fbpx
Clear+Brilliant lazeris2021-10-07T12:35:30+03:00

Mikrofrakcinis veido jauninimas lazeriu Clear+Brilliant

Labai efektyvus, šiuolaikinis sprendimas kovoje su senstančia ir problematiška oda.

Apie procedūrą su Clear+Brilliant

Populiariausios Clear+Brilliant procedūros

Clear+Brilliant veidui
226€
Clear+Brilliant veidui ir kaklui
299€
Clear+Brilliant veidui (perkant 3 procedūrų kursą)
199€
Clear+Brilliant veidui ir kaklui (perkant 3 procedūrų kursą)
259€
PRP su Clear+Brilliant lazerio procedūra (veidas)
Sutaupote 42€
449€
PRP su Clear+Brilliant lazerio procedūra (veidas, kaklas)
Sutaupote 100€
649€
Rezervuoti dabar
Visas kainynas

Kodėl Clear+Brilliant toks efektyvus?

Gydymas Clear+Brilliant lazeriu – beveik neskausmingas bei nereikalaujantis ilgo gijimo laikotarpio, o jo rezultatai ilgalaikiai. Šis veido, kaklo bei dekolte gydymui naudojamas lazeris išbandytas daugelyje tyrimų, todėl procedūros saugios ir veiksmingos.

Clear and brilliant lazeris

Ką verta žinoti apie Clear+Brilliant?

Kokių rezultatų galima tikėtis?2019-11-30T10:27:15+02:00
  • Mažesnis raukšlių kiekis;
  • Sumažėję aknės randeliai;
  • Susitraukusios odos poros;
  • Lygesnė, švelnesnė ir jaunesnė oda;
  • Pagerėjusi bendra odos būklė – oda tampa švytinti, stangresnė, natūraliai sveikesnė;
  • Pacientai dažnai pastebi sumažėjusią odos pigmentaciją;
  • Kai kurie klientai pastebi net sumažėjusį išsiplėtusių kapiliarų tinklą.

Pirmieji rezultatai pastebimi po savaitės ir su laiku tik gerėja. Po Clear+Brilliant procedūrų kurso gautas rezultatas, priklausomai nuo odos būklės ir amžiaus, išsilaiko keletą metų, tačiau šį laikotarpį galima pratęsti kasmet atliekant palaikomąsias procedūras.

Kam netinka Clear+Brilliant?2019-11-30T10:25:56+02:00

Gydymas Clear+Brilliant lazeriu Jums netinka, jei esate nėščia, maitinate krūtimi, taip pat jei sergate odos vėžiu, ar Jums taikomas ar taikytas gydymas Izoretinoinu, kai kuriais antibiotikais (Tetraciklinu, Doksiciklinu, Eritromicinu). Būtina įspėti procedūrą atliekantį specialistą, jei turite polinkį keloidinių randų formavimuisi, jei sergate skleroderma, baltme, jei Jums taikomas spindulinis gydymas.

Ko tikėtis po procedūros?2020-04-03T14:28:14+03:00

Pacientai po procedūros dažnai pastebi paraudusią ir patinusią odą, tačiau šie simptomai dažniausiai praeina po 12-24 val. (kai kuriais atvejais laikosi iki kelių dienų), tad kitą dieną jau galima grįžti į darbą. Po to pastebėsite „švitrinio popieriaus“ efektą – taip oda atsikrato senų, pažeistų ląstelių. Kartu vyksta ir odos regeneracija: atsiranda naujos, tvarkingos elastino ir kolageno skaidulos, atsinaujina epidermis, ir praėjus maždaug savaitei po procedūros, džiaugsitės švelnia, lygia, lyg kūdikio oda. Efektas tik stiprės, ir ryškiausias bus po mėnesio (tiek trunka pilna odos regeneracija).

Po procedūros būtina vengti saulės ar naudoti apsauginį kremą (SPF 50). Taip pat odą reiks nuolat drėkinti – ypač pirmąsias dienas tepkite ją riebiais maitinančiais kremais.

Jei dažnai kartojasi Herpes virusinės infekcijos, po lazerinės procedūros šis virusas linkęs suaktyvėti, todėl verta pagalvoti apie profilaktinį geriamą Acikloviro kursą.

Ko tikėtis procedūros metu?2019-11-30T10:22:45+02:00

Prieš rinkdamiesi lazerių specialistą, įsitikinkite, jog procedūra bus atliekama ne bet kur, o licencijuotoje medicinos įstaigoje.
Prieš procedūrą gydytojas įvertins odos būklę, išteps gydomą zoną specialiu anestetiniu (pvz. Lidokaino) kremu ir, šiam pradėjus veikti, toliau tęs gydymą lazeriu. Prietaise integruota itin pažangi Optical Tracking™ sistema, kurios pagalba tolygiai atnaujinama oda, išlyginamas jos paviršius, skatinant kolageno bei elastino gamybą.
Prieš procedūrą veido oda nuskausminama, todėl gydymo metu kai kurie klientai jaučia tik nežymų dilgčiojimą, kiti įvardija nestiprų skausmą (iki 2 balų iš 10). Pati procedūra trunka 20-30 min. Po to oda ištepama drėkinančiu kremu, o vasarą ir apsauginiu kremu nuo saulės, ir klientas gali grįžti prie įprastos veiklos.

Koks gydymo kursas rekomenduojamas?2019-11-30T10:21:55+02:00

Reikiamas procedūrų skaičius priklauso nuo odos būklės ir paciento lūkesčių, tačiau, siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojama atlikti 4-6 procedūrų kursą. Po šio gydymo daugelis pacientų renkasi Clear+Brilliant kaip palaikomąją priemonę, siekiant išlaikyti sveiką ir jaunatvišką odą.
Gydymą Clear+Brilliant lazeriu galima derinti su kitomis procedūromis, įskaitant hialurono užpildų bei botulino injekcijomis ar kitais lazeriniais metodais. Ypač geri rezultatai pastebėti derinant Clear+Brilliant ir PRP procedūras.

Plačiau apie šią bei susijusias procedūras

Susipažinkite su REVÙ CLINIC paslaugas išbandžiusių klientų patirtimi, specialistų įžvalgomis bei kita naudinga informacija

Skaitykite daugiau REVÙ Lab

Greita rezervacija vizitui

Užpildykite formą ir mes patvirtinsime Jūsų registraciją per 4 darbo valandas.

Arba skambinkite telefonu:

+370 657 43305

Go to Top