fbpx
Drenuojantis masažas rankomis2021-11-09T11:02:46+02:00

Drenuojantis masažas, atliekamas rankomis

Ypatinga technika atliekamas masažas rankomis, gerinantis limfos tekėjimą, kraujotaką, mažinantis metabolitų ir toksinų kaupimąsi.

Apie drenuojantį masažą

Gydomųjų masažų kainos

Klasikinis kūno masažas
apie 60 min.
49€
Gydomasis kūno masažas
apie 60 min.
49€
Gydomasis nugaros masažas
apie 30 min.
29€
Sportinis masažas
59€
Anticeliulitinis masažas
49€
Hemolimfodrenažinis masažas
49€
Rezervuoti dabar
Visas kainynas

Kuo naudingas drenuojantis masažas?

Drenuojantis masažas, dar vidinamas limfodrenažiniu masažu ar hemolimfodrenažu – tai švelnus, specialia technika atliekamas masažas, skirtas limfos tekėjimo gerinimui, edemų mažinimui. Šis masažas – kitoks, nei kitos masažo metodikos, jo metu ypatingas dėmesys skiriamas limfagyslių, limfmazgių išsidėstymui, limfos tėkmės krypčiai. Apie limfos svarbą, jos tėkmės sulėtėjimą, limfedemą galima išsamiai paskaityti čia.

Limfostazė gali atsirasti po įvairių operacijų, esant limfinių takų obstrukcijai, tačiau galimos ir kitos priežastys – genetiniai faktoriai, hormonų disbalansas, netaisyklinga sėdėsena, sėdimas darbas, nejudrus gyvenimo būdas. Su limfos apytakos sutrikimais siejamos tokios būklės kaip nutukimas, celiulitas, lokalios riebalų sankaupos, lėtinis uždegimas, kraujagyslių kalkėjimas.
Todėl periodiškai atliekami limfodrenažiniai masažai, o ypač juos derinant su kitais metodais (mityba, fizinis aktyvumas, gausesnis vandens vartojimas) padeda išspręsti daugybę problemų:

Ką verta žinoti apie limfodrenažinius masažus?

Ar galima derinti šį masažą su kitomis procedūromis?2020-08-18T14:51:51+03:00

Taip, šis masažas puikiai dera ir papildo kitas procedūras (EMSCULPT, VelaShape III, kūno įvyniojimus, kitus masažus), pagerindamas jų efektyvumą. Jis įtrauktas ir į gydymo programas – svorio mažinimo, anticeliulitinę.

Kam negalima atlikti limfodrenažinio masažo?2020-08-25T16:52:48+03:00

Limfodrenažai nerekomenduojami esant širdies nepakankamumui bei jo sukeltoms edemoms, inkstų nepakankamumui, masažuojamos vietos odos uždegimams, infekcijoms, veninei trombozei, arterijų nepakankamumui, esant negydomai onkologinei ligai, taip pat ūmių būklių, uždegimų metu (iškart po stiprių sužeidimų, traumų, didelės apimties operacijų), limfinės sistemos okliuzijoms, širdies stimuliatoriui, patologiniam nėštumui, pilvo skausmui.

Ar limfodrenažinis masažas tikrai man tiks?2020-08-25T16:59:12+03:00

Šis masažo metodas tinka ne visiems. Specialistas, įvertinęs Jūsų audinius, gali nuspręsti, ar tokia procedūra Jums tinka ir ar bus naudinga. Jei šis gydymo būdas Jums netinka, specialistas mielai rekomenduos alternatyvų: kitokio pobūdžio masažai, kineziterapija, galbūt net dietologo ar kito gydytojo konsultacija.

Greita rezervacija vizitui

Užpildykite formą ir mes patvirtinsime Jūsų registraciją per 4 darbo valandas.

Arba skambinkite telefonu:

+370 657 43305