MECHANINIS VALYMAS – EFEKTYVUS BŪDAS GRĄŽINTI ODAI SVEIKĄ IŠVAIZDĄ

Odos užterštumas, spuogeliai, išsiplėtusios poros – tai problemos, su kuriomis susiduriame daugelis.

Aplinkos užterštumas, maistas, kurį valgome, stresas ar vidaus ligos neišvengiamai veikia mūsų odos būklę. Nors žinome, jog kasdieninė odos higiena – būtina, tačiau vien to nepakanka: odai būtinas ir giluminis veido valymas, atveriantis poras ir leidžiantis pasišalinti organizme susikaupusiems toksinams.

Norint turėti gražią bei lygią veido odą, turime ja rūpintis ir atitinkamai prižiūrėti. Deja, tačiau kasdieninėje odos higienoje naudojamos priemonės, tokios kaip kaukės, šveitikliai ar kremai negali paveikti giliausių odos sluoksnių, o ilgainiui susikaupę nešvarumai ima kimšti odos poras, paskatindami uždegimus, dėl ko atsiranda spuogai, inkštirai ar vadinamieji kamedonai (juodi taškeliai odos paviršiuje). Efektyviausias būdas spręsti šioms problemoms ir grąžinti odai sveiką išvaizdą – klasikinis (mechaninis) veido valymas.

Procedūros eiga ir rezultatai

Giluminis odos valymas, kitaip dar vadinamas klasikiniu arba mechaniniu veido valymu, yra viena efektyviausių ir populiariausių kosmetologinių procedūrų, veikianti gilesnius odos sluoksnius: jos metu pirmiausia nuvaloma oda, atliekamas pilingas, oda brinkinama, kas iškelia į paviršių visus susikaupusius nešvarumus ir leidžia atverti poras. Taip išspaudžiami kamedonai ir spuogeliai, o paskui oda specialiomis priemonėmis drėkinama, skaistinama bei nuraminama. Procedūros metu naudojami specialūs kosmetologiniai produktai leidžia pašalinti negyvas epidermio ląsteles, paskatinamas odos atsinaujinimas, pagerėja odos kraujotaka bei užkertamas kelias riebalinių liaukų užsikimšimui. Todėl rezultatai matomi iškart po valymo: oda tampa skaistesnė, gyvybingesnė, sudrėkinta, dingsta pleiskanojimas, susilygina jos spalva ir paviršius, nes joje nebematyti inkštirų ir kamedonų.
Kartais manoma, jog veido valymas turėtų būti atliekamas tik turint odos problemų, tačiau išties jis reikalingas, net iš pirmo žvilgsnio, sveikai odai – kadangi leidžia išvengti odos problemų ateityje. Jei matomas didelis kiekis spuogelių bei inkštirų, dažniausiai rekomenduojama rinktis būtent klasikinį veido valymą, o jei tokios odos problemos nevargina, skaistumui bei gyvybingumui atstatyti gali būti pritaikomi ir kiti odos valymo metodai kaip ultragarsinis ar rūgštinis. Čia reikėtų pasitikėti patyrusiu kosmetologu, kuris parinks tinkamiausią būdą pagal kliento lūkesčius bei problemas.
Dar vienas dažnas mitas – jog tai itin skausminga procedūra, tačiau iš tiesų, profesionaliai atliekamas mechaninis veido valymas skausmo nesukelia. Pravartu paminėti ir tai, jog ši kosmetologinė procedūra tinkama visiems odos tipams, tačiau prieš ją atlikdamas, specialistas turėtų įvertinti Jūsų odos būklę ir tai, ar joje nėra prasidėjusių uždegimų. Nuo komplikacijų po procedūros patikimai apsidrausite pasirinkę kvalifikuotą kosmetologą ir patikimą įstaigą. Viską atlikus profesionaliai, galėsite džiaugtis pastebimai gražesne ir sveikesne veido oda.