fbpx
EMSCULPT NEO2024-03-23T16:41:06+02:00

EMSCULPT NEO – PASAULINĖ INOVACIJA JAU LIETUVOJE. +25%* RAUMENŲ IR -30%* RIEBALŲ

Revoliucinis, pirmasis Lietuvoje, neinvazinis raumenų stangrinimo, didinimo, riebalinio audinio mažinimo ir kūno formavimo prietaisas, veikiantis HIFEM+RF pagrindu
* vidutiniškai

                                           

                 

ESTETIKOS TECHNOLOGIJOS IŠ ATEITIES

                                           

                 

Dabar vos nuo 138 €* Pasiūlymų kiekis ribotas
PIRMIEMS 100 klientų

Jau įsigijo
EMSCULPT NEOKAINAPIRKTI
Sėdmenų pakėlimas, stangrinimas
138€*
Pilvo zona
138€*
Šonai (meilės rankenos) new
138€*
Išorinės arba vidinės šlaunys
138€*
Priekinės arba galinės šlaunys
138€*
Blauzdos
138€*
Bicepsai arba tricepsai
138€*
EMSCULPT NEO pilvo zonai DVIEMS žmonėms**
po 99€
EMSCULPT (classic emsculpt)
89€*
199€
4x EMFACE + 4x EMSCULPT NEO
1349€*
1900€
Maksimaliai suformuoti sėdmenys (4x EMSCULPT NEO, 4x Venus Legacy)
599€
745 €
* Kaina galioja įsigyjant kursą - 4 procedūras
** Atliekama dviems vienu metu. Tinka, kai kliento KMI yra iki 25.
Sekite mus Instagram ir Telegram, ten pirmieji pamatysite nuolaidas!

EMSCULPT NEO pripažintas pasaulyje

EMSCULPT NEO – aukščiausi saugumo ir efektyvumo standartai

Tai – pirmasis Lietuvoje, itin plačiai ištirtas moksliškai, saugus ir neinvazinis aukščiausios klasės prietaisas, kuris tuo pačiu metu veikia ir raumenis, ir riebalinį audinį. Tobulos kūno formos be pastangų, operacijų ir injekcijų!

EMSCULPT no downtime

Ką verta žinoti apie EMSCULPT NEO?

Kokios pasaulios žvaigždės naudoja EMSCULPT NEO?2024-05-06T09:37:41+03:00

EMSCULPT NEO – MEGA žvaigždžių įrenginys. Šį premium įrenginį išbandė šios pasaulios žvaigždės:

Ashlee Simpson Ross
Lisa Hochstein
Kim Kardashian
Drew Barrymore
Lisa Rinna
Jennifer Lopez
Megan Fox
Rob Gronkowski
Bri Teresi
Mary Bonnet
Olivia Culpo
Nikki Garcia

Kuo EMSCULPT NEO skiriasi nuo kitų raumenų formavimo įrenginių?2024-05-06T09:34:07+03:00

EMSCULPT NEO šalia raumenų stimuliavimo naudoja ir radijo dažnio technologiją, veikiančią sinkroniškai vienu metu. Kiti Lietuvoje tokio tipo įrenginiai neturi radijo dažnio, dėl to procedūros efektyvumas ypač krenta. EMSCULPT NEO išlieka lyderiu. Būtent radijo dažnio pagalba gaunamas geresnis riebalų mažinimo efektas bei ryškesnis raumens atsakas, todėl ir moksliniais tyrimais įrodytas praktiškai dvigubai geresnis vidutinis rezultatas:

EMSCULPT NEO (su radijo dažniu) Be radijo dažnio
check.png (32×32) +25% raumens masės augimas; check.png (32×32) +16% raumens masės augimas;
check.png (32×32) -30% riebalinio audinio mažėjimas; check.png (32×32) -19% riebalinio audinio mažėjimas;
check.png (32×32) 5,9 cm liemens apimčių sumažėjimas;
check.png (32×32) 19% pilvo sienos raumenų prasiskyrimo sumažėjimas.

Tuo tarpu dalis kitų gamintojų  teigia, jog jų įrenginio pagalba galima pasiekti tik ~16% raumens masės augimą ir ~19% riebalinio audinio sumažėjimą.

EMSCULPT NEO taip pat gali pasigirti gerokai platesnėmis panaudojimo galimybėmis, nes turi specialius aplikatorius bicepsams, tricepsams, blauzdoms bei pilvo šonams („meilės rankenoms“), kuomet kitų gamintojų raumenų stimuliacijos įrenginiai dažniausiai naudoja vienus aplikatorius bet kuriai kūno sričiai arba tos srities išvis negali efektyviai formuoti.

Tad EMSCULPT NEO šiuo metu išlieka ko gero efektyviausia ir bene plačiausiai moksliškai ištirta procedūra, kuri veikia HIFEM pagrindu.

Kuo skiriasi EMSCULPT ir EMSCULPT NEO?2023-05-04T11:38:13+03:00

EMSCULPT NEO yra naujesnis, modernesnis ir efektyvesnis įrenginys nei klasikinis EMSCULPT. Abu šie įrenginiai yra prabangiausi ir populiariausi raumenų formavimo prietaisai pasaulyje. Procedūros EMSCULPT metu, pasirinktą zoną veikia HIFEM technologija (elektromagnetinė stimuliacija), priverčianti raumenis susitraukti labai intensyviai. Naujesnė šio prietaiso versija EMSCULPT NEO yra papildyta sinchroniškai veikiančia radijo dažnio funkcija – norimą koreguoti zoną veikia šiluma ir elektromagnetinė stimuliacija vienu metu. Todėl tose zonose suaktyvinama kraujotaka, gaunamas geresnis raumens atsakas ir ryškesnis riebalų sumažėjimas.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad:

1. po EMSCULPT NEO procedūrų kurso matomas vidutinis net 30% riebalų mažėjimas ir net 25% raumens masės augimas, 19% pilvo sienos raumenų prasiskyrimo sumažėjimas (moterims po gimdymo), 5,9 cm pilvo apimčių sumažėjimas. Šiuo metu nei vienas kitas tokio tipo įrenginys negali pasigirti ir juolab įrodyti tokius įspūdingus ir FDA patvirtintus rezultatus.

2. po EMSCULPT procedūrų kurso matomas vidutinis 19% riebalų sumažėjimas, 16% raumenų padidėjimas ir 11% pilvo sienos raumenų prasiskyrimo sumažėjimas ir maždaug 4 cm pilvo apimčių sumažėjimas.

Kam reikalinga konsultacija prieš kūno procedūrą?2023-04-21T16:38:28+03:00

Prieš bet kokią kūno formavimo procedūrą klientus kviečiame pirmiausia atvykti tik konsultacijai. Jos metu specialistas įvertina problemines zonas, jų atsiradimo priežastis, atlieka kūno apimčių bei svorio matavimus, kad galėtų ne tik tiksliai sekti progresą, bet ir tinkamai parinkti procedūrą. Dažnai klientai atvyksta nusiteikę atlikti vieną procedūrą, tačiau po konsultacijos paaiškėja, kad ji netinka, arba kitoks metodas užtikrins kur kas geresnį rezultatą, todėl konsultacija – labai svarbi viso procedūrų kurso dalis. Mūsų tikslas toks pat kaip ir Jūsų – džiuginantys rezultatai!

Kadangi po gyvos apžiūros procedūrų planas gali kardinaliai keistis, pirmajam apsilankymui klientus registruojame tik konsultacijai, be galimybės atlikti paslaugą iškart. Be konsultacijos ir įvertinimo procedūros neatliekamos. Vėliau, jau po konsultacijos, kviečiame registruotis konkrečiai paslaugai ir stebėti taip ilgai lauktus pokyčius!

Kaip atpažinti, ar EMSCULPT yra originalus?2023-05-04T10:51:37+03:00

EMSCULPT yra bene populiariausi kūno formavimo prietaisai pasaulyje, todėl, natūralu, nuolat atsiranda šio įrenginio klastočių ar analogų. EMSCULPT yra ko gero vienintelė technologija pasaulyje, garantuojanti saugumą ir efektyvumą: ji patvirtinta FDA ir CE sertifikatais, plačiais moksliniais tyrimais ir klinikinėmis studijomis, ko neturi joks kitas įrenginys.

Šiuo metu raumenų formavimų įrenginių galima rasti įvairių, vis tik EMSCULPT yra aukščiausio lygio ir auksinio standarto prietaisas raumenims formuoti. EMSCULPT žinomumą įrodo pasaulinio portalo RealSelf atsiliepimai, Instagram vartotojų patirtys ir nuolat augantis itin didelis Google rezultatų skaičius. Tai medicininis įrenginys, todėl procedūros juo atliekamos tik medicinos klinikose ir tik medikų – gydytojų, slaugytojų, kineziterapeutų. Be to, EMSCULPT įrenginio aplikatoriai po tam tikro procedūrų skaičiaus yra keičiami – tai garantuoja efektyvumą ir saugumą absoliučiai visiems klientams.

Visus oficialius BTL partnerius ir originalius EMSCULPT įrenginius rasite oficialiame gamintojo BTL puslapyje.

Kam tinka EMSCULPT NEO procedūra?2023-05-15T14:55:37+03:00

Ši procedūra tinka įvairių kūno tipų pilnamečiams asmenims. Liekniems ar sportiškiems žmonėms šis prietaisas padidins raumenų masę, pagražins kūno kontūrus, paryškins kūno vietas, kur sunku pasiekti gerų rezultatų. Pavyzdžiui, jei jau turite gražų pilvo presą, bet Jūsų probleminė vieta – užpakaliukas, šis nuostabus prietaisas Jūsų paslaugoms! O gal bėgiojate, aktyviai gyvenate, bet visada svajojote apie stangrų pilvo presą? EMSCULPT NEO taip pat gali Jums padėti! Specialūs aplikatoriai gali paryškinti Jūsų blauzdų ir rankų raumenis.

Tiems, kas turi daugiau riebalinio audinio, šis kūno formavimo prietaisas padės pagražinti formas, sumažinti apimtis, sustiprinti raumenis, labiau pasitikėti savimi.

Moterys po gimdymų dažnai pastebi ne tik riebalinio audinio perteklių ant pilvuko, bet ir išsitampiusius, tonusą praradusius, dažnai ir prasiskyrusius pilvo sienos raumenis. Šis apratas tikrai padės greitai ir efektyviai! Klinikinių tyrimų metu įrodyta, kad jis patikimai sumažina ir pilvo sienos raumenų prasiskyrimą (diastazę).

Kokioms kūno zonoms skirtas šis prietaisas?2023-02-24T11:45:41+02:00

Su šiuo prietaisu galima treniruoti visus pilvo preso bei sėdmenų raumenis. Juo taip pat galima stiprinti ir stangrinti blauzdų bei žastų raumenis. Didieji aplikatoriai skirti kūno kontūravimui – pilvo preso raumenyno stiprinimui ir virš raumenų esančio riebalinio audinio mažinimui bei nechirurginiam sėdmenų pakėlimui ir stangrinimui. Mažieji aplikatoriai skirti žastų ir blauzdų raumenims formuoti ir stangrinti.

EMSCULPT NEO unikalus dar ir tuo, kad su juo galima efektyviai koreguoti šlaunų zonas. Renkantis iš specialiai sukurtų programų, mažinamas riebalinis audinys, stiprinami raumenys ir stangrinama oda vidinių bei išorinių (galifė) šlaunų zonose. EMSCULPT NEO turi ir specialius „Edge” aplikatorius, kuriais galima akcentuoti šoninius pilvo preso raumenis.

Kaip pasiruošti raumenų stangrinimo procedūrai?2019-12-15T14:43:14+02:00

EMSCULPT procedūrai ypatingo pasiruošimo nereikia. Patartina prieš ir po procedūros gerti daugiau vandens. Procedūros dieną patartina vilkėti patogius drabužius.

Kaip vyksta EMSCULPT NEO procedūra?2023-02-25T13:11:16+02:00

Prieš procedūrą specialistas paklausinės apie Jūsų sveikatą, aptarsite galimas kontraindikacijas, Jūsų lūkesčius bei sudėlios individualų, Jums tinkamiausią planą. Vėliau specialistas paprašys nusiimti visus metalinius daiktus, įskaitant ir drabužius su metalinėmis detalėmis, o elektroninius prietaisus pasidėti toliau. Kiekviena procedūra užtrunka apie 20 – 30 minučių, jos metu jausite stipriai susitraukinėjančius raumenis. Po procedūros galite jausti raumenų nuovargį, tarsi po intensyvios treniruotės. Skausmo nebus arba jis labai nežymus, nes procedūros metu prietaisas raumenų stimuliaciją periodiškai keičia į raumenų masažą, kad juose nesikauptų pieno rūgštis.

Kiek procedūrų reikia, norint pasiekti maksimalių rezultatų?2023-05-04T10:53:32+03:00

Vienos procedūros trukmė – 20 – 30min. Norint pasiekti puikių, ilgalaikių rezultatų, reikia 4 tokių EMSCULPT NEO procedūrų, kas 5-7 dienas. Tačiau priklausomai nuo organizmo savybių, amžiaus ar kliento lūkesčių, procedūrų kursas gali skirtis. Mūsų specialistas sudarys Jums individualų planą, atsižvelgiant į Jūsų lūkesčius, organizmo savybes ir kitus faktorius. Kitų gamintojų  įrenginių dažnai reikia 6 ar net 8 procedūrų.

EMSCULPT procedūrų kursas paprastai užtrunka dvi savaites – vizitai kartojami kas 2-5 dienas. Iš viso – 4 procedūros.

Kaip jausiuosi po procedūrų ir kada pastebėsiu pirmuosius rezultatus?2021-08-31T11:12:10+03:00

Pirmąsias dienas po procedūros galite jaustis panašiai kaip po intensyvios treniruotės, tačiau raumenų skausmo beveik nejausite, nes EMSCULPT NEO unikali masažo metodika skatina iškart išsivaikščioti raumenyse susidariusią pieno rūgštį. Pirmuosius rezultatus pastebėsite iškart, tačiau raumeniui storėjant, tvirtėjant, daugėjant raumens skaidulų, visą procedūrų efektyvumą pajusite po maždaug 2 – 8 savaičių. Po to dar keletą savaičių rezultatai tik gerės. Individualūs rezultatai gali priklausyti nuo Jūsų amžiaus, sveikatos būklės, mitybos ir kitų faktorių.

Kiek laiko trunka rezultatai?2019-12-15T14:13:30+02:00

Kaip ir visada, rezultatai priklauso nuo individualių organizmo savybių, gyvensenos, mitybos. Tačiau daugeliui pacientų stangrūs raumenys ir sumažėjęs riebalinis sluoksnis išlieka net ir po metų laiko!

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune