fbpx
Limfodrenažinis masažas (presoterapija)2024-03-18T08:22:15+02:00

Limfodrenažas – presoterapija moderniuoju Lymphastim prietaisu

Net 24 kameros! Puikus būdas pagerinti limfos tekėjimą, sumažinti patinimus ir suaktyvinti kraujotaką.

Apie limfodrenažinį masažą

Presoterapijos pasiūlymai Vilniuje ir Kaune

Limfodrenažinis masažas
30 min.
nuo 39€
Limfodrenažinis masažas
45 min.
nuo 49€
Limfodrenažinis masažas
60 min.
nuo 59€
Įvyniojimas bandažu
Tik Kaune
45€
Sekite mus Instagram ir Telegram, ten pirmieji pamatysite nuolaidas!

Kuo naudinga presoterapija su Lymphastim?

Limfodrenažinis masažas (arba kitaip dar vadinama – presoterapija) – tai procedūra, kurios metu suaktyvinamas limfos tekėjimas kojų, pilvo srityse, taip koreguojant kūno formas, mažinant patinimą, celiulitą ir pagerinant skysčių pasišalinimą iš organizmo.

Išmanus, pasaulyje pripažintas ir apdovanojimus pelnęs BTL Lymphastim aparatas, turintis 24 oro kameras, gali stimuliuoti atskirus kūno segmentus pagal individualias programas: limfodrenažo, svorio mažinimo, detoksikacijos, celiulito, judėjimo problemų, skausmo malšinimo ir kitas.

Limfodrenazas kojoms

Ką verta žinoti apie limfodrenažą?

limfodrenazas kaune ir vilniuje
Kuo limfodrenažas Lymphastim prietaisu skiriasi nuo kitų panašių procedūrų?2020-08-25T16:49:07+03:00
  • Modernusis Lymphastim – tai, išmanus, prabangus amerikiečių gamintojo prietaisas, pelnęs apdovanojimus ir pripažinimą visame pasaulyje.
  • Jo aplikatorius (movas) sudaro 24 persidengiančios kameros, kad nebūtų praleistas net mažiausias segmentas.
  • Ergonomiškas dizainas, kad būtų patogu įvairaus kūno sudėjimo žmonėms, tiek liekniems, tiek turintiems viršsvorio.
  • Procedūros metu stimuliuojami atskiri segmentai – tai itin fiziologiška ir efektyvu, o prietaiso veikimo metodika pagrįsta rankinio masažo principais.
  • Galima individualiai parinkti vieną iš 33 programų, sukurtų spręsti skirtingas problemas.
  • Prietaisas yra itin galingas ir turi platų slėgio diapazoną. Slėgį nustato specialistas pagal vyraujančias problemas ir kūno sudėjimą.
Kokias problemas padeda spręsti presoterapija Lymphastim prietaisu?2023-02-25T13:14:40+02:00

Presoterapija plačiai naudojama tiek estetikoje, tiek sprendžiant įvairias sveikatos problemas, spartinant gijimą, audinių regeneraciją:

  • Estetika: celiulito gydymas ir prevencija, venų varikozės prevencija, riebalų sankaupos, organizmo detoksikacija, sunkių kojų sindromas, odos būklės gerinimui, audinių regeneracijai, po riebalų nusiurbimo operacijų.
  • Sveikata: veninis nepakankamumas, prieš ir po įvairių operacijų, neuropatijos, neuralgijos, lėtinės (ne širdinės) edemos, artrozės ir įvairios kitos sąnarių ligos, trofinės opos, po traumų, sužeidimų, randų gijimo spartinimui, kai kuriais atvejais – onkologinių ligų gydyme. Presoterapiją galima taikyti nėštumo metu, tačiau tik kojų/rankų srityje. Apie nėštumą būtina informuoti specialistą.
Ar galima derinti šį masažą su kitomis procedūromis?2023-02-25T14:53:52+02:00

Taip, šis masažas puikiai dera ir papildo kitas procedūras (Emsculpt Neo, Venus Bliss, Emerald, Onda), stimuliuodamas kraujotaką, limfotaką ir pagerindamas jų efektyvumą.

Kam negalima atlikti limfodrenažinio masažo?2020-08-25T16:52:48+03:00

Limfodrenažai nerekomenduojami esant širdies nepakankamumui bei jo sukeltoms edemoms, inkstų nepakankamumui, masažuojamos vietos odos uždegimams, infekcijoms, veninei trombozei, arterijų nepakankamumui, esant negydomai onkologinei ligai, taip pat ūmių būklių, uždegimų metu (iškart po stiprių sužeidimų, traumų, didelės apimties operacijų), limfinės sistemos okliuzijoms, širdies stimuliatoriui, patologiniam nėštumui, pilvo skausmui.

Ar presoterapija tikrai man tiks?2023-02-25T13:15:16+02:00

Šis masažo metodas tinka ne visiems. Specialistas, įvertinęs Jūsų audinius, gali nuspręsti, ar tokia procedūra Jums tinka ir ar bus naudinga. Jei šis gydymo būdas Jums netinka, specialistas mielai rekomenduos alternatyvų: kitokio pobūdžio masažai, kineziterapija, galbūt net dietologo ar kito gydytojo konsultacija.

Kaip atliekamas limfodrenažinis masažas aparatu?2023-02-25T14:55:24+02:00

Vizitas prasideda nuo trumpos konsultacijos su specialistu, kuomet įvertinami Jūsų audiniai, probleminės zonos ir aptariamas laukiamas rezultatas bei procedūros eiga, rekomenduojamas procedūrų kursas bei galimybė derinti limfodrenažinį masažą su kitomis procedūromis.

Vėliau specialistas paprašys Jūsų dalinai nusirengti ir atsigulti ant masažinio stalo. Tuomet kojos ir juosmuo įvelkami į prietaiso „kostiumą”, parenkama individualizuota programa ir pradedama procedūra. Procedūra gali būti atliekama kojų ir pilvo zonose, o kai kuriais atvejais galima stimuoliuoti rankas.

Kaip pasiruošti šiai procedūrai?2020-08-19T13:32:17+03:00

Prieš procedūrą ir ypač po jos rekomenduojama gerti daug vandens. Taip organizmas toksinus pašalina greičiau, skatinama ląstelių regeneracija ir užtikrinama gera savijauta.

Kiek procedūrų reikia, norint pasiekti optimalių rezultatų?2019-11-28T09:58:01+02:00

Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojamas 10-12 procedūrų kursas, atliekant jas 2-3 kartus per savaitę arba pagal specialisto rekomendacijas.

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune