DAŽNIAUSI LŪPŲ PUTLINIMO MITAI

Lūpų putlinimas – viena dažniausiai atliekamų injekcijų, tačiau ji vis dar apipinta nemažai mitų. Kviečiame su jais susipažinti.

Dažna moteris ar mergina jau yra išbandžiusi vienokias ar kitokias injekcines procedūras, o ši grožio kelionė neretai prasideda nuo lūpų formos ar tūrio korekcijos. Vienos klientės vadovaujasi draugių patirtimi, kitos informacijos ieško internete, tačiau abu šie šaltiniai neretai kupini įvairiausių mitų ar netikslios informacijos. Dažniausiai pasitaikančius mitus bei klausimus gydytojui aptarsime būtent čia.

1. Lūpų užpildai „ištampo“ odą.
Nors oda, dengianti mūsų lūpas, ir yra viena ploniausių lyginant su visu kūnu, tačiau hialurono rūgšties preparatai jos nepakeičia ir neištampo. Hialurono rūgštis – natūraliai žmogaus organizme randama medžiaga, kurią pamažu skaido fermentas hialuronidazė, taip pat randamas organizme. Būtent todėl procedūros metu pasiektas putlumas su laiku mažėja, na o lūpos grįžta į pradinį vaizdą. Na o pripratus prie putlių, išraiškingų, simetriškų lūpų, mažai kas nori grįžti į pradinį vaizdą.

2. Putlinti lūpas reikėtų prieš pat svarbų renginį ar progą.
Planavote apsilankyti pas gydytoją lūpų korekcijai ir tiesiai po jos pozuoti prieš objektyvą šventėje ar renginyje? Visgi planus rekomenduotume pakoreguoti. Iškart po lūpų užpildų procedūros klientai dažnai būna patenkinti vaizdu ir dar būdami gydytojo kabinete prisiplanuoja įvairių veiklų. Tačiau hialurono rūgštis pritraukia vandens molekules, todėl koreguota zona pradeda tinti, o tas tinimas gali laikytis net keletą dienų. Na o tinimui praėjus, gali išryškėti ir nedidelės mėlynės dūrių vietose. Todėl leiskite sau pailsėti po procedūros ir renginius planuokite gijimo laikotarpiui pasibaigus.

3. Jei parodysiu norimų lūpų formos pavyzdį, tokias lūpas man gydytojas lengvai ir suformuos.
Daug kam įprasta norimo rezultato nuotraukas rodyti savo kirpėjai, tačiau lūpų putlinimas yra gerokai sudėtingesnė procedūra. Nors tiksliai paaiškinti gydytojui apie savo lūkesčius tikrai naudinga, tačiau tie lūkesčiai turėtų būti realistiški. Būtent todėl labai svarbu pasirinkti patyrusį injekcijų specialistą, kuris ne tik gerai išmano veido anatomiją bei turi gerą estetinį suvokimą, bet ir supranta galimybių ribas ir kaip pasiekti geriausią rezultatą kiekvieno kliento atveju.
Šis mitas pastaruoju metu ypač gajus, kalbant apie „russian lips“ injekavimo techniką. Nemažai merginų ir moterų internete pamato „tobulų“ lūpų vaizdą ir jį siekia atkartoti sau. Tačiau reikėtų suprasti, kad labai svarbu ir pirminis vaizdas – jei lūpa labai siaura, vieno švirkšto gali būti maža. Tokiais atvejais gali tekti naudoti net 2 ar 3 švirkštus ir vis tiek nepamatyti išsvajoto efekto. Na o jei injekcijos atliekamos natūraliai putlesnėms lūpoms, norimą efektą gali būti įmanoma pasiekti vos su vienu hialurono rūgšties švirkštu. Reikėtų nepamiršti, kad putlinant lūpas gydytojas dirba su esamu vaizdu, jį patobulindamas ir paryškindamas, o ne uždėdamas kito kliento, draugės ar įžymybės kontūrą ar putlumą. Taip prieiname ir prie kito mito:

4. Visos užpildais koreguotos lūpos atrodo nenatūraliai, tarsi ančiukas.
Nors socialinėse medijose ar televizijoje dažnai matome super dideles ir riestas lūpas, pats teiginys, kad tokios lūpos negali atrodyti natūraliai yra visiškai neteisingas. Žinoma, bene dažniausia nenatūraliai atrodančių lūpų priežastis – per didelis suleisto preparato kiekis. Taip pat, apatinė lūpa visuomet turėtų būti kiek didesnė nei viršutinė, todėl galutinis vaizdas neatrodys natūraliai, jei pageidausite tik viršutinės lūpos korekcijos. Dar viena dažna nenatūralaus vaizdo priežastis – noras užpildyti visą lūpą iki pat kampučių. Natūrali lūpa centre turėtų būti putlesnė ir suplonėti artėjant link kampučių. Būtent dėl šių priežasčių labai svarbu atrasti tokį specialistą, kuris supranta šias klaidas ir stengsis Jus pagražinti kiek įmanoma natūraliau, o, reikalui esant, ir atkalbėti nuo kai kurių pasirinkimų.

5. Bet koks hialurono rūgšties užpildas lūpoms duos tokį patį efektą, todėl nesvarbu, kokį preparatą pasirinkti.
Pastaruoju metu estetinės medicinos sritis nesiliauja tobulėti, todėl šiandien klientams galima pasiūlyti įvairiausių preparatų, besiskiriančių tiek gamintoju, tiek sudėtimi. Kiekvienas preparatas turėtų būti naudojamas pagal savo indikacijas ir parenkamas individualiai kiekvienam klientui. Todėl klinikoje naudojame keleto gamintojų užpildus, kuriuos mūsų gydytojai paskirs būtent Jums, atsižvelgdami į Jūsų lūkesčius, esamą būklę ir siekiamą rezultatą. Jei vienas produktas tiko Jūsų draugei, jis Jums gali būti visiškai netinkamas. Būtent todėl tinkamiausią preparatą turėtumėte pasirinkti kartu su gydytoju.

6. Jei po procedūros atsirado mėlynės, tuomet specialistas prastas ir procedūrą atliko netinkamai.
Pradėkime nuo to, kad lūpose natūraliai yra labai aktyvi kraujotaka. Mėlynių atsiradimas po procedūrų labai priklauso ir nuo kliento – jo individualių organizmo savybių, kraujavimo stiprumo, būklės, reikalingo dūrių skaičiaus. Todėl net ir labai patyręs specialistas ne visada procedūrą atliks be šalutinių poveikių: tinimo bei mėlynių.
Todėl prieš procedūrą labai svarbu su gydytoju aptarti naudojamus vaistus ir esamas ar buvusias sveikatos problemas, būtinai informuoti apie kraują skystinančių vaistų vartojimą. Šiuos nemalonius pojūčius padės sumažinti poprocedūrinio režimo laikymasis: injekuotą vietą galima šaldyti kompresu, keletą dienų po procedūros reikėtų vengti alkoholio vartojimo, rūkymo, kraują skystinančių vaistų vartojimo ar kitų įpročių, kuriuos aptarsite procedūros metu.

7. Lūpų putlinimas – paprasta procedūra, kurią gali atlikti bet kas.
Pastarasis yra bene pavojingiausias mitas. Dažnai klientai, susigundę neretai retušuotomis prieš/po nuotraukomis, tokias procedūras nusprendžia atlikinėti pas patirties ir išsilavinimo neturinčius „meistrus“. Nors komplikacijų gali pasitaikyti net ir itin patyrusiam gydytojui, ši procedūra neturėtų būti atliekama bet kur, nes jei ir nutiks komplikacija, gydytojas supras situacijos rimtumą ir gebės suteikti reikalingą pagalbą.

Taigi, nors apie šią procedūrą ir sklando nemažai netikslios informacijos ar įsivaizdavimų, atlikę ją pas patyrusį ir kvalifikuotą specialistą tikrai džiaugsitės estetišku, natūraliu ir puikiu rezultatu. Juk ne veltui lūpų putlinimas yra viena populiariausių procedūrų pasaulyje!