fbpx
Hialurono injekcijos2021-10-07T12:36:56+03:00

Hialurono injekcijos gražiai ir lygiai odai

Mažai invazinė, viena populiariausių estetinės dermatologijos procedūrų pasaulyje.

Apie procedūrą

Hialurono rūgšties injekcijų kainos

Raukšlių lyginimas hialurono injekcijomis
nuo 250€
Odos drėkinimas Volite preparatu
nuo 329€
Skruostų formavimas
nuo 319€
Smakro ir apatinio žandikaulio linijos formavimas
nuo 400€
Paakių korekcija
nuo 250€
Galutinė procedūros kaina priklauso nuo naudojamo preparato ir jo kiekio.
Klinikoje naudojami Juvederm, Filorga ir kiti sertifikuoti hialurono užpildai.
Rezervuoti dabar
Visas kainynas

Ko tikėtis iš procedūros?

Hialurono užpildai tinka įvairaus amžiaus žmonėms, norintiems panaikinti ar sumažinti statines raukšles. Hialurono rūgštis, dėl savo puikių regeneracinių savybių, sulėtina odos senėjimą, todėl yra ideali net jaunesniame amžiuje, taip pat mažų raukšlių korekcijai. Pirmosios injekcijos gali būti atliekamos dar nesulaukus 30 metų.

REVU Klinika Aurelija Juskiene

Ką verta žinoti apie hialurono injekcijas?

Su kokiomis procedūromis galima derinti hialurono užpildus?2019-11-23T11:29:44+02:00

Hialurono raukšlių užpildus galima derinti su kitomis jauninačiomis procedūromis, tačiau vertėtų atsižvelgti į tam tikrą eiliškumą. Jei planuojama lezerinė procedūra, rekomenduojama ją atlikti pirma, ir, kai oda regeneruosis (1-2 savaitės), galima atlikti injekcijas.
Hialurono rūgšties užpildus ir botulino toksiną galima derinti, atsižvelgiant į individualias kliento savybes, nes jie leidžiami į skirtingas raukšles ir veido zonas, todėl šios procedūros gali būti atliekamos ir vieno vizito metu. Bet kokiu atveju, mūsų patyrę specialistai parinks Jums tinkamiausią gydymo planą ir rekomenduos tarpusavyje derančias procedūras.

Kokie galimi šalutiniai poveikiai?2020-03-25T13:40:58+02:00

Jei hialurono rūgšties užpildas suleistas teisingai, šalutinio poveikio ir komplikacijų rizika įprastai nedidelė. Dažniausiai pasitaikančios: kraujosrūva (mėlynė) injekcijos vietoje, patinimas. Šie požymiai dažniausiai praeina per keletą valandų ar dienų. Alerginės reakcijos itin retos.

Neteisingai suleista hialurono rūgštis gali odoje sukelti uždegimą, sušokti į guzelius, palikti randus, o patekusi į kraujagyslę, sukelti kur kas rimtesnių komplikacijų. Todėl rinkitės tik licencijuotą, patikimą kliniką bei patyrusį specialistą, kuris iškart pastebės šalutinio efekto riziką ir imsis visų įmanomų priemonių joms išvengti.

Kaip parenkamas tinkamas preparatas?2020-03-25T13:42:10+02:00

Pirmiausia Jūsų būklę įvertins mūsų medikas, ir pagal individualias organizmo savybes, odos būklę, raukšlių pobūdį, skirs Jums tinkamiausią gydymo metodą bei išrinks reikiamą preparatą. Būtinai įspėkite specialistą apie alergijas, vartojamus vaistus, gretutines ligas. Specialistai atsižvelgia į raukšlių gylį bei Jūsų lūkesčius, todėl parenka tuo metu tinkamiausią priemonę.

Kam netinka hialurono injekcijos?2019-11-23T11:22:58+02:00

Hialurono rūgšties injekcijos netinka, jei sergate kraujo ligomis, sutrikęs kraujo krešumas, vartojate kraują skystinančius vaistus, jei esate alergiški nuskausminantiems vaistams. Taip pat vertėtų procedūrą atidėti, jei yra aukštas kraujospūdis, ir jei injekcijos vietoje ar aplink ją pastebimas uždegimas ar bet koks bėrimas. Rekomenduojama atidėti šią procedūrą ir nėštumo atveju, bei maitinant krūtimi, sergant kai kuriomis lėtinėmis ligomis.

Kaip elgtis po hialurono rūgšties injekcijos?2020-03-25T13:43:31+02:00

Po injekcijos galite iškart grįžti į kasdienę veiklą, tačiau rekomenduojama bent 2 savaites injekcijos vietos netrinti, nemasažuoti, taip pat vengti ekstremalių temperatūros pokyčių, o vasarą naudoti apsauginį kremą nuo saulės (SPF 50). 2-3 dienas po procedūros venkite dekoratyvinės kosmetikos, nevartokite alkoholio, neužsiimkite intensyvia fizine veikla. Jei planuojama lezerinė procedūra, rekomenduojama ją atlikti pirma, ir, kai oda regeneruosis (1-2 savaitės), galima atlikti injekcijas.

Neišsigąskite, jei po injekcijų atsirado lokalus patinimas, paraudimas, lokalūs skausmai, tai dažniausiai praeina per kelias valandas ar kelias dienas. Dūrio vietose taip pat galimos nedidelės mėlynės. Kilus neaiškumams skambinkite mums ir mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus ar skubiai užregistruosime vizitui pas specialistą pakartotinei konsultacijai.

Plačiau apie šią bei kitas susijusias veido procedūras

Susipažinkite su REVÙ CLINIC paslaugas išbandžiusių klientų patirtimi, specialistų įžvalgomis bei kita naudinga informacija

Skaitykite daugiau REVÙ Lab

Greita rezervacija vizitui

Užpildykite formą ir mes patvirtinsime Jūsų registraciją per 4 darbo valandas.

Arba skambinkite telefonu:

+370 657 43305

Go to Top