fbpx
Dr. Cyj plaukų užpildai2024-03-28T08:50:41+02:00

Dr. Cyj užpildai – žvilgančių plaukų paslaptis

Patentuota 7 rūšių peptidų ir hialurono rūgšties sudėtis sveikiems plaukams.

PROCEDŪRAKAINAPIRKTI
1ml Dr. Cyj plaukų užpildai
1ml
89€*
109€
Mezoterapija plaukams
49€*
PRP injekcijos plaukams
89€*
109€
4x Dr. Cyj + 4x PRP
760€
Galvos odos mezoterapija
59€*
HairRestart plaukų augimo skatinimas lazeriu
119€*
* įsigyjant paketą
Esame ko gero daugiausiai Dr. Cyj užpildų leidžianti įmonė Lietuvoje!
Dr. Cyj produktai TIK iš oficialių ES tiekėjų

Kodėl slenka plaukai?

Tai gana paprastas klausimas, tačiau neturintis vienareikšmio atsakymo. Plaukų būklė ir slinkimas yra neatsiejami nuo bendros organizmo sveikatos. Kasdienis stresas, suprastėjusi miego kokybė, vitaminų trūkumas – pagrindinės plaukų slinkimo priežastys, tačiau šis simptomas gali signalizuoti ir apie rimtesnes sveikatos problemas, kurias atmesti pirmiausia padės specialistų konsultacijos ir kraujo tyrimai. Bet kuriuo iš šių atvejų, net geriausias šampūnas nuo plaukų slinkimo vargu ar padės – reikėtų imtis rimtesnių metodų. Džiugu, kad šiuolaikinė medicina gali jų pasiūlyti ir ne vieną.

Ką verta žinoti apie plaukų slinkimą ir Dr. Cyj procedūrą?

Kaip turėtų būti atliekamos Dr. Cyj užpildo procedūros?2023-01-12T08:33:20+02:00

Pirmiausia, procedūra turėtų būti atliekama tik licencijuotose medicinos klinikose ir tik medikų. Svarbu, jog prieš procedūrą specialistas švirkštą su užpildu išpakuotų prie kliento (Dr. Cyj užpildai dažnai atkeliauja pakuotėse po 2 švirkštus, tad prie kliento turėtų būti atidaroma vidinė pakuotė su pačiu švirkštu). Kiekvienas švirkštas pažymėtas specialiais produkto atsekamumo lipdukais, kurių vienas paliekamas klinikoje kliento sveikatos knygelėje, o kitas gali būti atiduodamas pačiam klientui ir įklijuojamas į jo grožio pasą. Informuokite, jei dar neturite grožio paso, duosime jį pirmos procedūros metu!

Kokia priežiūra reikalinga po Dr. Cyj procedūros?2022-07-13T16:11:26+03:00

Dr. Cyj plaukų injekcijos nereikalauja jokio gijimo laikotarpio bei specialios priežiūros po apsilankymo. 1-2 dienas po procedūros galvos oda gali būti jautresnė, prilietus gali jaustis tempimo, maudimo pojūtis dūrio vietoje. Tą pačią dieną po vizito rekomenduojama nešlapinti galvos odos, nenaudoti jokių papildomų kosmetikos priemonių plaukams. Kelias dienas reikėtų vengti liesti galvos odą, jos nekasyti ir nelupinėti.

Ar procedūra skausminga?2022-07-13T16:12:07+03:00

Mes žinome, kaip maksimaliai sumažinti diskomfortą bet kokių injekcijų metu. Tam naudojame moderniausias ir ploniausias įmanomas adatas. Dr. Cyj procedūros metu diskomfortas prilygsta uodo įkandimui, tad ji lengvai toleruojama net ir žemesnį skausmo slenkstį turintiems klientams.

Kaip sužinoti, kodėl slenka plaukai?2022-05-20T10:48:01+03:00

Atsakyti į šį klausimą gali padėti konsultacija su gydytojais. Pirmiausia svarbu apžiūrėti pačią galvos odą. Jei problemų nerandama, rekomenduojama atlikti bazinius kraujo tyrimus bendrai organizmo būklei įvertinti – hormonams, pagrindiniams organams bei mikroelementams. Atradus problemą, pirmiausia reikėtų būtent ją ir spręsti, o jei visi tyrimai normos ribose, kalta gali būti genetika ar orų permainos. Pastaraisiais atvejais ir gelbsti plaukų augimą skatinančios injekcijos.

Ar galima kombinuoti su kitomis procedūromis?2022-05-20T10:47:41+03:00

Taip, Dr. Cyj procedūras galima derinti tiek su kitomis galvos odos injekcijomis, tiek su kitokiais gydymo būdais. Šis metodas puikiai dera ir su PRP kraujo plazmos injekcijomis, ir su plaukų mezoterapija.

Kokiais atvejais Dr. Cyj plaukų užpildas netinka?2022-05-20T10:47:11+03:00

Dr. Cyj galvos injekcijų Jums nerekomenduojama atlikti, jei:

  • yra padidėjęs jautrumas hialurono rūgščiai;
  • esate nėščia arba krūtimi maitinanti moteris;
  • vartojate antikoaguliantus arba kraują skystinančius vaistus;
  • turite problemų su imunine sistema arba yra taikoma imunoterapija;
  • dar nepraėję 5 metai po onkologinių ligų;
  • galvos odoje šiuo metu pasireiškia įvairūs bėrimai, odos infekcijos, uždegimai ar kitoks sudirgimas.

Būtinai aptarkite savo sveikatos būklę bei vartojamus vaistus su procedūrą atliekančiu specialistu. Procedūra atliekama tik pilnamečiams vyrams ar moterims.

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune