuosius (masseter) raumenis ir šie raumenys paralyžuojami. Visgi be botulino injekcijų reikėtų atkreipti dėmesį ir į emocinę būklę, nes bruksizmas kai kuriais atvejais gali pasireikšti dėl įtampos, streso ar kitų rūpesčių.

Kodėl verta rinktis REVÙ CLINIC?
Viena didžiausių estetikos klinikų Lietuvoje

Plačiau apie šią bei kitas susijusias veido procedūras

Susipažinkite su REVÙ CLINIC paslaugas išbandžiusių klientų patirtimi, specialistų įžvalgomis bei kita naudinga informacija