fbpx
EMFACE (NAUJIENA!)2024-04-05T08:32:56+03:00

EMFACE  – PASAULINĖ ESTETIKOS RINKOS TRANSFORMACIJA

Tai tikra veido procedūrų revoliucija, bene labiausiai aptarinėjama procedūra pasaulyje. Aukščiausios klasės įrenginys. Pirmasis Lietuvoje, neinvazinis NATŪRALUS veido patempimas ir pakėlimas.

                                           

                 

BLITZ pasiūlymas pirmiems 30 klientų

Jau įsigijo
245€*
400€
4x EMFACE + 4x EMSCULPT NEO
1349€*
1900€
* vieno vizito kaina, įsigyjant rekomenduojamas 4 procedūras
* EMFACE procedūra atliekama pasirinktoms 2 iš šių veido zonų: kaktai, skruostams ar pagurkliui. Visoms šioms zonoms iškart procedūra negali būti atliekama.
* Kol yra galimybė išbandykite EMFACE už specialią, bene geriausią kainą pasaulyje. Kitose šalyse vienos procedūros kaina dažnai siekia ir ~1000€
* Konsultacija - nemokamai.
* Paslaugas galite pirkti išsimokėtinai

BTL EMFACE & EMSCULPT NEO

REVÙ CLINIC yra BTL įmonės partnerė Lietuvoje. BTL gamina aukščiausios-premium klasės įrenginius EMFACE, EMSCULPT NEO, EMSELLA. Džiaugiamės turėdami didžiausią patirtį Lietuvoje ir bene geriausius aparatus visame pasaulyje!

REVÙ CLINIC gamintojo BTL iniciatyva konsultuoja besikuriančias klinikas Baltijos, Skandinavijos šalyse dėl  EMSCULPT NEO, EMSELLA ir pasaulinio lygio žvaigždžių pamėgto EMFACE procedūrų.

Kodėl EMFACE?

EMFACE – revoliucija estetinėje medicinoje

EMFACE – tai pirmoji technologija pasaulyje, kuri natūraliu ir neinvaziniu būdu vienu metu stimuliuoja ir veido raumenis, ir odą. Tai technologija, iš esmės keičianti supratimą apie veido patempimo, atjauninimo procedūras.


Veido formavimas EMFACE pristatytas JAV tik prieš keletą mėnesių, o Europoje – 2023 metais IMCAS parodoje.

Ką verta žinoti apie EMFACE?

Kodėl svarbu stimuliuoti ir veido raumenis?2023-03-03T09:45:39+02:00

Mums senstant, ne tik oda praranda elastingumą. Taip pat atrofuojasi, silpnėja, praranda stangrumą ir veido raumenys, poodinis jungiamasis audinys bei SMAS. Veido audiniai tarsi „nuslenka“ žemyn, veidas „sudrimba“, apatinis žandikaulis praranda kontūrą. Stimuliuojant tam tikrus veido keliamuosius raumenis, padidinus jų elastingumą ir tūrį, galima išgauti visiškai natūralų veido patempimo efektą. Pavyzdžiui, sugrąžinus jaunatvišką struktūrą skruostų raumenims, gražesni tampa ne tik skruostai, tačiau patempiamas ir apatinio žandikaulio kontūras bei kaklo raumuo Platysma, o stimuliuojant keliamąjį kaktos raumenį, aukštyn kilsteli antakiai, gražesnė tampa visa akių zona.

Kaip gali veido raumenų stiprinimas duoti gerus rezultatus? Juk kai kurios jauninimo procedūros kaip tik grįstos raumenų atpalaidavimu!2023-02-12T12:45:05+02:00

Veido raumenų stimuliacijos technologijos – tai nauja, šviežia estetikos kryptis. Kai kurių veido raumenų stiprinimas sąlygoja beveik viso veido liftingo efektą. Nors botulino toksinas raumenis atpalaiduoja, tačiau EMFACE ir botulino procedūros net papildo viena kitą! Taip yra todėl, kad jos veikia skirtingas raumenų grupes: EMFACE sukurtas taip, kad stiprintų keliamuosius veido raumenis, tuo tarpu botulino toksino pagalba atpalaiduojami veido depresoriai (raumenys, kurie „tempia“ veidą žemyn). Kai kuriais atvejais, kai per daug botulino toksino suleidžiama į frontalinį (kaktos) raumenį, sukeliamas antakių „užkritimas“. Tokiu atveju EMFACE procedūra, stimuliuodama frontalinį raumenį, gali padėti „pakelti“ antakius.

Kam EMFACE procedūra tinka?2023-03-03T09:48:45+02:00

Visiems pilnamečiams, siekiantiems veido pakėlimo, norintiems sulėtinti senėjimo procesus, atrodyti jaunatviškiau, sumažinti raukšles, atkurti odos elastingumą, stangrumą, atkurti prarastą veido tūrį. Ši procedūra puikiai tinka ir siekiantiems natūralumo, nenorintiems injekcijų ar kitų invazinių procedūrų.

Kokiose zonose galima atlikti EMFACE procedūrą?2023-02-12T12:42:49+02:00

Procedūros metu ant veido odos klijuojami trys aplikatoriai: kaktos bei skruostų srityje. Stimuliuojami būtent tie raumenys, kurie atsakingi už veido ovalo pakėlimą.

Ar EMFACE procedūra skausminga?2023-02-12T12:42:15+02:00

EMFACE procedūra visiškai neinvazinė ir neskausminga. Jos metu jaučiama maloni šiluma dėl radiodažnio poveikio, taip pat nevalingi tam tikrų grupių veido raumenų susitraukimai. Gali būti jaučiamas dilgčiojimas, švelnus žnaibymas ar „bėgiojančių skruzdėlyčių“ jausmas. Procedūros metu nuskausminimo nereikia.

Kaip atliekama EMFACE procedūra?2023-02-12T12:41:20+02:00

Pirmiausia veidas švariai nuvalomas ir dezinfekuojamas, kad neliktų kosmetikos, riebalų ar nešvarumų likučių. Po to, griežtai atsižvelgiant į veido anatomiją, tam tikrose vietose klijuojami trys aplikatoriai: vienas kaktos ir du skruostų srityse. Vienas elektrodas užklijuojamas nugaroje tarp menčių. Procedūra atliekama nuolat adaptuojant jos intensyvumą pagal kliento subjektyvius pojūčius. Procedūros trukmė – 20 minučių.

Kas vyksta po EMFACE procedūros?2023-02-12T12:39:25+02:00

Po EMFACE procedūros veido oda gali būti paraudusi, nes suaktyvėja kraujotaka, tačiau į įprastą dienos režimą galima grįžti iškart – jokio gijimo periodo nėra.

Kiek procedūrų reikės ir kiek laiko jausiu rezultatus?2023-04-02T16:33:23+03:00

EMFACE procedūrų kursas – bent 4 procedūros kas 5-10 dienų (procedūrų skaičius priklauso ir nuo amžiaus, pavyzdžiui, vyresniems nei 50 metų rekomenduojamos 5, o vyresniems nei 60 metų – 6 ir daugiau procedūrų). Dažniausiai procedūros skiriamos kartą per savaitę.

Rezultatai pasirodo palaipsniui gerėjant veido odos bei raumenų būklei, o gražiausią rezultatą pastebėsite per maždaug 3 mėnesius po procedūrų kurso. Kiek laiko išliks rezultatai, priklauso nuo individualių organizmo savybių, gyvensenos ir kitų faktorių. Vėliau, kas 4-6 mėnesius rekomenduojama atlikti po vieną palaikomąją procedūrą.

Kam ši procedūra netinka?2023-03-03T09:58:10+02:00

EMFACE procedūra netinka nėščiosioms, maitinančioms krūtimi, sergantiems onkologinėmis ligomis, vartojant tam tikrus vaistus ir sergant kai kuriomis ligomis, esant bėrimams ar infekcijos požymiams procedūros vietoje. Taip pat procedūros negalima atlikti esant veido srities, galvos, žandikaulių metaliniams, elektroniniams implantams. Esant dantų implantui, procedūrą atlikti galima, tačiau tarp skruosto ir dantų turėtų būti įdėtas vatos tamponėlis. EMFACE procedūros nerekomenduojama atlikti didelių randų zonoje.

Ar galima atlikti EMFACE procedūrą, jei veide turiu hialurono užpildų ar planuoju jų turėti ateityje?2023-02-12T12:35:39+02:00

Taip, EMFACE procedūra tinka, kai veide yra užpildų, tik turėtų būti praėjęs saugus periodas, kai veidas visiškai sugijęs. Dar geriau užpildus planuoti jau po EMFACE kurso, tuomet, tikėtina, jų prireiks net mažiau.

Kaip pasiruošti EMFACE procedūrai?2023-03-03T10:20:54+02:00
  • Dieną prieš ir procedūros dieną rekomenduojama nenaudoti riebių kūno losjonų, emolientų, nes vienas elektrodas klijuojamas nugaros srityje.
  • Prieš pradedant procedūrą, veidas bus švariai nuvalomas ir dezinfekuojamas, todėl galite iš anksto pasiruošti savo makiažo pagrindą, jei reikėtų užmaskuoti paraudimą po procedūros.
  • Aplikatorių klijavimo vietose neturi būti plaukelių, taigi vyrams rekomenduojama švariai nusiskusti prieš pat procedūrą. Nugaros sritis taip pat gali būti skutama prieš klijuojant elektrodą.
  • Prieš pat procedūrą bus prašoma nusiimti visus metalinius daiktus, papuošalus.
  • Keletą dienų prieš procedūrą rekomenduojama gerti daugiau vandens.
  • Būtinai įspėkite specialistą apie savo sveikatos būklę, vartojamus preparatus, prieš tai atliktas estetines ir kitas procedūras.

EMFACE išbandžiusių žmonių atsiliepimai

Sužinokite apie EMFACE išbandžiusių pacientų patirtį ir jų fizinius bei psichologinius pokyčius

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune