fbpx
Padidėjęs prakaitavimas2023-05-22T10:21:23+03:00

Padidėjusio prakaitavimo gydymas

Saugus ir efektyvus būdas išsivaduoti nuo hiperhidrozės keliamų nemalonumų.

Apie procedūrą

Botulino injekcijų kainos

1 zona* (jaunesnysis gydytojas)
89€
1 zona* (gydytojas ekspertas)
135€
Padidėjusio prakaitavimo gydymas (AKCIJA!)
259€
Bruksizmo gydymas
nuo 216€
„Gummy smile“ korekcija
nuo 150€
* Galimos zonos: pykčio raukšlė, horizontalios kaktos bei žąsų kojelių (prie akių) raukšlės.
Renkantis didesnį zonų skaičių, jų kaina mažėja.
Sekite mus Instagram ir Telegram, ten pirmieji pamatysite nuolaidas!

Plačiau apie šią procedūrą

Vienas efektyviausių būdų gydyti padidėjusį prakaitavimą (pirminį) pažastų srityje – botulino toksino injekcijos.

REVU CLINIC padidejusio prakaitavimo gydymas

Ką verta žinoti apie botulino injekcijas prakaitavimo gydymui?

Ar tai saugus gydymo metodas?2020-03-30T16:18:50+03:00

Priešingai nei antiperspirantai, botulino toksinas neužkemša prakaito liaukų ir odos porų, savo sudėtyje jis neturi kancerogenų, todėl tai – įprastai saugus ir veiksmingas hiperhidrozės gydymo būdas.

Ar botulinas nesutrikdo organizmo funkcijų?2020-03-30T16:19:44+03:00

Dažnai sulaukiame klausimo, ar po botulino toksino injekcijų nesutriks organizmo apsauginės reakcijos. Botulino toksinas veikia lokaliai, ir yra leidžiamas į labai mažą kūno plotą (pvz. pažastis), todėl visiškai neveikia kūno termoreguliacijos, ir organizmui tikrai negresia perkaitimas. Botulino toksinų injekcijos į pažastis taip pat nesukelia ir kompensacinio kitų vietų prakaitavimo padidėjimo.

Kas yra padidėjęs prakaitavimas (hiperhidrozė)?2020-03-30T16:21:00+03:00

Hiperhidrozė – tai itin nemaloni, varginanti būklė, kuomet žmogų kamuoja padidėjęs prakaitavimas. Ši būklė vargina apie 3 proc. visų žmonių. Dažniausiai prakaituoja delnai, padai ir pažastys. Pagrindinė prakaitavimo funkcija – apsaugoti organizmą nuo perkaitimo jį vėsinant, tačiau hiperhidrozės atveju, prakaito skiriasi kur kas daugiau, nei reikalinga šiai apsaugai.

Hiperhidrozė gali būti lokali ir generalizuota (kai vargina viso kūno prakaitavimas). Kai kuriais atvejais, tai – ligos (kai kurios lėtinės infekcinės ligos, onkologinės ligos, cukrinis diabetas, podagra, skydliaukės ligos) ar hormonų disbalanso (menopauzė, nutukimas) simptomas.

Tačiau dažniausiai ši erzinanti būklė kamuoja visiškai sveikus žmones. Tai – pirminė (idiopatinė) hiperhidrozė. Ji atsiranda dėl padidėjusio nervų, inervuojančių prakaito liaukas, jautrumo. Prakaitas gausiai skiriasi ir ramybės metu, kai nėra karšta, ir žmogus tuo metu fiziškai neaktyvus. Emocinės įtampos metu, prakaitavimas dar paryškėja.

Kaip atliekama procedūra?2020-03-30T16:22:03+03:00

Labai svarbu įsitikinti, kad botulino injekcija atliekama patyrusio mediko, licencijuotoje, patikimoje medicinos įstaigoje.

Pirmiausia, specialistas įvertins, ar tikrai Jums pirminė hiperhidrozė. Jei padidėjusį prakaitavimą sukelia tam tikros ligos ar būklės, pirmiausia būtina šalinti priežastį.

Botulino toksino injekcijos atliekamos labai negiliai, iškart po odos paviršiumi, ten kur išsidėsčiusios prakaito liaukos.