fbpx
Plaukų šalinimas lazeriu2024-06-16T21:32:38+03:00

Plaukų šalinimas ULTRA moderniais MeDioStar diodiniais lazeriais

Ilgalaikis būdas išsivaduoti nuo nepageidaujamų kūno plaukelių. Saugi ir greita procedūra naujais MeDioStar lazeriais.

Apie procedūrą

DIODINIS lazeris

BLIC pasiūlymas. TIK 20 VIETŲ!
BIKINI + PAŽASTYS NUO 38€
BLAUZDOS+BIKINI+PAŽASTYS NUO 58€
KOJOS PILNAI+BIKINI+PAŽASTYS NUO 68
VISAS KŪNAS BE VEIDO NUO 78€
VISAS KŪNAS+VEIDAS NUO 88€
KAINA UŽ PROCEDŪRĄ PERKANT 8 VNT. PAKETĄ
20 PIRMŲ KLIENTŲ ARBA IKI SUEIS LAIKAS. KAS GREIČIAU.
02dienos
09valandos
01minutės
52sekundės
Jau įsigijo
DIODINISKAINAPIRKTI
Bikini + pažastys38€*
49€*
Blauzdos + bikini + pažastys
58€*
79€*
Kojos pilnai + bikini + pažastys
68€*
89€*
Blauzdos + bikini arba pažastys
59€*
Visas kūnas be veido zonos
78€*
99€*
Visas kūnas + veidas
89€*
109€*
NAUJIENA! 6x Diodiniu ir 2x Aleksandrito lazeriu - išsirinkite zoną
55€*
Tik Bikini
39€*

* kaina už 1 procedūrą perkant 8 vnt.
* Bikini arba pilnas, arba dalinis, kaina nesikeičia
* Paslaugas galite pirkti išsimokėtinai
* Susikomplektuokite zoną patys!
*
Sekite mus Instagram ir Telegram, pirmieji pamatysite TIK ten skelbiamas nuolaidas!

Diodinio plaukų šalinimo paketai
Po vieną zoną procedūros – šioje nuorodoje

PROCEDŪRA DIODINIU LAZERIU1468PIRKTI
Bikini (pilnas/dalinis) + pažastys68€58€ 48€ 38€
Blauzdos + bikini (pilnas/dalinis) + pažastys88€78€ 68€ 58€
Kojos (blauzdos + šlaunys) + bikini + pažastys98€88€ 78€ 68€
Kojos (blauzdos + šlaunys) + bikini ARBA pažastys99€89€ 89€ 79€
Visas kūnas be veido108€98€ 88€ 78€
Visas kūnas + veidas119€109€ 99€ 89€
Kojos (blauzdos + šlaunys)79€69€ 59€ 49€
Blauzdos + bikini arba pažastys89€79€ 69€ 59€
Rankos + bikini arba pažastys67€63€ 57€ 53€
Paketas vyrams: pažastys + pečiai + nugara99€89€ 79€ 69€
Paketas vyrams: pažastys + krūtinė + pilvas119€99€ 89€ 79€
Paketas vyrams: nugara + krūtinė + pilvas129€119€ 109€ 99€
Paketas vyrams: pečiai + nugara + krūtinė + pilvas + pažastys139€129€ 119€ 109€
Paketas vyrams: visas kūnas (be bikini zonos)169€159€ 149€ 139€

Kokį BIKINI plaukų šalinimą rinktis?
Gera žinia, kad kaina nuo to nesikeičia

Pilnas arba Holivudinis bikini. Plaukeliai šalinami pilnai nuo bikini zonos, įskaitant ir tarp sėdmenų. Plačiau.

Braziliškas – tai pilnas bikini, tik ties gakta paliekama siaura juostelė. Taip pat pilnai šalinama sėdmenų zona. Plačiau.

Dalinis arba klasikinis bikini. Procedūros metu šalinami plaukeliai palei įprastų kelnaičių liniją. Plačiau.

NAUJIENA! Domina PREMIUM depiliacija
Aleksandrito lazeriu?
Ypatingai galingi, net 31 kw galios lazeriaiBIKINI + PAŽASTYS

Aleksandritasnuo 78€

 • Iki 30 minučių

 • 2023 m. lazeriai

 • Vilniuje ir KauneBLAUZDOS + BIKINI + PAŽASTYS

Aleksandritasnuo 109€

 • Iki 45 minučių

 • 2023 m. lazeriai

 • Vilniuje ir KauneVISAS KŪNAS

Aleksandritasnuo 149€

 • Iki 90 minučių

 • 2023 m. lazeriai

 • Vilniuje ir Kaune

Viskas apie Fotona Aleksandrito lazerį

Plačiau apie plaukų šalinimą Diodiniu lazeriu

Plaukų šalinimas lazeriu – viena dažniausiai atliekamų kosmetinių procedūrų pasaulyje. Tai saugus ir turbūt efektyviausias būdas atsikratyti nepageidaujamų kūno plaukelių.

MeDioStar lazerine depiliacija Kaune Vilniuje Klaipedoje

Ką verta žinoti apie plaukų šalinimą lazeriu?

Monolith XL lazerio rankena
Nuo ko priklauso procedūros efektyvumas?2023-02-24T16:46:16+02:00

Kūno plaukuotumas priklauso nuo genetinių faktorių, hormonų balanso, ypač vyraujant androgenams (tiek esant didesnei vyriškų hormonų gamybai, tiek esant santykinai mažiau moteriško tipo hormonų, net jei hormonų tyrimai kraujyje geri), taip pat plaukų folikulų ypatumų (pavyzdžiui, folikulo jautrumo hormonams), odos būklės, bendros organizmo sveikatos, net gyvensenos, vartojamų vaistų ar maisto papildų. Todėl neįmanoma tiksliai nuspėti, kiek konkrečiai plaukelių šalinimo procedūrų reikės individualiu atveju, juolab, kad gali skirtis ir plauko struktūra, spalva, folikulo padėtis odoje. Iš patirties matome, jog vieniems klientams užtenka 4 procedūrų kurso, o kitiems prireikia 8 ir daugiau (ypač jei hormonų veikiami vis formuojasi nauji plaukeliai, pvz. veide).

Kokiu lazeriu atliekama procedūra?2024-07-18T16:30:14+03:00

Lazerinė depiliacija Vilniuje ir Kaune atliekama naujausiais ir bene pažangiausiais lazeriais pasaulyje. Mūsų lazeriai Asclepion MeDioStar Monolith Vokietijoje pagaminti plaukų šalinimo lazeriai – vieni efektyviausių, greičiausių ir galingiausių prietaisų rinkoje. Įmontuota 360° odos vėsinimo sistema leidžia procedūrą atlikti saugiai ir neskausmingai. Šis plaukų šalinimo lazeris išsiskiria tuo, kad gali veikti 810 nm ir 940 nm bangos ilgiu, tad procedūros metu sunaikinamas ne tik plauko folikulas, bet ir kapiliaras, maitinantis šį folikulą. Taip užtikrinamas procedūros efektyvumas, greitis bei didesnis nei bet kada anksčiau komfortas klientui.

Siekiant itin tiksliai ir preciziškai panaikinti plaukelius, šiuose lazeriuose naudojame net 2 tipų antgalius: 10 cm2 Monolith XL antgalis greitam plaukų šalinimui didesnėse zonose ir itin preciziškas bei itin greitas 1 cm2 Monolith S bei M antgalis dar didesniam tikslumui intymiose zonose. Abu šiuos antgalius naudojame tam, kad rezultatas Jus džiugintų visame kūne.

Kada procedūra neatliekama?2023-02-24T11:15:37+02:00

Plaukelių šalinimas lazeriu negalimas nėštumo metu. Kitas atvejis – onkologinės ligos, taikoma chemoterapija ar spindulinis gydymas. Komplikacijų gali pasitaikyti gydymo laikotarpiu vartojantiems antibiotikus, tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus ar kosmetiką, turinčią fotosensibilizuojančių medžiagų, taip pat žmonėms, sergantiems epilepsija. Procedūra neatliekama ir iškart po intensyvaus deginimosi saulėje ar soliariume. Plaukai nešalinami lazeriu jei pasirinktoje zonoje yra tatuiruotė.

Maitinimas krūtimi nėra griežta kontraindikacija lazerinei depiliacijai, tačiau besikeičiantys hormonai gali daryti įtaką efektyvumui. Taip pat, yra nedidelė tikimybė, kad dėl potencialaus streso organizmui gali sumažėti pieno kiekis, todėl pati moteris turėtų nuspręsti, ar procedūrą nori atlikti dabar.

Nors depiliacija lazeriu – pakankamai saugi procedūra, visgi retais atvejais gali pasitaikyti komplikacijų (pvz. paraudimas, patinimas, trumpalaikiai ir ilgalaikiai odos spalvos, pigmentacijos pasikeitimai, smulkūs randeliai). Detalesnę informaciją apie galimus šalutinius poveikius konsultacijos metu pateiks klinikos specialistas.

Kaip pasiruošti procedūrai?2023-01-03T11:16:18+02:00

Siekiant geriausių rezultatų bei komplikacijų rizikos sumažinimo, būtina procedūrai pasiruošti tinkamai:

 • Bent 4 savaites iki procedūros plaukai neturėtų būti išraunami (pvz. pincetu ar depiliuojami vašku, epiliatoriumi), depiliuojamas plotas gali būti tik skutamas.
 • 1 dieną prieš procedūrą (arba tą pačią dieną) reikia nusiskusti depiliuojamą plotą, taip procedūra bus atliekama greičiau ir neskausmingai.
 • Prieš lazerinę epiliaciją negalima plaukelių balinti, naudoti depiliacinių kremų.
 • Gydymo laikotarpiu negalima naudoti savaiminio įdegio priemonių.
 • 2 savaites prieš ir 2 savaites po kiekvienos procedūros negalima degintis soliariumuose ar saulėje, jei saulės spindulių išvengti nepavyksta, reikia naudoti kremą su SPF50.
 • Prieš ir po procedūros reikalinga maksimali gydomos zonos higiena.
 • Keletą dienų iki vizito bei po jo venkite anksčiau nebandytų kūno kosmetikos priemonių, depiliuojamo ploto netepkite kremais, losjonais, kvepalais ir pan.
 • Visuomet būtina informuoti lazerinę procedūrą atliekantį specialistą apie vartojamus vaistus, ypač hormoninius ar antibiotikus.
Kuo šis plaukų šalinimo lazeris skiriasi nuo kitų depiliacijos metodų?2023-06-15T10:36:24+03:00

Kai kurie specialistai klaidingai tapatina fotoepiliaciją (IPL) su lazerine epiliacija. Fotoepiliacijos metu skleidžiama šviesa yra skirtingų bangos ilgių, nekoherentiška, veikia odos paviršiuje, todėl jos efektyvumas žymiai mažesnis nei lazerių, be to, didesnė ir komplikacijų rizika. Tuo tarpu lazerio šviesos bangų ilgis vienodas, jo spindulys neišsisklaido, o patenka į reikiamą odos sluoksnį ir tiesiogiai veikia plauko folikulą.

Pastaruoju metu pasaulyje išaugo diodinių lazerių populiarumas. Šie lazeriai ne tik vieni efektyviausių, bet ir sukelia mažiau komplikacijų, lyginant su aleksandrito lazeriais. Diodinio lazerio spindulys veikia giliai, taikydamas tiesiai į plauko folikulą, jis neveikia melanocitų, todėl tinka tiek šviesesnio, tiek tamsesnio atspalvio odai, ir itin retai komplikuojasi pigmentacijos sutrikimais. Be to, šie lazeriai vertinami klientų dėl komfortiškų ir dažnu atveju beskausmių procedūrų.

Ar procedūra skausminga?2021-02-23T09:12:56+02:00

Klientų teigimu, lazerinė depiliacija, atliekama šiais lazeriais, nėra skausminga. Dažniausiai jaučiamas šaltis bei nežymus dilgčiojimas, tačiau tai sunkiai galima pavadinti skausmu. Jei procedūra atliekama jautresnėse zonose ir jaučiate didelį diskomfortą, informuokite procedūrą atliekantį specialistą ir jis pakoreguos lazerio parametrus.

Kas vyksta procedūros metu?2023-02-25T14:01:48+02:00

Prieš rinkdamiesi lazerių specialistą, įsitikinkite, jog procedūra bus atliekama ne bet kur, o licencijuotoje medicinos įstaigoje.

Prieš procedūrą specialistas įvertins Jūsų plaukelių folikulų spalvą, struktūrą, odos būklę, ir nuspręs, ar Jums tinkamas šis metodas. Gydymo pradžioje specialistas baltu pieštuku suskirstys depiliuojamą vietą zonomis, jei reikia, nedidelį plotą gali nuskusti vienkartiniu peiliuku, pateps bespalve, bekvape vandens pagrindo žele, ir pradės plaukų šalinimą. Procedūros metu specialistas paprašys Jūsų užsidėti apsauginius akinius.

Plaukų šalinimo lazerio antgalis stipriai atšaldomas, todėl skausmo neturėtumėte jausti. Kai kurie klientai jaučia nežymų dilgčiojimą, kutenimą, tačiau dažniausiai jaučiamas tik šaltis. Kai kurios depiliuojamos vietos individualiai jautresnės skausmui, tad būtinai informuokite specialistą, jei pajustumėte skausmą – jį galima sumažinti labiau atšaldant gydomą vietą ar mažinant impulsų galią.

Iki šiol lankiausi Aleksandrito lazerio procedūrose. Ar galiu pakeisti į Diodinį?2023-08-13T15:14:38+03:00

Aleksandrito ir Diodinių lazerių pagrindinis skirtumas – tai bangos ilgis. Aleksandrito lazeris (755 nm) veikia ne taip giliai odoje, tačiau jį gerai absorbuoja plaukeliuose esantis melaninas. Diodinis lazeris (810 nm) veikia giliau ir yra saugesnis, jei oda yra kiek tamsesnio atspalvio. Pagal mokslines studijas, tiek Diodo, tiek Aleksandrito lazeriai yra labai efektyvūs, tačiau dėl tam tikrų plauko ar odos savybių, pavyzdžiui, folikulo gylio odoje, kai kuriems žmonėms vienas ar kitas pasirinkimas gali būti efektyvesnis. Todėl, jei procedūras atlikote su kuria nors technologija ir išlieka plaukelių ataugimas, galima išbandyti kitos technologijos lazerinę depiliaciją. Būtent todėl REVÙ CLINIC galime pasiūlyti šių abiejų technologijų lazerių procedūras!

Kodėl verta rinktis REVÙ CLINIC?
Viena didžiausių estetikos klinikų Lietuvoje

Plaukų šalinimą lazeriu išbandžiusių žmonių atsiliepimai

Sužinokite lazerinę depiliaciją išbandžiusių klientų patirtį ir jų fizinius bei psichologinius pokyčius

Tiesiogiai iš REVÙ CLINIC

Tūkstančiai klientų jau pasirinko!

Mūsų diodiniais lazeriais saugu procedūras atlikti ir vasarą ant įdegusio kūno

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune