fbpx
EMSCULPT2021-04-06T10:57:48+03:00

EMSCULPT – PASAULINĖ INOVACIJA JAU LIETUVOJE. RAUMENŲ FORMAVIMAS IR DIDINIMAS.

Revoliucinis, pirmasis Lietuvoje, neinvazinis raumenų stangrinimo, didinimo ir kūno formavimo prietaisas, veikiantis HIFEM pagrindu.

EMSCULPT – ESTETIKOS TECHNOLOGIJOS IŠ ATEITIES

Žiūrėti video

Apie EMSCULPT procedūrą

Populiariausios EMSCULPT procedūros

Pilvas
30 min
Sėdmenys
30 min
Blauzdos
20 min
Bicepsai
20 min
Tricepsai
20 min
Procedūros kaina (1 zona)
225€ 400€
Rezervuoti dabar
Visas kainynas

EMSCULPT pripažintas pasaulyje

EMSCULPT – aukščiausi saugumo ir efektyvumo standartai

Tai – pirmasis, vienintelis, saugus ir neinvazinis aukščiausios klasės prietaisas, kuris tuo pačiu metu veikia ir raumenis, ir riebalinį audinį. Tobulos kūno formos be pastangų, operacijų ir injekcijų!

EMSCULPT no downtime

Ką verta žinoti apie EMSCULPT?

Kam tinka EMSCULPT procedūra?2021-02-17T16:22:27+02:00

Ši procedūra tinka įvairių kūno tipų pilnamečiams asmenims. Liekniems ar sportiškiems žmonėms šis prietaisas padidins raumenų masę, pagražins kūno kontūrus, paryškins kūno vietas, kur sunku pasiekti gerų rezultatų. Pavyzdžiui, jei jau turite gražų pilvo presą, bet Jūsų probleminė vieta – užpakaliukas, šis nuostabus prietaisas Jūsų paslaugoms! O gal bėgiojate, aktyviai gyvenate, bet visada svajojote apie stangrų pilvo presą? EMSCULPT taip pat gali Jums padėti! Specialūs aplikatoriai gali paryškiti Jūsų blauzdų ir rankų raumenis.

Tiems, kas turi daugiau riebalinio audinio, šis kūno formavimo prietaisas padės pagražinti formas, sumažinti apimtis, sustiprinti raumenis, labiau pasitikėti savimi.

Moterys po gimdymų dažnai pastebi ne tik riebalinio audinio perteklių ant pilvuko, bet ir išsitampiusius, tonusą praradusius, dažnai ir prasiskyrusius pilvo sienos raumenis. Šis apratas tikrai padės greitai ir efektyviai! Klinikinių tyrimų metu įrodyta, kad jis patikimai sumažina ir pilvo sienos raumenų prasiskyrimą (diastazę).

Kokioms kūno zonoms skirtas šis prietaisas?2019-12-15T14:48:01+02:00

Su šiuo prietaisu galima treniruoti visus pilvo preso, dubens, taip pat sėdmenų raumenis. Juo taip pat galima stiprinti ir stangrinti blauzdų bei žastų raumenis. Didieji aplikatoriai skirti kūno kontūravimui – pilvo preso, dubens raumenyno stiprinimui ir virš raumenų esančio riebalinio audinio mažinimui bei nechirurginiam sėdmenų pakėlimui ir stangrinimui. Mažieji aplikatoriai skirti žastų ir blauzdų raumenims formuoti ir stangrinti.

Kaip pasiruošti raumenų stangrinimo procedūrai?2019-12-15T14:43:14+02:00

EMSCULPT procedūrai ypatingo pasiruošimo nereikia. Patartina prieš ir po procedūros gerti daugiau vandens. Procedūros dieną patartina vilkėti patogius drabužius.

Kaip vyksta EMSCULPT procedūra?2020-01-17T09:34:45+02:00

Prieš procedūrą specialistas paklausinės apie Jūsų sveikatą, aptarsite galimas kontraindikacijas, Jūsų lūkesčius bei sudėlios individualų, Jums tinkamiausią planą. Vėliau specialistas paprašys nusiimti visus metalinius daiktus, įskaitant ir drabužius su metalinėmis detalėmis, o elektroninius prietaisus pasidėti toliau. Kiekviena procedūra užtrunka apie 20 – 30 minučių, jos metu jausite stipriai susitraukinėjančius raumenis. Po procedūros galite jausti raumenų nuovargį, tarsi po intensyvios treniruotės. Skausmo nebus arba jis labai nežymus, nes procedūros metu prietaisas raumenų stimuliaciją periodiškai keičia į raumenų masažą, kad juose nesikauptų pieno rūgštis.

Kiek procedūrų reikia, norint pasiekti maksimalių rezultatų?2020-01-17T09:35:33+02:00

Vienos procedūros trukmė – 20 – 30min. Norint pasiekti puikių, ilgalaikių rezultatų, reikia 4 tokių EMSCULPT procedūrų, kas 2-3 dienas. Mūsų specialistas sudarys Jums individualų planą, atsižvelgiant į Jūsų lūkesčius, organizmo savybes ir kitus faktorius. Kursas paprastai užtrunka dvi savaites – 2 procedūros per savaitę. Iš viso – 4 procedūros.

Kaip jausiuosi po procedūrų ir kada pastebėsiu pirmuosius rezultatus?2020-01-17T09:45:27+02:00

Pirmąsias dienas po procedūros galite jaustis panašiai kaip po intensyvios treniruotės, tačiau raumenų skausmo beveik nejausite, nes EMSCULPT unikali masažo metodika skatina iškart išsivaikščioti raumenyse susidariusią pieno rūgštį. Pirmuosius rezultatus pastebėsite iškart, tačiau raumeniui storėjant, tvirtėjant, daugėjant raumens skaidulų, visą procedūrų efektyvumą pajusite po maždaug 2 – 8 savaičių. Po to dar keletą savaičių rezultatai tik gerės. Individualūs rezultatai gali priklausyti nuo Jūsų amžiaus, sveikatos būklės, mitybos ir kitų faktorių.

Kiek laiko trunka rezultatai?2019-12-15T14:13:30+02:00

Kaip ir visada, rezultatai priklauso nuo individualių organizmo savybių, gyvensenos, mitybos. Tačiau daugeliui pacientų stangrūs raumenys ir sumažėjęs riebalinis sluoksnis išlieka net ir po metų laiko!

EMSCULPT išbandžiusių žmonių atsiliepimai

Sužinokite apie EMSCULPT išbandžiusių pacientų patirtį ir jų fizinius bei psichologinius pokyčius

Greita rezervacija vizitui

Užpildykite formą ir mes patvirtinsime Jūsų registraciją per 4 darbo valandas.

Arba skambinkite telefonu:

+370 657 43305

Go to Top