fbpx
Plaukų šalinimas lazeriu2020-03-23T17:10:28+02:00

Plaukų šalinimas naujausiu Sapphire lazeriu

Saugus ir greitas būdas išsivaduoti nuo nepageidaujamų kūno plaukelių. Patentuota Depilice® technologija šalina plaukus be skausmo.

Apie procedūrą

Populiariausių procedūrų kainos

Pažastys
69€
Bikini (pilnas)
109€
Blauzdos
89€
Taikoma 10% nuolaida 2 zonų plaukų šalinimui ir 15% - 3.
Rezervuoti dabar
Visas kainynas

Plačiau apie šią procedūrą

Plaukų šalinimas lazeriu – viena dažniausiai atliekamų kosmetinių procedūrų pasaulyje. Tai saugus ir turbūt efektyviausias būdas atsikratyti nepageidaujamų kūno plaukelių.

Lazerio spindulys

Ką verta žinoti apie plaukų šalinimą lazeriu?

Sapphire 2020 metu plauku salinimo lazeris
Kokiu lazeriu atliekama procedūra?2020-02-19T14:46:10+02:00

Mūsų klinikoje atliekamas plaukų šalinimas naujausiu ir pažangiausiu 2019 m. gamybos Sapphire diodiniu lazeriu LS-1200. Kadangi lazerio antgalis atšaldomas net iki -10ºC, atliekama procedūra nekelia diskomforto, todėl plaukelius lengvai galima panaikinti net ir jautriausiose kūno vietose. Tai saugus ir neskausmingas būdas naikinti nepageidaujamus plaukelius visais metų laikais.
Dėl savo technologijos ir lengvai reguliuojamo veikimo greičio (nuo 1 iki 15 šūvių per sekundę), specialistas gali nustatyti reikiamą galingumą, atsižvelgęs į kliento odos tipą, jautrumą bei plauko storį ir spalvą. Priešingai nei aleksandrito technologija grįsti lazeriai, Sapphire lazeris yra saugus plaukų šalinimui vasarą, nes šio lazerio skleidžiamos bangos yra ilgesnės. Todėl lazerio banga yra tiesiogiai nukreipta į plauko folikulą, taip į odą įsiskverbiama giliau ir sumažinama hiperpigmentacijos rizika.

Kada procedūra neatliekama?2020-02-19T14:52:54+02:00

Plaukelių šalinimas lazeriu negalimas nėštumo ir žindymo metu. Kitas atvejis – onkologinės ligos, taikoma chemoterapija ar spindulinis gydymas. Komplikacijų gali pasitaikyti gydymo laikotarpiu vartojantiems antibiotikus, tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus ar kosmetiką, turinčią fotosensibilizuojančių medžiagų, taip pat žmonėms, sergantiems epilepsija. Procedūra neatliekama ir iškart po intensyvaus deginimosi saulėje ar soliariume. Plaukai nešalinami lazeriu jei pasirinktoje zonoje yra tatuiruotė. Informaciją apie galimus šalutinius poveikius konsultacijos metu išsamiai pateiks klinikos specialistas.

Kaip pasiruošti procedūrai?2019-11-28T10:59:39+02:00

6 savaites iki procedūros plaukai neturėtų būti išraunami (pvz. pincetu ar depiliuojami vašku, epiliatoriumi), gydomas plotas gali būti tik skutamas. Prieš procedūrą rekomenduojame nusiskusti depiliuojamą plotą, taip procedūra bus atliekama greičiau ir neskausmingai. Taip pat, prieš lazerinę epiliaciją negalima plaukelių balinti.
Gydymo laikotarpiu negalima naudoti savaiminio įdegio priemonių. 3 dienas prieš ir 3 dienas po kiekvienos procedūros reikalinga apsauga nuo saulės. Prieš ir po procedūros reikalinga maksimali gydomos zonos higiena.
Visuomet būtina informuoti lazerinę procedūrą atliekantį specialistą apie vartojamus vaistus, ypač hormoninius.

Kuo šis plaukų šalinimo lazeris skiriasi nuo kitų depiliacijos metodų?2019-11-28T10:58:41+02:00

Kai kurie specialistai klaidingai tapatina fotoepiliaciją (IPL) su lazerine epiliacija. Fotoepiliacijos metu skleidžiama šviesa yra skirtingų bangos ilgių, nekoherentiška, veikia odos paviršiuje, todėl jos efektyvumas žymiai mažesnis nei lazerių, be to, didesnė ir komplikacijų rizika. Tuo tarpu lazerio šviesos bangų ilgis vienodas, jo spindulys neišsisklaido, o patenka į reikiamą odos sluoksnį ir tiesiogiai veikia plauko folikulą.

Pastaruoju metu didėja diodinių lazerių populiarumas. Šie lazeriai savo efektyvumu ne tik nenusileidžia Nd:YAG ir Aleksandrito lazeriams, tačiau sukelia mažiau komplikacijų ir, dėl unikalios šaldymo technologijos, plaukelius šalina neskausmingai. Šio lazerio spindulys veikia giliai, taikydamas tiesiai į plauko folikulą, jis neveikia melanocitų, todėl tinka tiek šviesesnio, tiek tamsesnio atspalvio odai, ir itin retai komplikuojasi pigmentacijos sutrikimais.

Ar procedūra skausminga?2019-11-28T10:57:18+02:00

Klientų teigimu, procedūra, atliekama šiuo lazeriu, nėra skausminga. Dažniausiai jaučiamas šaltis bei nežymus dilgčiojimas, tačiau to negalima pavadinti skausmu. Jei procedūra atliekama jautresnėse zonose ir jaučiate didelį diskomfortą, informuokite procedūrą atliekantį specialistą ir jis sumažins prietaiso galią (procedūros efektyvumas nuo to nenukenčia).

Kas vyksta procedūros metu?2019-11-28T10:54:28+02:00

Prieš rinkdamiesi lazerių specialistą, įsitikinkite, jog procedūra bus atliekama ne bet kur, o licencijuotoje medicinos įstaigoje.
Prieš procedūrą specialistas įvertins Jūsų plaukelių spalvą, struktūrą, odos būklę, ir nuspręs, ar Jums tinkamas šis metodas.
Gydymo pradžioje specialistas baltu pieštuku suskirstys depiliuojamą vietą zonomis, jei reikia, nuskus ją vienkartiniu peiliuku, pateps bespalve, bekvape vandens pagrindo žele, ir pradės plaukų šalinimą. Procedūros metu specialistas paprašys Jūsų užsidėti apsauginius akinius.
Plaukų šalinimo lazerio antgalis stipriai atšaldomas, todėl skausmo neturėtumėte jausti. Kai kurie klientai jaučia nežymų dilgčiojimą, kutenimą, tačiau dažniausiai jaučiamas tik šaltis. Kai kurios depiliuojamos vietos individualiai jautresnės skausmui, tad būtinai informuokite specialistą, jei pajustumėte skausmą – jį galima sumažinti labiau atšaldant gydomą vietą ar mažinant impulsų galią.

Greita rezervacija vizitui

Užpildykite formą ir mes patvirtinsime Jūsų registraciją per 4 darbo valandas.

Arba skambinkite telefonu:

+370 657 43305