fbpx
Hialurono rūgšties naikinimas2024-03-18T08:17:46+02:00

Hialurono rūgšties naikinimas

Kai reikia pašalinti hialurono rūgšties užpildų komplikacijas, sukietėjimus ar ištirpdyti hialurono rūgštį.

Apie procedūrą

Procedūros kaina

Hialurono komplikacijų gydymas
nuo 350€
Esant poreikiui, audiniai gali būti įvertinami ultragarsu.
Procedūros kaina priklauso nuo preparato kiekio ir atvejo sudėtingumo.

Plačiau apie šią procedūrą

Hialurono rūgšties naikinimas – tai būdas pašalinti hialurono rūgšties užpildų komplikacijas, sukietėjimus ar ištirpdyti hialurono rūgštį, jei rezultatas neatitinka lūkesčių.

Ką verta žinoti apie hialurono komplikacijų gydymą?

Ar injekcijos gali būti atliekamos ultragarso kontrolėje?2022-12-29T10:41:34+02:00

Tam tikrais sudėtingesniais atvejais gydytojas gali į pagalbą pasitelkti ultragarsą, siekiant įvertinti audinius, tikslias vietas, kur yra išsidėsčiusios kraujagyslės.

Ultragarso tyrimas gali būti atliekamas ir prieš hialurono užpildų sankaupų tirpinimą – hialuronidazės procedūrą. Tai ypač aktualu pastebint užpildo migraciją į aplinkinius audinius, užčiuopiant guzelius ar susidūrus su tokiomis komplikacijomis kaip kraujagyslių okliuzija bei audinių nekrozė.

REVÙ CLINIC pirmieji Lietuvoje pradėjo taikyti ultragarsą atliekant hialurono užpildų injekcijas, o mūsų gydytoja Aurelija Juškienė yra praėjusi ne vienus tarptautinius komplikacijų gydymo mokymus ir yra laikoma komplikacijų gydymo eksperte Lietuvoje.

Kaip elgtis pastebėjus komplikacijas po hialurono injekcijų?2020-03-31T12:52:44+03:00

Prieš atlikdami injekcijas įsitikinkite, kad procedūrą atliekate medicinos klinikoje ir pas patyrusį mediką, tuomet didelė tikimybė, kad Jums bus suteikta visa reikiama pagalba komplikacijų prevencijai ir jų gydymui.

Pastebėję asimetriškumą, neįprastas hialurono sankaupas, guzelius, audinių nekrozę ar kitus požymius, iškart kreipkitės į procedūrą atlikusį specialistą ar kliniką, kurioje lankėtės. Tuomet, atsižvelgiant į situacijos rimtumą, Jums bus pasiūlytas problemos sprendimas – papildomas vizitas pas specialistą ir rekomendacijos, kaip elgtis toliau.

Kaip išvengti hialurono injekcijų komplikacijų?2020-03-31T12:54:01+03:00

Didžiosios dalies komplikacijų galima išvengti injekcijoms pasirinkus licencijuotą kliniką bei patyrusį mediką bei laikantis specialisto rekomendacijų po injekcijos. Aišku, kartais net labiausiai patyrę specialistai negali pažadėti tobulo ir visus lūkesčius atitinkančio rezultato absoliučiai visiems klientams. Kartais neišeina prognozuoti būsimo rezultato, nes jis priklauso ir nuo individualios organizmo reakcijos į užpildą bei poprocedūrinio režimo laikymosi.

Kada tenka naikinti hialurono užpildus?2020-03-31T12:55:38+03:00

Dažniausi atvejai, kai tenka naikinti hialurono rūgšties užpildus odoje:

  • Nebetenkina injekcijomis pasiektas rezultatas;
  • Rezultatai nepateisina lūkesčių;
  • Hialurono rūgštis odoje sušokusi į guzelius, sukietėjimus;
  • Po injekcijų išryškėja asimetrija, hialurono rūgštis suleista ne tikslinėje vietoje;
  • Išryškėjus kitoms komplikacijoms.
Kada hialuronidazės injekcijos neatliekamos?2020-03-31T12:55:02+03:00

Hialuronidazės injekcijos netinka alergiškiems žmonėms, ypač tiems, kurie alergiški bičių, vapsvų įgėlimams, dėl galimų kryžminių reakcijų. Jei injekcijos vietoje yra bėrimas, infekcijos požymiai, derėtų procedūrą atidėti. Taip pat būtina įspėti procedūrą atliekantį specialistą apie ligas, kuriomis sergate ir vaistus, kuriuos vartojate. Ši procedūra netinkama ir nėštumo, žindymo metu.

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune