fbpx
Emerald viso kūno riebalų mažinimas2024-03-18T08:21:53+02:00

Emerald lazeris – naujausia ir saugiausia riebalų mažinimo technologija

Tai stulbinančius rezultatus demonstruojantis šiuolaikinio mokslo pasiekimas lieknėjimui, VISO KŪNO apimčių mažinimui.

Apie procedūrą su Emerald

Emerald procedūros zonos

EMERALD lazerio zonos kaina

Populiariausios Emerald procedūros

EMERALD lazerisKAINAPIRKTI
Visas juosmuo 360° (pilvas+nugara)
30 min
59€*
Klubai ir sėdmenys 360°
30 min
59€*
Šlaunys 360°
30 min
59€*
Nugara (liemenėlės zona)
30 min
59€*
Pagurklis ir kitos mažos zonos
15 min
59€*
* kainos galioja užsakant 6 procedūras
Sekite mus Instagram ir Telegram, ten pirmieji pamatysite nuolaidas!

Plačiau apie Emerald lazerį

Emerald – tai neinvazinis, 532 nm bangos ilgio, neterminis lazeris, kurio neginčijamai kliniškai įrodyta paskirtis – viso kūno apimčių mažinimas visiems žmonėms, kurių kūno masės indeksas (KMI) iki 40 kg/m2. Tai lieknėjimo procedūra, kuri neturi šalutinių poveikių, yra sveika visam organizmui, o taip pat ir jauninanti bei suteikianti energijos.

Emerald laser - procedura lieknejimui

Ką verta žinoti apie Emerald lazerį?

Kam reikalinga konsultacija prieš kūno procedūrą?2023-04-21T16:38:28+03:00

Prieš bet kokią kūno formavimo procedūrą klientus kviečiame pirmiausia atvykti tik konsultacijai. Jos metu specialistas įvertina problemines zonas, jų atsiradimo priežastis, atlieka kūno apimčių bei svorio matavimus, kad galėtų ne tik tiksliai sekti progresą, bet ir tinkamai parinkti procedūrą. Dažnai klientai atvyksta nusiteikę atlikti vieną procedūrą, tačiau po konsultacijos paaiškėja, kad ji netinka, arba kitoks metodas užtikrins kur kas geresnį rezultatą, todėl konsultacija – labai svarbi viso procedūrų kurso dalis. Mūsų tikslas toks pat kaip ir Jūsų – džiuginantys rezultatai!

Kadangi po gyvos apžiūros procedūrų planas gali kardinaliai keistis, pirmajam apsilankymui klientus registruojame tik konsultacijai, be galimybės atlikti paslaugą iškart. Be konsultacijos ir įvertinimo procedūros neatliekamos. Vėliau, jau po konsultacijos, kviečiame registruotis konkrečiai paslaugai ir stebėti taip ilgai lauktus pokyčius!

Kas ta mitochondrija ir kodėl ji tokia svarbi?2021-12-17T10:55:30+02:00

Mitochondrijos – tai gyvybiškai svarbi kiekvienos ląstelės dalis (organelė), pagrindinis energijos „gamintojas“. Atskleista ir kita be galo svarbi mitochondrijų funkcija: organizmui senstant, mitochondrijose kaupiasi DNR mutacijos bei oksidacinė pažaida, taip mitochondrijos nyksta, silpnėja jų funkcija, o tai ir skatina senėjimo procesus bei senatvinius audinių pažeidimus. Norint sulėtinti šiuos procesus, pagrindinis ateities senėjimo sustabdymo (anti-aging) medicinos tikslas bus atkurti mitochondrijų veiklą.

Emerald lazeris veikia būtent aktyvindamas mitochondrijas, o tai sąlygoja ne tik riebalų ląstelių funkcijos pagerėjimą, bet ir kitus sveikatai naudingus rezultatus – palaipsniui atstatoma kolageno, elastino struktūra bei pagerinama odos išvaizda, sumažėja celiulito požymiai. Dažnai sumažėja cholesterolio, prediabeto atveju – gliukozės koncentracija kraujyje, jaučiamas energijos antplūdis, pagerėja miego kokybė, slopinamas lėtinis uždegimas, gerinamas imunitetas.

Kiek procedūrų reikės?2021-12-17T10:53:21+02:00

Priklausomai nuo individualių kūno savybių, limfinės sistemos, procedūrų kursas gali svyruoti nuo 6 iki 10. Daugiau procedūrų norimam rezultatui pasiekti gali prireikti, jei esate vyresnis nei 55 metai, jei rūkote daugiau nei 10 metų, taip pat jei vartojate tam tikrus vaistus (pvz. antidepresantus), jei kūno masės indeksas didesnis nei 33 kg/m2, ar būdingi labai ryškūs svorio svyravimai, itin sutrikusi limfos apytaka (menopauzė, tam tikros ligos, hormonų pokyčiai, buvusios chirurginės intervencijos, kaip riebalų nusiurbimas ir pan.)

Kada ir kokių rezultatų tikėtis?2021-12-17T10:52:25+02:00

Pirmieji rezultatai dažniausiai pradeda ryškėti po 2 savaičių, o galutiniai – per keletą mėnesių nuo procedūrų kurso pabaigos. Kliniškai įrodytas suminis net 15 cm apimčių mažėjimas, matuojant pilvą, klubus, šlaunis, nekoreguojant gyvensenos ir netaikant papildomų priemonių. Kartu taikant nedidelius gyvensenos pokyčius bei kitus metodus, galima pasiekti neįtikėtinų pokyčių!

Kaip pasiruošti procedūrai?2021-12-17T10:51:33+02:00

Keletą savaičių prieš pradedant procedūras, svarbu maksimaliai paskatinti limfos apytaką: pradėti sveikiau maitintis, gerti daugiau skysčių, šiek tiek padidinti fizinį aktyvumą (vietoje lifto rinktis laiptus, išeiti pasivaikščioti ir pan.). Kai kuriais atvejais, ypač jei audiniai itin pažeisti celiulito, galima pradėti limfodrenažo, masažo procedūras. Atvykstant į pirmąją procedūrą, rekomenduojama su savimi turėti ankstesnių tyrimų rezultatus, žinoti savo sveikatos istoriją. Procedūros metu reikės tik patogiai atsigulti ir apnuoginti gydomą vietą, todėl specialaus pasiruošimo nereikia.

Kam tinka Emerald procedūra?2023-02-25T14:47:49+02:00

Visiems, norintiems sulieknėti. Priešingai negu kiti riebalus mažinantys prietaisai, Emerald lazeris tinka net apkūnesniems žmonėms, kurių kūno masės indeksas – iki 40 kg/m2. Esate idealus Emerald kandidatas, jei:

  • pastaruoju metu neaugo svoris, bet norite sumažinti apimtis daugelyje kūno vietų;
  • Jūsų mityba ganėtinai subalansuota, nėra kalorijų pertekliaus;
  • esate visiškai apsisprendę numesti svorio, tačiau reikia postūmio iš šalies;
  • jau numetėte svorio iki tam tikros ribos ir pasiekėte „plato“ fazę.
Kas vyksta po procedūros?2023-02-25T14:43:40+02:00

Procedūros metu sureguliuojama riebalų ląstelės veikla ir iš jos priverčiami pasišalinti riebalai, tačiau riebalų pašalinimas iš organizmo didžiąja dalimi priklauso nuo geros limfotakos. Todėl tiek prieš procedūrą, tiek po jos itin svarbu stimuliuoti limfotaką: gerti daug vandens, būti fiziškai aktyvesniems, taip pat derinti Emerald su limfodrenažais ar kitomis limfotaką aktyvinančiomis procedūromis (pavyzdžiui, Venus Legacy, Emsculpt Neo).

Kas vyksta procedūros metu?2023-02-24T17:27:30+02:00

Procedūra pradedama nuo išsamios konsultacijos su specialistu. Aptariami Jūsų lūkesčiai ir tikėtini rezultatai, įvertinama sveikatos būklė, išmatuojamos apimtys, svoris, riebalų kiekis organizme. Kai kuriais atvejais atliekami ir kraujo tyrimai (cholesterolis, gliukozės koncentracija).

Po individualios konsultacijos, sudaromas grožio planas, pateikiamos rekomendacijos ir pradedama procedūra. Procedūros metu reikia tik patogiai gulėti, o Emerald visą darbą padarys pats. Tai – neskausminga procedūra, jos metu galite nieko nejausti arba jausti švelnų dilgčiojimą. Po procedūros iškart grįšite į įprastą režimą.

Kodėl geriau išsaugoti riebalų ląsteles, nei jas pražudyti?2021-12-17T10:46:39+02:00

Riebalų ląstelės (lipocitai, adipocitai) – tai ląstelės, kaupiančios energijos perteklių (organizmo atsargas) riebalų pavidalu. Anksčiau manyta, jog tai – vienintelė lipocitų funkcija. Tačiau pastaruoju metu įrodyta, jog lipocitai – itin svarbi neuroendokrininės sistemos dalis. Lipocitų gaminami hormonai dalyvauja tokiuose svarbiuose procesuose, kaip metabolizmas, kraujospūdžio reguliavimas, reprodukcija, alkio – sotumo pojūčių reguliavimas, net skydliaukės veikla. Nuo riebalų ląstelių gaminamų hormonų priklauso ir tai, kiek riebalų bus linkęs kaupti organizmas. Riebalų ląstelės – svarbi endokrininės sistemos dalis, todėl ir skirti jai reikėtų atitinkamą dėmesį.

Yra vis daugiau įrodymų, jog sunaikinus riebalų ląsteles vienoje kūno vietoje (pavyzdžiui riebalų nusiurbimo, krioterapijos atveju), dažnai (nesilaikant itin griežtos dietos ir nesant fiziškai aktyviam) gaunamas priešingas efektas – organizmas linkęs kaupti riebalų atsargas kitose kūno vietose, todėl išvaizda tampa neproporcinga.

Emerald procedūrų metu riebalų ląstelė išsaugoma, o kartu sureguliuojama jos endokrininė funkcija. Taip ji tampa sveika riebalų ląstele, per neurohumoralinius ryšius reguliuojančia ir kitų riebalų ląstelių veiklą! Taigi Emerald poveikis – sisteminis, kai atstatoma ne tik lipocitų endokrininė veikla, bet ir alkio, sotumo hormonai, todėl ir svorį mesti tampa žymiai lengviau. Emerald lazeris veikia natūralias riebalų ląstelių funkcijas, galutiniame rezultate skatinančias sumažinti riebalų kaupimąsi.

Kaip Emerald procedūra veikia?2023-02-25T13:16:24+02:00

Emerald naudoja 532 nm bangos ilgio spindulį, kuris skverbiasi į riebalinį audinį. Lazerio energija užveda chemines reakcijas riebalų ląstelių (lipocitų) mitochondrijose, dėl to prasideda biocheminė grandinė.

Lazerio energija aktyvina tam tikrą mitochondrijose esantį fermentą, vadinamą citochromo C oksidaze, o tai padidina ATP (adenozintrifosfatas – cheminis junginys, kuris organizme yra „energijos valiuta“) gamybą. Į šią biocheminę kaskadą ląstelė reaguoja suskystindama jos viduje esančius riebalus iki riebiųjų rūgščių ir atverdama laikinas poras savo membranoje. Taip suskystėję riebalai pašalinami iš ląstelės pro minėtas poras į tarpląstelinį tarpą, o po to – į limfagysles. Su limfa riebiosios rūgštys transportuojamos į limfmazgius, kur jas išskaido makrofagai (tam tikra limfocitų rūšis), po to jos sunaudojamos organų bei raumenų mitybai.

Taigi procedūros metu ląstelėse pasigamina daugiau energijos bei sunaudojamos jau egzistuojančios riebalų pavidalu energijos sankaupos.

Kokioms kūno vietoms tinka Emerald procedūra?2021-12-17T10:43:13+02:00

Procedūra tinka visų kūno vietų (išskyrus veido sritį) apimčių mažinimui. Dažniausiai klientai renkasi pilvo, nugaros, šlaunų, sėdmenų, žastų, pagurklio sritis. Lazeris sukurtas taip, jog švelniai ir plačiai iškart apimtų kelias zonas.

Kam procedūra netinka?2023-02-25T14:40:03+02:00

Procedūra netinka aktyvių onkologinių ligų, epilepsijos atvejais, nėštumo, žindymo metu, jei implantuotas širdies stimuliatorius, vartojant kai kuriuos vaistus. Procedūra gali būti ne tokia efektyvi, jei pastaruoju metu svoris tik didėjo (pavyzdžiui, patiriant daug streso, esant emociniam valgymui), jei negeriate pakankamai skysčių, jei gyvenate visiškai nejudrų gyvenimo būdą, piktnaudžiaujate alkoholiu ar turite kitų žalingų įpročių.

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune