fbpx
Ling kosmetika2024-03-18T08:40:49+02:00

Ling kosmetika – amerikietiška kokybė ir Azijos šalių patirtis

Stipraus poveikio kosmetika bei procedūros visuomet švytinčiai odai.

Apie Ling procedūras

Ling procedūrų kainos

„Oxygen SparkLING Glow“ procedūra
apie 60 min.
99€
„WOW Signature Triple Peel“ procedūra
apie 90 min.
139€
„Pore to pure“ valomoji veido procedūra
apie 60 min.
99€
Probleminės odos procedūra
apie 75 min.
99€
DNA „Do not age“ procedūra brandžiai odai
apie 90 min.
149€
„Ginseng Herbal“ procedūra
apie 50-60 min.
89€

Kodėl verta rinktis Ling kosmetiką?

Ling odos priežiūros priemonės – visame pasaulyje garsus prekės ženklas, kuriame dera tiek amerikietiškas požiūris į veido priežiūrą, tiek Azijos šalių grožio ritualai. Ling kosmetika išskirtinė tuo, jog joje nėra tokių dažniausiai odą dirginančių ingridientų kaip mineraliniai aliejai, lanolinas ar dirbtiniai kvapikliai. Todėl šie prabangūs produktai tinkami visų tipų odai, nes iš priemonių gausos ir įvairumo kiekvienam klientui galima pritaikyti individualų odos namų priežiūros planą ir jį kombinuoti su autorinėmis Ling procedūromis REVÙ klinikoje.

Autorinių technikų Ling procedūros

„Oxygen SparkLING Glow“ procedūra2021-11-08T10:44:59+02:00

Ši maždaug 60-ies minučių procedūra skirta sausai, pavargusiai odai. Procedūros metu atliekamas akupresūrinis veido masažas ir naudojamas organinis vaisių rūgšties šveitiklis švelniam nešvarumų ištirpinimui ir odos paruošimui sekantiems etapams. Toliau naudojama SparkLING Makeover kaukė ir „Oxygen Plasma Potion“ serumas ir „Oxygen Plasma Glow“ drėkinamasis kremas. Po procedūros oda iškart tampa švaresnė, skaistesnė ir jaunatviškai švytinti.

„WOW Signature Triple Peel“ procedūra2021-11-08T10:44:00+02:00

Tai visiems odos tipams tinkama autorinė Ling procedūra, kurios pavadinimas kalba pats už save. Per pusantros valandos trunkančią procedūrą atliekamas atpalaiduojamasis veido masažas, kuris skatina kraujotaką, limfos nutekėjimą ir numalšina įtampą visame kūne. Tada naudojamas specialiai individualiems odos poreikiams pritaikytas trijų šveitimų mišinys, kad švelniai ištirpintume negyvas odos ląsteles, nešvarumus ir atšviežintume odą. Po kruopštaus porų išvalymo užtepama žolelių molio skaidrinanti kaukė ekstrahavimo proceso užbaigimui. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – uždedama garsioji SparkLING Makeover O2 kaukė arba kita individualiai parinkta kaukė, kuri nuramina ir atgaivina odą iki spindinčio tobulumo. Procedūros rezultatas – nuraminta, atgaivinta, lygi, skaisti ir švari oda, iškart matomas švytėjimo efektas.

„Pore to pure“ valomoji veido procedūra2021-11-08T10:43:30+02:00

Ši valandos trukmės procedūra skirta riebiai, inkštirų varginamai odai su užsikimšusiomis poromis. Procedūros metu naudojamas įvairių šveitiklių ir pilingų derinys, kuris efektyviai ištirpina ir pašalina nešvarumus bei negyvas odos ląsteles. Po valymo etapo užtepama detoksikuojanti kaukė ir oda galiausiai nuramina bei pridrėkinama. Procedūros rezultatas – itin švari, lygi ir skaisti oda bei iškart matomas švytėjimo efektas.

Probleminės odos procedūra2021-11-08T10:42:51+02:00

Tai į aknę ir bėrimus linkusiai odai sukurta procedūra, trunkanti apie 75 minutes. Šio protokolo esmė – giluminis odos valymas, pasitelkiant įvairius metodus. Procedūros metu naudojama parinkto stiprumo glikolio rūgštis, „Spotlight Papaya Resurface“ pilingas, specialius losjonas ant spuogelių ir bėrimų, „Rescue Skin Peel“ pilingas ir „Volclayno Charcal Detox“ kaukė maksimaliai intensyviam odos valymui. Po giliai valančių etapų oda nuraminama ir pridrėkinama, tad po procedūros džiaugsitės išvalytomis poromis, pašalintais inkštirais ir lygia, švaria, skaisčia oda.

DNA „Do not age“ procedūra brandžiai odai2021-11-08T10:42:07+02:00

Ši maždaug pusantros valandos trunkanti procedūra idealiai tinka brandžiai odai, nes veikia prieš smulkias raukšleles, priešlaikinį senėjimą. Procedūros metu nuo veido odos kruopščiai pašalinami susikaupę nešvarumai naudojant įvairių vaisių rūgščių šveitiklius, o spuogeliai ar bėrimai padengiami specialiu gydančiu losjonu. Toliau oda prisotinama drėgmės, naudojant ženšenio kaukę, „Calming Hydrator“ toniką, „Apple stem Cellular Energy“ serumą bei DNA kremą. Akių ir lūpų zona naudingųjų medžiagų prisotinama su specialiu raminančiu kremu. Po procedūros oda tampa jaunatviškai spindinti, skaistesnė.

„Ginseng Herbal“ procedūra2021-11-08T10:41:33+02:00

Tai atpalaiduojanti 50-60 minučių trukmės procedūra dehidratuotai, pavargusiai odai. Ši klasikinė Ling greitoji veido procedūra išgarsėjo dar devintajame dešimtmetyje, kuomet ji būdavo atliekama supermodeliams ir muzikos bei kino legendoms. Procedūra pradedama nuo akupresūrinio veido masažo, po kurio seka švelnus šveitimas, kad būtų pašalinti susikaupę nešvarumai. Toliau oda pridrėkinama ir naudojama raminanti ženšenio terapijos kaukė. Po procedūros veido oda tampa lygesnė, atgaivinta, sumažėja uždegiminiai procesai.

Plačiau apie šią bei kitas susijusias veido procedūras

Susipažinkite su REVÙ CLINIC paslaugas išbandžiusių klientų patirtimi, specialistų įžvalgomis bei kita naudinga informacija

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune