fbpx
EMSCULPT NEO2021-10-07T12:31:40+03:00

EMSCULPT NEO – PASAULINĖ INOVACIJA JAU LIETUVOJE. +25% RAUMENŲ IR -30% RIEBALŲ

Revoliucinis, vienintelis Lietuvoje, neinvazinis raumenų stangrinimo, didinimo, riebalinio audinio mažinimo ir kūno formavimo prietaisas, veikiantis HIFEM+RF pagrindu.

EMSCULPT – ESTETIKOS TECHNOLOGIJOS IŠ ATEITIES

Žiūrėti video

Apie EMSCULPT ir EMSCULPT NEO

Populiariausios EMSCULPT  ir EMSCULPT NEO procedūros

Pilvas
30 min
Sėdmenys
30 min
Vidinės šlaunys
30 min
Išorinės šlaunys
30 min
Blauzdos
20 min
Bicepsai
20 min
Tricepsai
20 min
EMSCULPT procedūros kaina (1 zona)
Akcija!
149€
225€
EMSCULPT NEO procedūros kaina (1 zona)
Akcija!
225€
400€
EMSCULPT pilvo zonai DVIEMS*
Akcija!
po 99€
EMSCULPT NEO pilvo zonai DVIEMS*
Akcija!
po 149€
Sekėjams Telegram - papildomos nuolaidos - t.me/revuclinic
*Atliekama dviems vienu metu. Tinka, kai kliento KMI yra iki 25.
Rezervuoti dabar
Visas kainynas

EMSCULPT NEO pripažintas pasaulyje

EMSCULPT NEO – aukščiausi saugumo ir efektyvumo standartai

Tai – pirmasis, vienintelis, saugus ir neinvazinis aukščiausios klasės prietaisas, kuris tuo pačiu metu veikia ir raumenis, ir riebalinį audinį. Tobulos kūno formos be pastangų, operacijų ir injekcijų!

EMSCULPT no downtime

Ką verta žinoti apie EMSCULPT NEO?

Kuo skiriasi EMSCULPT ir EMSCULPT NEO?2021-11-14T13:50:31+02:00

EMSCULPT NEO yra naujesnis, modernesnis ir efektyvesnis įrenginys nei klasikinis EMSCULPT. Abu šie įrenginiai yra prabangiausi ir populiariausi raumenų formavimo prietaisai pasaulyje. Procedūros EMSCULPT metu, pasirinktą zoną veikia HIFEM technologija (elektromagnetinė stimuliacija), priverčianti raumenis susitraukti labai intensyviai. Naujesnė šio prietaiso versija EMSCULPT NEO yra papildyta sinchroniškai veikiančia radijo dažnio funkcija – norimą koreguoti zoną veikia šiluma ir elektromagnetinė stimuliacija vienu metu. Todėl tose zonose suaktyvinama kraujotaka, gaunamas geresnis raumens atsakas ir ryškesnis riebalų sumažėjimas.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad:

1. po EMSCULPT NEO procedūrų kurso matomas vidutinis net 30% riebalų mažėjimas ir net 25% raumens masės augimas, 19% pilvo sienos raumenų prasiskyrimo sumažėjimas (moterims po gimdymo), 5,9 cm pilvo apimčių sumažėjimas. Šiuo metu nei vienas kitas tokio tipo įrenginys negali pasigirti ir juolabiau įrodyti tokius įspūdingus ir FDA patvritintus rezultatus.

2. po EMSCULPT procedūrų kurso matomas vidutinis 16% raumenų padidėjimas, 19% riebalų sumažėjimas, 11% pilvo sienos raumenų prasiskyrimo sumažėjimas ir maždaug 4 cm pilvo apimčių sumažėjimas.

Kaip atpažinti, ar EMSCULPT yra originalus?2021-08-23T14:03:45+03:00

EMSCULPT yra bene populiariausi kūno formavimo prietaisai pasaulyje, todėl, natūralu, nuolat atsiranda šio įrenginio klastočių ar analogų. EMSCULPT yra vienintelė technologija pasaulyje, garantuojanti saugumą ir efektyvumą: ji patvirtinta FDA ir CE sertifikatais, plačiais moksliniais tyrimais ir klinikinėmis studijomis, ko neturi joks kitas įrenginys.

Šiuo metu raumenų formavimų įrenginių galima rasti įvairių, tačiau vienintelis EMSCULPT yra aukščiausio lygio ir auksinio standarto prietaisas raumenims formuoti. EMSCULPT žinomumą įrodo pasaulinio portalo RealSelf atsiliepimai, Instagram vartotojų patirtys ir nuolat augantis Google rezultatų skaičius. Tai medicininis įrenginys, todėl procedūros juo atliekamos tik medicinos klinikose ir tik medikų – gydytojų, slaugytojų, kineziterapeutų. Be to, EMSCULPT įrenginio aplikatoriai po tam tikro procedūrų skaičiaus yra keičiami – tai garantuoja efektyvumą ir saugumą absoliučiai visiems klientams.

Visus oficialius BTL partnerius ir originalius EMSCULPT įrenginius rasite oficialiame gamintojo BTL puslapyje.

Kam tinka EMSCULPT NEO procedūra?2021-08-31T11:08:44+03:00

Ši procedūra tinka įvairių kūno tipų pilnamečiams asmenims. Liekniems ar sportiškiems žmonėms šis prietaisas padidins raumenų masę, pagražins kūno kontūrus, paryškins kūno vietas, kur sunku pasiekti gerų rezultatų. Pavyzdžiui, jei jau turite gražų pilvo presą, bet Jūsų probleminė vieta – užpakaliukas, šis nuostabus prietaisas Jūsų paslaugoms! O gal bėgiojate, aktyviai gyvenate, bet visada svajojote apie stangrų pilvo presą? EMSCULPT NEO taip pat gali Jums padėti! Specialūs aplikatoriai gali paryškiti Jūsų blauzdų ir rankų raumenis.

Tiems, kas turi daugiau riebalinio audinio, šis kūno formavimo prietaisas padės pagražinti formas, sumažinti apimtis, sustiprinti raumenis, labiau pasitikėti savimi.

Moterys po gimdymų dažnai pastebi ne tik riebalinio audinio perteklių ant pilvuko, bet ir išsitampiusius, tonusą praradusius, dažnai ir prasiskyrusius pilvo sienos raumenis. Šis apratas tikrai padės greitai ir efektyviai! Klinikinių tyrimų metu įrodyta, kad jis patikimai sumažina ir pilvo sienos raumenų prasiskyrimą (diastazę).

Kokioms kūno zonoms skirtas šis prietaisas?2021-08-31T11:15:19+03:00

Su šiuo prietaisu galima treniruoti visus pilvo preso, dubens, taip pat sėdmenų raumenis. Juo taip pat galima stiprinti ir stangrinti blauzdų bei žastų raumenis. Didieji aplikatoriai skirti kūno kontūravimui – pilvo preso, dubens raumenyno stiprinimui ir virš raumenų esančio riebalinio audinio mažinimui bei nechirurginiam sėdmenų pakėlimui ir stangrinimui. Mažieji aplikatoriai skirti žastų ir blauzdų raumenims formuoti ir stangrinti.

EMSCULPT NEO unikalus dar ir tuo, kad su juo galima efektyviai koreguoti šlaunų zonas. Renkantis iš specialiai sukurtų programų, mažinamas riebalinis audinys, stiprinami raumenys ir stangrinama oda vidinių bei išorinių (galifė) šlaunų zonose.

Kaip pasiruošti raumenų stangrinimo procedūrai?2019-12-15T14:43:14+02:00

EMSCULPT procedūrai ypatingo pasiruošimo nereikia. Patartina prieš ir po procedūros gerti daugiau vandens. Procedūros dieną patartina vilkėti patogius drabužius.

Kaip vyksta EMSCULPT NEO procedūra?2021-08-31T11:09:32+03:00

Prieš procedūrą specialistas paklausinės apie Jūsų sveikatą, aptarsite galimas kontraindikacijas, Jūsų lūkesčius bei sudėlios individualų, Jums tinkamiausią planą. Vėliau specialistas paprašys nusiimti visus metalinius daiktus, įskaitant ir drabužius su metalinėmis detalėmis, o elektroninius prietaisus pasidėti toliau. Kiekviena procedūra užtrunka apie 20 – 30 minučių, jos metu jausite stipriai susitraukinėjančius raumenis. Po procedūros galite jausti raumenų nuovargį, tarsi po intensyvios treniruotės. Skausmo nebus arba jis labai nežymus, nes procedūros metu prietaisas raumenų stimuliaciją periodiškai keičia į raumenų masažą, kad juose nesikauptų pieno rūgštis.

Kiek procedūrų reikia, norint pasiekti maksimalių rezultatų?2021-08-31T11:11:13+03:00

Vienos procedūros trukmė – 20 – 30min. Norint pasiekti puikių, ilgalaikių rezultatų, reikia 4 tokių EMSCULPT NEO procedūrų, kas 5-7 dienas. Mūsų specialistas sudarys Jums individualų planą, atsižvelgiant į Jūsų lūkesčius, organizmo savybes ir kitus faktorius.

EMSCULPT procedūrų kursas paprastai užtrunka dvi savaites – vizitai kartojami kas 2-5 dienas. Iš viso – 4 procedūros.

Kaip jausiuosi po procedūrų ir kada pastebėsiu pirmuosius rezultatus?2021-08-31T11:12:10+03:00

Pirmąsias dienas po procedūros galite jaustis panašiai kaip po intensyvios treniruotės, tačiau raumenų skausmo beveik nejausite, nes EMSCULPT NEO unikali masažo metodika skatina iškart išsivaikščioti raumenyse susidariusią pieno rūgštį. Pirmuosius rezultatus pastebėsite iškart, tačiau raumeniui storėjant, tvirtėjant, daugėjant raumens skaidulų, visą procedūrų efektyvumą pajusite po maždaug 2 – 8 savaičių. Po to dar keletą savaičių rezultatai tik gerės. Individualūs rezultatai gali priklausyti nuo Jūsų amžiaus, sveikatos būklės, mitybos ir kitų faktorių.

Kiek laiko trunka rezultatai?2019-12-15T14:13:30+02:00

Kaip ir visada, rezultatai priklauso nuo individualių organizmo savybių, gyvensenos, mitybos. Tačiau daugeliui pacientų stangrūs raumenys ir sumažėjęs riebalinis sluoksnis išlieka net ir po metų laiko!

EMSCULPT išbandžiusių žmonių atsiliepimai

Sužinokite apie EMSCULPT išbandžiusių pacientų patirtį ir jų fizinius bei psichologinius pokyčius

Greita rezervacija vizitui

Užpildykite formą ir mes patvirtinsime Jūsų registraciją per 4 darbo valandas.

Arba skambinkite telefonu:

+370 657 43305