fbpx
Veido formavimas2024-03-18T08:16:19+02:00

Veido kontūravimas ir formavimas

Išryškinkite ir formuoktie pačius geriausius veido bruožus, atskleiskite savo grožį jau dabar.

Apie procedūrą

Veido formavimo kainos

Smakro formavimas
nuo 400€
Skruostų formavimas
nuo 319€
Veido patempimas siūlais
nuo 70€
Esant poreikiui, audiniai gali būti įvertinami ultragarsu
Procedūros kaina priklauso nuo preparatų ir jų kiekio

Kaip atliekamas veido ovalo formavimas?

Veidas su išreikštais skruostais ir smakru bei ryškiu apatinio žandikaulio kampu atrodo proporcingas, simpatiškas ir jaunatviškas. Deja, kai kurių žmonių veido bruožai neišreikšti nuo gimimo, kitiems jų forma keičiasi su metais, mažėjant riebaliniam sluoksniui veide ir vykstant kaulų rezorbcijai.

Ką verta žinoti apie veido kontūravimo procedūras?

Ar injekcijos gali būti atliekamos ultragarso kontrolėje?2022-12-29T10:41:34+02:00

Tam tikrais sudėtingesniais atvejais gydytojas gali į pagalbą pasitelkti ultragarsą, siekiant įvertinti audinius, tikslias vietas, kur yra išsidėsčiusios kraujagyslės.

Ultragarso tyrimas gali būti atliekamas ir prieš hialurono užpildų sankaupų tirpinimą – hialuronidazės procedūrą. Tai ypač aktualu pastebint užpildo migraciją į aplinkinius audinius, užčiuopiant guzelius ar susidūrus su tokiomis komplikacijomis kaip kraujagyslių okliuzija bei audinių nekrozė.

REVÙ CLINIC pirmieji Lietuvoje pradėjo taikyti ultragarsą atliekant hialurono užpildų injekcijas, o mūsų gydytoja Aurelija Juškienė yra praėjusi ne vienus tarptautinius komplikacijų gydymo mokymus ir yra laikoma komplikacijų gydymo eksperte Lietuvoje.

Kokios galimos komplikacijos?2023-01-01T16:17:21+02:00

Norint geriausio rezultato ir saugios procedūros, būtinai rinkitės TIK licencijuotą kliniką ir patyrusį specialistą, kuris, net ir įvykus komplikacijai, žinos, kaip ją išgydyti. Neteisingai atlikta procedūra gali ne tik sugadinti veido simetriją, bet ir sukelti pavojingas komplikacijas: audinių nekrozę, uždegimą, preparato sušokimą į guzelius. Mūsų klinikoje injekcijas atlieka tik profesionalūs, patyrę medikai, o naudojami preparatai yra modernūs, sertifikuoti ir kokybiški.

Kam šios procedūros netinka?2020-03-27T14:50:48+02:00

Nechirurginis veido formavimas netinka, jei sergate kraujo ligomis, krešumo sutrikimais, cukralige, kai kuriomis autoimuninėmis ligomis. Taip pat nėštumo, žindymo metu. Procedūrą rekomenduojama atidėti, jei vartojate kraują skystinančius vaistus, jei injekcijos vietoje atsirado bet koks bėrimas ar infekcijos požymiai. Taip pat būtinai įspėkite specialistą apie alergijas, ypač lidokainui ar bet kuriam kitam preparato komponentui.

Kokie užpildai naudojami?2020-03-27T14:52:02+02:00

Smakro ir skruostų formavimui naudojami hialurono rūgšties ir kalcio hidroksilapatito užpildai. Šiuo atveju, kai reikia kietesnio ir stabilaus rezultato, naudojami kiek kitokie – didesnės molekulinės masės – preparatai nei raukšlių užpildams.

Kalcio hidroksiapatito užpildai – tai saugūs, elastingos konsistencijos preparatai, kurie ne tik padidina odos ar poodžio tūrį, bet ir stimuliuoja kolageno sintezę injekcijos vietoje. Kalcio hidroksilapatito užpildai naudojami tiek kaip raukšlių užpildai (ypač ryškių), tiek veido formavimui (smakras, skruostai, nosies korekcija), veido simetrijos, proporcijos atkūrimui. Šis užpildas įprastai nesukelia šalutinių poveikių, o per laiką visiškai biologiškai suardomas.

Kaip atliekama procedūra?2020-03-25T13:25:54+02:00

Prieš veido formavimo procedūrą su specialistu nuodugniai aptarsite Jūsų individualius lūkesčius, galimybes, ligas, kuriomis sergate, vartojamus vaistus. Tuomet specialistas Jums rekomenduos, kokius preparatus ir jų kiekius naudoti, išsamiai papasakos apie kiekvieną jų. Jei nutarsite išbandyti skirtingus veido kontūravimo būdus, procedūra gali būti atliekama ir per keletą vizitų.

Injekcijos atliekamos vietinėje nejautroje – naudojamas paviršinis kremas ar vietiškai suleidžiamas anestetikas. Kai kurie užpildai savo sudėtyje jau turi lidokaino.

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Norite registruotis? Spauskite šią nuorodą.

Arba skambinkite telefonu:

+370 630 50000 Vilniuje

+370 630 50000 Kaune