VISA TIESA APIE RIEBALŲ MAŽINIMO BŪDUS

Toli gražu ne visi specialistai ir įrenginiai užtikrins vienodą rezultatą ir garantuos saugumą. Ką reikėtų žinoti renkantis?

Jei nors kiek esate nepatenkinti riebalų sankaupomis, tikriausiai bandėte domėtis įvairiomis riebalų mažinimo procedūromis kaip krioterapija, riebalų nusiurbimas, lazerinis riebalų mažinimas bei kiti mažiau ar daugiau invaziniai metodai šioms problemoms šalinti. Todėl norime paneigti kai kuriuos mitus arba dar labiau užtvirtinti kai kuriuos faktus, susijusius su šiomis procedūromis ir riebalų mažinimu.

Prieš pradedant bet kokią estetinę procedūrą svarbu pasidomėti apie jos veikimo mechanizmą, poveikį bei tikėtinus rezultatus. Į ką atkreipti dėmesį, kad galėtumėte kritiškai įvertinti pasirinktos procedūros veiksmingumą ir tinkamumą? Pirmiausia Jūsų dėmesį turėtų atkreipti moksliniai tyrimai ir tarptautiniai saugumo sertifikatai (kaip FDA). Daugelis žinomų medicinos ir estetikos įrangos gamintojų skiria milžinišką dėmesį ir lėšas į savo siūlomų procedūrų tyrimus. Natūralu, kad tai dažnai atsispindi ir įrenginio bei procedūros kainoje. Jei prieš ir po nuotraukas galima pakoreguoti ir pagražinti, oficialių mokslinių bei klinikinių studijų sufalsifikuoti nepavyks, todėl pasidomėkite įrenginio istorija bei peržvelkite, ką kalba tyrimų rezultatai – vadinasi, tokio rezultato yra realu tikėtis.

Jei domėjotės riebalų mažinimo metodais, už akių užkliūti galėjo ir pasaulinė naujiena – Emerald lazeris. Ši procedūra tampa vis populiaresnė visame pasaulyje, todėl padiskutuokime apie ją plačiau. Emerald įrenginyje veikia 10 atskirai valdomų lazerių, veikiančių 532 nm spindulio gylyje, taip veikdami riebalinį audinį. Riebalų ląstelėse, dar kitaip vadinamuose lipocituose, lazeris suskystina jose esančius riebalus ir per ląstelės membranos poras priverčia juos pasišalinti. Suskystinti riebalai iš ląstelės patenka į limfinę sistemą, per kurią ir yra pašalinami iš organizmo.

Priešingai nei kitos procedūros, Emerald nenužudo riebalų ląstelės, o priverčia ją susitraukti ir sveikai funkcionuoti. Pastarųjų metų moksliniai tyrimai pateikė daug įrodymų, kad siekis visai pašalinti riebalų ląsteles vis dėlto yra nenaudingas, o kartais ir kenksmingas procesas organizmui. Nužudžius riebalų ląsteles ir nesilaikant itin griežtos dietos bei fizinio aktyvumo rutinos, gaunamas atvirkštinis efektas ir lipocitai atsinaujina kitose kūno vietose ar net ant vidaus organų.

Vis gi riebalų mažinimui lazeriu tinka ne visi žmonės. Ši procedūra nebus atliekama, jei:

  • Svoris svyruoja ar yra linkęs augti. Jei mažame laiko intervale svoris nuolat šokinėja, arba pastaruosius kelis mėnesius jis tik auga, pirmiausia rekomenduotume atkreipti dėmesį į mitybos ir aktyvumo įpročius, nes be šių gyvensenos komponentų ilgalaikis svorio sumažinimas ar apimčių korekcija yra neįmanomi.
  • Susiduriama su kitomis įvairiomis sveikatos problemomis. Procedūrą atlikti galima sveikiems žmonėms, o geriausius rezultatus pastebi aktyvūs ir tinkamą mitybą praktikuojantys klientai.
  • Nėštumas ir maitinimas.

Lyginant su kitais riebalų šalinimo būdais, Emerald procedūra yra itin saugi – šalutinių poveikių pasitaiko itin retai, o jie beveik visada trumpalaikiai ir nežymūs. Atliekant riebalų nusiurbimą, šalutiniai poveikiai dažnai siejami su anestezijos rizika, koreguotų zonų nejautra, netolygumais, infekcijomis, skysčių sankaupomis, riebalų atsinaujinimu kitose zonose ar ant vidaus organų. Krioterapija – riebalų mažinimas šalčiu – taip pat kelia skausmą, paraudimus, mėlynes, dažnai palieka kabančios odos perteklių procedūros zonoje, o retais atvejais nustatyta riebalų hiperplazija – vietoje to, kad procedūros zonoje lipocitai išnyktų, organizmas jų pradeda gaminti dar daugiau ir gaunamas atvirkštinis efektas. Visi šie šalutiniai poveikiai yra išvengiami su Emerald lazeriu.

Taigi, ne visos riebalų mažinimo procedūros užtikrina reklamuojamą efektą, todėl klientas turi būti itin atidus beapsispręsdamas. Klientams visada akcentuojame, kad savo kūną patikėtų tik medicinos įstaigoms ir tik specialistams su medicininiu išsilavinimu – gydytojams, slaugytojams, kineziterapeutams, kurie gebės užtikrinti saugumą, rezultatą bei įrangos kokybę. Mums svarbu ne tik rezultatas, bet ir kaip jis pasiekiamas, todėl jam pasiekti naudojame tik originalias priemones, įrenginius, tokius kaip Emerald, EMSCULPT NEO, ONDA Coolwaves, VelaShape III ir kt.