Plaukų šalinimas lazeriu – naujausios technologijos Jūsų komfortui
Ilgalaikis būdas išsivaduoti nuo nepageidaujamų kūno plaukelių. Saugi ir greita procedūra naujais MeDioStar (2023/2022 m.) lazeriais.
Plačiau apie šią procedūrą
Plaukų šalinimas lazeriu – viena dažniausiai atliekamų kosmetinių procedūrų pasaulyje. Tai saugus ir turbūt efektyviausias būdas atsikratyti nepageidaujamų kūno plaukelių.

Ką verta žinoti apie plaukų šalinimą lazeriu?

Kūno plaukuotumas priklauso nuo genetinių faktorių, hormonų balanso, ypač vyraujant androgenams (tiek esant didesnei vyriškų hormonų gamybai, tiek esant santykinai mažiau moteriško tipo hormonų, net jei hormonų tyrimai kraujyje geri), taip pat plaukų folikulų ypatumų (pavyzdžiui, folikulo jautrumo hormonams), odos būklės, bendros organizmo sveikatos, net gyvensenos, vartojamų vaistų ar maisto papildų. Todėl neįmanoma tiksliai nuspėti, kiek konkrečiai plaukelių šalinimo procedūrų reikės individualiu atveju, juolab, kad gali skirtis ir plauko struktūra, spalva, folikulo padėtis odoje. Iš patirties matome, jog vieniems klientams užtenka 4 procedūrų kurso, o kitiems prireikia 8 ir daugiau (ypač jei hormonų veikiami vis formuojasi nauji plaukeliai, pvz. veide).
Siekiame išlaikyti pačią geriausią kainą Lietuvoje. Nuolat tikriname rinkoje kainas ir nedelsiant jas darome dar geresnes! Bet jei vistik radote ar gavote geresnės kainos pasiūlymą, esame pasiruošę pasiūlyti dar geresnę kainą! Pagrindinė sąlyga – lazerinė depiliacija turi būti atliekama su tokiu pačiu, ko gero geriausiu pasaulyje vokišku diodiniu lazeriu – MeDioStar Monolith.
Lazerinė depiliacija Vilniuje ir Kaune atliekama naujausiais ir pažangiausiais lazeriais. Mūsų lazeriai 2023/2022 m. Asclepion MeDioStar Monolith vokietijoje pagaminti plaukų šalinimo lazeriai – vieni efektyviausių, greičiausių ir galingiausių prietaisų rinkoje. Įmontuota 360° odos vėsinimo sistema leidžia procedūrą atlikti saugiai ir neskausmingai. Šis plaukų šalinimo lazeris išsiskiria tuo, kad gali veikti 810 nm ir 940 nm bangos ilgiu, tad procedūros metu sunaikinamas ne tik plauko folikulas, bet ir kapiliaras, maitinantis šį folikulą. Taip užtikrinamas procedūros efektyvumas, greitis bei didesnis nei bet kada anksčiau komfortas klientui.
Siekiant itin tiksliai ir preciziškai panaikinti plaukelius, šiuose lazeriuose naudojame net 2 tipų antgalius: 10 cm2 Monolith XL antgalis greitam plaukų šalinimui didesnėse zonose ir itin preciziškas bei itin greitas 1 cm2 Monolith S bei M antgalis dar didesniam tikslumui intymiose zonose. Abu šiuos antgalius naudojame tam, kad rezultatas Jus džiugintų visame kūne.
Plaukelių šalinimas lazeriu negalimas nėštumo metu. Kitas atvejis – onkologinės ligos, taikoma chemoterapija ar spindulinis gydymas. Komplikacijų gali pasitaikyti gydymo laikotarpiu vartojantiems antibiotikus, tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus ar kosmetiką, turinčią fotosensibilizuojančių medžiagų, taip pat žmonėms, sergantiems epilepsija. Procedūra neatliekama ir iškart po intensyvaus deginimosi saulėje ar soliariume. Plaukai nešalinami lazeriu jei pasirinktoje zonoje yra tatuiruotė.
Maitinimas krūtimi nėra griežta kontraindikacija lazerinei depiliacijai, tačiau besikeičiantys hormonai gali daryti įtaką efektyvumui. Taip pat, yra nedidelė tikimybė, kad dėl potencialaus streso organizmui gali sumažėti pieno kiekis, todėl pati moteris turėtų nuspręsti, ar procedūrą nori atlikti dabar.
Nors depiliacija lazeriu – pakankamai saugi procedūra, visgi retais atvejais gali pasitaikyti komplikacijų (pvz. paraudimas, patinimas, trumpalaikiai ir ilgalaikiai odos spalvos, pigmentacijos pasikeitimai, smulkūs randeliai). Detalesnę informaciją apie galimus šalutinius poveikius konsultacijos metu pateiks klinikos specialistas.
Siekiant geriausių rezultatų bei komplikacijų rizikos sumažinimo, būtina procedūrai pasiruošti tinkamai:
- Bent 4 savaites iki procedūros plaukai neturėtų būti išraunami (pvz. pincetu ar depiliuojami vašku, epiliatoriumi), depiliuojamas plotas gali būti tik skutamas.
- 1 dieną prieš procedūrą (arba tą pačią dieną) reikia nusiskusti depiliuojamą plotą, taip procedūra bus atliekama greičiau ir neskausmingai.
- Prieš lazerinę epiliaciją negalima plaukelių balinti, naudoti depiliacinių kremų.
- Gydymo laikotarpiu negalima naudoti savaiminio įdegio priemonių.
- 2 savaites prieš ir 2 savaites po kiekvienos procedūros negalima degintis soliariumuose ar saulėje, jei saulės spindulių išvengti nepavyksta, reikia naudoti kremą su SPF50.
- Prieš ir po procedūros reikalinga maksimali gydomos zonos higiena.
- Keletą dienų iki vizito bei po jo venkite anksčiau nebandytų kūno kosmetikos priemonių, depiliuojamo ploto netepkite kremais, losjonais, kvepalais ir pan.
- Visuomet būtina informuoti lazerinę procedūrą atliekantį specialistą apie vartojamus vaistus, ypač hormoninius ar antibiotikus.
Kai kurie specialistai klaidingai tapatina fotoepiliaciją (IPL) su lazerine epiliacija. Fotoepiliacijos metu skleidžiama šviesa yra skirtingų bangos ilgių, nekoherentiška, veikia odos paviršiuje, todėl jos efektyvumas žymiai mažesnis nei lazerių, be to, didesnė ir komplikacijų rizika. Tuo tarpu lazerio šviesos bangų ilgis vienodas, jo spindulys neišsisklaido, o patenka į reikiamą odos sluoksnį ir tiesiogiai veikia plauko folikulą.
Pastaruoju metu pasaulyje išaugo diodinių lazerių populiarumas. Šie lazeriai ne tik vieni efektyviausių, bet ir sukelia mažiau komplikacijų, lyginant su aleksandrito lazeriais. Diodinio lazerio spindulys veikia giliai, taikydamas tiesiai į plauko folikulą, jis neveikia melanocitų, todėl tinka tiek šviesesnio, tiek tamsesnio atspalvio odai, ir itin retai komplikuojasi pigmentacijos sutrikimais. Be to, šie lazeriai vertinami klientų dėl komfortiškų ir beskausmių procedūrų.
Klientų teigimu, lazerinė depiliacija, atliekama šiais lazeriais, nėra skausminga. Dažniausiai jaučiamas šaltis bei nežymus dilgčiojimas, tačiau tai sunkiai galima pavadinti skausmu. Jei procedūra atliekama jautresnėse zonose ir jaučiate didelį diskomfortą, informuokite procedūrą atliekantį specialistą ir jis pakoreguos lazerio parametrus.
Prieš rinkdamiesi lazerių specialistą, įsitikinkite, jog procedūra bus atliekama ne bet kur, o licencijuotoje medicinos įstaigoje.
Prieš procedūrą specialistas įvertins Jūsų plaukelių folikulų spalvą, struktūrą, odos būklę, ir nuspręs, ar Jums tinkamas šis metodas. Gydymo pradžioje specialistas baltu pieštuku suskirstys depiliuojamą vietą zonomis, jei reikia, nedidelį plotą gali nuskusti vienkartiniu peiliuku, pateps bespalve, bekvape vandens pagrindo žele, ir pradės plaukų šalinimą. Procedūros metu specialistas paprašys Jūsų užsidėti apsauginius akinius.
Plaukų šalinimo lazerio antgalis stipriai atšaldomas, todėl skausmo neturėtumėte jausti. Kai kurie klientai jaučia nežymų dilgčiojimą, kutenimą, tačiau dažniausiai jaučiamas tik šaltis. Kai kurios depiliuojamos vietos individualiai jautresnės skausmui, tad būtinai informuokite specialistą, jei pajustumėte skausmą – jį galima sumažinti labiau atšaldant gydomą vietą ar mažinant impulsų galią.
Diodiniai lazeriai laikomi saugesniu pasirinkimu ne tik dėl ilgesnio spindulio, bet ir dėl pačios veikimo technologijos. Aleksandrito lazeriai visą numatytą energiją folikulams sunaikinti atiduoda vienu „šūviu“, tuo tarpu diodiniai lazeriai turi galimybę energiją paskirstyti keliais blyksniais, todėl procedūros ne tik nepalyginimai mažiau skausmingos, bet ir turi mažesnę nudegimų bei pigmentacijos pasikeitimų riziką.
Dėl skirtingos ir senesnės veikimo technologijos, aleksandrito lazeris veikia melanino sluoksnyje (maždaug 755 nm gylyje), todėl išauga rizika po procedūros atsirasti padidėjusiai pigmentacijai plaukų šalinimo zonoje. Tuo tarpu diodinio lazerio spindulys yra ilgesnis (apie 810 nm) ir skverbiasi giliau į odą, sunaikindamas ir giliau esančius plauko folikulus. Todėl pasaulyje diodiniai lazeriai itin mėgstami stiprių, storų plaukų šalinimui, pavyzdžiui, pažastų, bikini, ar kitose zonose.
Kitas svarbus aspektas – galimybė plaukus šalinti visais metų laikais ir visų tipų odai. Aleksandrito lazeriai buvo sukurti labiau šviesiai odai ir tamsiam plaukui, todėl šio tipo įrenginiais procedūros gali būti pavojinga atlikti ant įdegusios, tamsesnio gymio odos, vasarą praktiškai visuomet reikalinga stipri apsauga nuo saulės. Diodiniai lazeriai sukurti visų tipų odai, todėl prieš procedūrą reikalingas tik minimalus nesideginimo periodas, o lazerinė depiliacija šio tipo prietaisais saugi ir tamsiaodžiams.
Išsamiau šia tema kviečiame susipažinti čia: Aleksandrito ar diodinis lazeris – ką rinktis XXI amžiuje?
Plaukų šalinimą lazeriu išbandžiusių žmonių atsiliepimai
Sužinokite lazerinę depiliaciją išbandžiusių klientų patirtį ir jų fizinius bei psichologinius pokyčius
Tiesiogiai iš REVÙ CLINIC
15 000+ klientų jau pasirinko!
Mūsų diodiniais lazeriais saugu procedūras atlikti ir vasarą ant įdegusio kūno