fbpx
VelaShape III – celiulito gydymas2024-03-18T08:20:20+02:00

Pažangus VelaShape III – efektyviam celiulito gydymui

VelaShape III – tai naujausia, auksinio standarto, neinvazinė ir labai efektyvi priemonė celiulito požymių mažinimui bei kūno apimčių gražinimui, odos stangrinimui.

Apie procedūrą su VelaShape III

Populiariausios VelaShape III procedūros

MEGA smūgis celiulitui: 3 ONDA ir 6 Venus Legacy 548€
Pilvas
30 min
39€
Sėdmenys
30 min
39€
Abi šlaunys
60 min
69€
Abi šlaunys + sėdmenys
90 min
89€
Išbandykite dar efektyvesnį celiulito gydymą - ONDA arba Venus Legacy

Kodėl Velashape III toks efektyvus?

VelaShape III veikimo mechanizmas – tai trijų energijos rūšių kombinacija:

Ką verta žinoti apie VelaShape III?

Velashape III anticeliulitinis irenginys
Kam reikalinga konsultacija prieš kūno procedūrą?2023-04-21T16:38:28+03:00

Prieš bet kokią kūno formavimo procedūrą klientus kviečiame pirmiausia atvykti tik konsultacijai. Jos metu specialistas įvertina problemines zonas, jų atsiradimo priežastis, atlieka kūno apimčių bei svorio matavimus, kad galėtų ne tik tiksliai sekti progresą, bet ir tinkamai parinkti procedūrą. Dažnai klientai atvyksta nusiteikę atlikti vieną procedūrą, tačiau po konsultacijos paaiškėja, kad ji netinka, arba kitoks metodas užtikrins kur kas geresnį rezultatą, todėl konsultacija – labai svarbi viso procedūrų kurso dalis. Mūsų tikslas toks pat kaip ir Jūsų – džiuginantys rezultatai!

Kadangi po gyvos apžiūros procedūrų planas gali kardinaliai keistis, pirmajam apsilankymui klientus registruojame tik konsultacijai, be galimybės atlikti paslaugą iškart. Be konsultacijos ir įvertinimo procedūros neatliekamos. Vėliau, jau po konsultacijos, kviečiame registruotis konkrečiai paslaugai ir stebėti taip ilgai lauktus pokyčius!

Kaip atskirti originalų VelaShape III nuo klastočių?2020-12-11T20:38:16+02:00

Pastaruoju metu Lietuvoje atsiranda vis daugiau VelaShape įrenginio padirbinių, prisidengiančių šios auksinio standarto procedūros vardu. Tokios klastotės dažniausiai būna be saugumo sertifikatų, jomis dirba neapmokytas personalas. Todėl, saugodami save, rinkitės tik licencijuotas medicinos įstaigas bei specialistus, turinčius medicininį išsilavinimą. Kaip atpažinti originalų VelaShape III įrenginį:

  • Prietaiso priekyje matomas modelio pavadinimas – VelaShape III;
  • Įrenginio priekyje yra šviečiantis gamintojo Syneron logotipas;
  • VelaShape III pasižymi unikalia paties aparato forma;
  • Šio įrenginio patentuotas pavadinimas yra VelaShape III, jo pavadinime nėra jokių papildomų ženklų ar raidžių kaip „VS“, „+“ ar kt.;
  • Tik originalus prietaisas yra patvirtintas FDA ir CE sertifikatais, jis pasaulyje pripažintas auksiniu standartu;
  • Šiuo aparatu įprastai celiulito gydymą atlieka kineziterapeutai, slaugytojai, gydytojai – medicininį išsilavinimą turintys specialistai.
Kokių rezultatų galite tikėtis su Velashape III?2019-11-30T11:13:47+02:00

Jau po pirmos procedūros pastebimas lygesnis ir stangresnis odos paviršius. Atlikus procedūrų kursą, galima tikėtis sumažėjusių probleminės vietos apimčių. Siekiant geriausių rezultatų, VelaShape procedūras reikėtų derinti su sveika mityba bei fiziniu aktyvumu.

Koks Velashape III gydymo kursas?2019-11-30T11:13:17+02:00

Jau po pirmos procedūros klientai pastebi, kad odos paviršius tapo lygesnis, stangresnis. Siekiant geriausių rezultatų reikėtų atlikti 3-6 procedūrų kursą maždaug kas savaitę. Vėliau, norint išlaikyti pasiektus rezultatus, reikėtų periodiškai atlikti palaikomąsias procedūras.

Nors VelaShape III demonstruoja puikius rezultatus mažinant apimtis, jis nepanaikina celiulito formavimosi priežasčių, todėl, siekiant ilgalaikių rezultatų, rekomenduojame konsultuotis su mūsų dietologais, endokrinologais ir kineziterapeutais.

Kaip pasiruošti Velashape III procedūrai?2019-11-30T11:12:56+02:00

Bent savaitę iki procedūros venkite kraują skystinančių vaistų vartojimo, kitu atveju mėlynės gali formuotis greičiau. Taip pat, palaikykite procedūrai pasirinktos zonos higieną, procedūros dieną nenaudokite kūno kremų, losjonų ar savaiminio įdegio produktų, jei reikia, prieš vizitą šią zoną nusiskuskite, bent savaitę iki procedūros jos nedepiliuokite, kad išvengtumėte sudirgusios odos.

Kam tinka VelaShape III?2019-11-30T11:12:11+02:00

Procedūra tinkama įvairaus amžiaus vyrams bei moterims, siekiantiems sumažinti kūno apimtis ar celiulitą. Ši procedūra itin veiksminga sveikai besimaitinantiems bei reguliariai sportuojantiems asmenims, turintiems kelias problemines zonas, kurių neina atsikratyti įprastais būdais.

Procedūra neatliekama nėščiosioms, sergantiems cukriniu diabetu, venų varikoze.

VelaShape III gydymas dažniausiai taikomas šlaunų, sėdmenų, pagurklio, žąstų, pilvo, nugaros zonose. Vyrai šį metodą dažniausiai renkasi klubų, kojų, nugaros, sprando, rankų apimčių korekcijai. Procedūrą galima atlikti visais metų laikais bei visų odos tipų klientams.

Kas vyksta Velashape III procedūros metu ir po jos?2019-11-30T11:11:49+02:00

Prieš rinkdamiesi specialistą, įsitikinkite, jog procedūra bus atliekama ne bet kur, o licencijuotoje medicinos įstaigoje originaliu VelaShape III aparatu.

Prieš procedūrą specialistas įvertins Jūsų problemines zonas ir paaiškins apie procedūrą. Šiuo metu turėtumėte informuoti specialistą apie savo sveikatos sutrikimus, ligas ar vartojamus vaistus.

Vėliau probleminė zona bus ištepta specialiu kremu ir pradedama procedūra VelaShape III prietaisu. VContour arba VSmooth antgalis, priklausomai nuo zonos, prispaudžiamas prie kūno ir pradedama procedūra. Jos metu jaučiama šiluma nekelia diskomforto, ji gali būti juntama ir praėjus kelioms valandoms po procedūros.

Kelias valandas po procedūros oda gali būti šiek tiek paraudusi, kai kuriems klientams gali atsirasti nedidelės mėlynės. Iškart po procedūros galima tęsti įprastą veiklą, nes nėra jokio gijimo laikotarpio. Po procedūros gerkite daug vandens, taip suskaidyti riebalai bus panaikinti greičiau.

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune