MEDIOSTAR LAZERIS – PLAUKŲ ŠALINIMO ATEITIS

Vokiška kokybė bei saugumo ir efektyvumo garantas – plaukų šalinimas diodiniu lazeriu Asclepion MeDioStar Monolith.

Su kuo Jums asocijuojasi žodžių junginys „vokiška kokybė“? Daugumai tai reiškia ilgaamžiškumą, patikimumą ir saugumą. Būtent tą patį galima pasakyti apie Asclepion MeDioStar Monolith diodinį plaukų šalinimo lazerį.

Sveiki atvykę į ateitį

Konkurentus nokautuojantis lazeris MeDioStar gerokai lenkia kitų gamintojų įrenginius. Vokiečių medicininės įrangos gamintojas Asclepion žengė didžiulį žingsnį į ateitį ir pristatė bene moderniausią plaukų šalinimo lazerį. MeDioStar ypatingas savo dviejų antgalių sistema – įrenginyje iškart prijungti du skirtingų dydžių antgaliai, kuriuos itin paprasta keisti tarpusavyje ir užtikrinti tiek kliento komfortą, tiek rezultato preciziškumą. Šie antgaliai keičiami mygtuko paspaudimu, todėl tai itin greitas ir patogus būdas pasiekti kiekvieną plaukelį. Tarpusavyje derinami 1 cm² (S), 1.5 cm² (M), 3 cm² (L) ir 10 cm² (XL) antgaliai leidžia procedūras atlikti greitai didelėse zonose kaip kojos ar nugara, bet ir užtikrinti maksimalų tikslumą sudėtingesnėse srityse, pavyzdžiui, veido ar bikini zonose.

Technologija

MeDioStar – aukščiausio lygio, itin kokybiškas ir prabangus diodinis lazeris. Jo veikimas pagrįstas unikalia dviejų bangų ilgių technologija: diodiniams lazeriams įprasta 810 nm banga ir tuo pačiu metu veikiančia 940 nm banga. Toks metodas ne tik užtikrina efektyvų plauko folikulo sunaikinimą, bet pažeidžia ir šį folikulą maitinantį kapiliarą. Tokiu būdu plaukas nebegauna maistinių medžiagų ir nebeturi galimybės atsinaujinti bei ataugti. Kiekvienas šio lazerio antgalis turi integruotą 360° odos vėsinimo sistemą, kuri kontaktiniu būdu itin efektyviai vėsina epidermį, apsaugo odą nuo nudegimų ir leidžia lazerį naudoti bet kuria kryptimi. Taip užtikrinamas maksimalus rezultatas ir kliento komfortas, nes procedūra tampa malonesnė bei švelnesnė.

Mediostar diodinis lazeris

Kitas svarbus aspektas – paties antgalio forma. Aleksandrito lazeriai dažniausiai naudoja apvalius antgalius, todėl ir šviesos blyksnio laukas yra apvalus. Tokiu metodu praktiškai neįmanoma padengti viso ploto, kuriame šalinami plaukeliai, be tarpų, arba išauga nudegimų rizika tą patį plotelį aleksandrito lazeriu veikiant kelis kartus. Tuo tarpu visi diodinio MeDioStar lazerio antgaliai yra stačiakampio formos – tai leidžia tolygiai padengti visą plotą, kad ir kurią kūno vietą veiktume.

Saugumas

Kiekvienam medikui pirmiausia turėtų būti svarbu kliento saugumas. Rinkoje daug lazerių, žadančių amžinus rezultatus, tačiau dažnai tokio rezultato jie nepasiekia, arba pasiekia aukodami saugumą, todėl procedūros baigiasi ne lygia ir švelnia oda, o nudegimais, pigmentinėmis dėmėmis ar net randais. Bet ar yra būdas išlaikyti maksimalų efektyvumą, bet procedūras atlikti su visiškai minimalia komplikacijų rizika? Taip, ir tai užtikrina MeDioStar lazeriai. Unikalus lazerio bangų ilgių derinys bei moderni odos vėsinimo technologija užtikrina procedūrų saugumą visų tipų odai bet kuriuo metų laiku. Kuomet aleksandrito lazeriai veikia melanino sluoksnyje, šis diodinis lazeris jį „praeina“, skverbiasi giliau, todėl po šių procedūrų lieka itin menka tikimybė pigmentacijos pasikeitimams ar nudegimams, o procedūras atlikti galima net ant įdegusios odos už lango spiginant saulei.

MeDioStar lazeris – turbūt geriausias lazeris, kurį šiais laikais galima pasirinkti. Jis greitas ir galingas, tačiau tuo pačiu metu švelnus ir komfortiškas klientui. Juo atliekamos procedūros ne tik greitos ir efektyvios, bet ir nekeliančios didelio diskomforto klientui. Tad pamirškite nudegimus bei stiprų skausmą keliančias senienas ir ženkite į ateitį su Asclepion MeDioStar Monolith!BIKINI + PAŽASTYSnuo 45€

  • Iki 30 minučių

  • 2022 m. lazeriai

  • Vilniuje ir KauneVISAS   KŪNASnuo 99€

  • Iki 90 minučių

  • 2022 m. lazeriai

  • Vilniuje ir KauneKOJOS + BIKINI + PAŽASTYSnuo 79€

  • Iki 45 minučių

  • 2022 m. lazeriai

  • Vilniuje ir Kaune