ULTRAGARSINIS VEIDO VALYMAS – SAUGI IR VEIKSMINGA PROCEDŪRA

Itin veiksminga ir moderni odos valymo procedūra, tinkama net jautriausios ir probleminės odos savininkams.

Sveika ir graži oda neįsivaizduojama be giluminio valymo procedūrų, leidžiančių pašalinti organizme ir gilesniuose odos sluoksniuose susikaupusius nešvarumus. Tam puikiai tinka ultragarsinis veido valymas.

Ultragarsinis veido valymas – tai palyginti nauja technologija, kurios efektyvumu šiandien jau neabejojama. Ši kosmetologinė procedūra laikoma itin saugia ir švelnia, mat jos metu nepažeidžiamas odos paviršius ir audiniai, o oda valoma ir paveikiama giliai ląsteliniame lygyje. Būtent todėl šią procedūrą dažnai renkasi žmonės, turintys jautrią, pažeistą, brandžią odą ar tam tikras odos ligas. Šis veido odos valymo būdas yra švelniausias, lyginant su mechaniniu bei rūgštiniu metodais, nes odos paviršius nėra dirginamas, pati procedūra yra maloni.

Kas vyksta ultragarsinio veido valymo metu?

Šios procedūros metus pirmiausiai nušveičiamas negyvos odos sluoksnis, tada su specialia mentele išvalomas odos paviršius: veikdamas ląsteliniame lygmenyje šis aparatas atveria poras, leidžia pasišalinti nešvarumams bei riebalų pertekliui. Taip pasišalina ir spuogai, kamedonai bei susidarę inkštirai. Tiesa, kadangi šis būdas yra gana švelnus, giluminius spuogus gali tekti išvalyti mechaniškai, reikalui esant, tokį metodą patars kosmetologas. Kadangi ultragarsas valo odą limfiniu būdu, o ultragarsu atliekamas dar ir mikromasažas, tai tokios procedūros metu efektyviai aktyvinama kraujotaka, skatinama odos regeneracija, atsistato odos apsauginės funkcijos, tad ši procedūra veikia ir kaip jauninamoji. Šio valymo metu oda įprastai praturtinama ir drėkinančiais, stangrinančiais kosmetologiniais preparatais, užtikrinančiais dar veiksmingesnį poveikį.

Nauda

Ultragarsinis veido valymas leidžia džiaugtis matomais rezultatais iškart po procedūros: oda atrodo kur kas lygesnė, švelnesnė, skaistesnė ir sudrėkinta. Be to, pagerėja jos atspalvis, elastingumas, ženkliai sumažėja patinimai. Kadangi procedūros metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda atrodo gyvybingesnė. Dėl ultragarso veikimo svarbūs procesai prasideda ir gilesniuose odos sluoksniuose: pagerėja mikrocirkuliacija, elastino bei kolageno gamyba, suaktyvinama limfotaka. Dėl švelnaus ir nekenkiančio odai poveikio, ultragarsinis valymas gali būti atliekamas ne tik veido, bet ir kaklo, dekolte bei nugaros sritimis. Be to, kaip ir po kitų giluminių odos valymo procedūrų, taip ir šios, Jūsų oda pastebimai geriau įsisavins kasdieną naudojamą kosmetiką. Tad veido valymas ultragarsu – puiki išeitis siekiant efektyvaus, neskausmingo ir itin saugaus giluminio odos valymo, o atliekama profesionalaus ir patikimo kosmetologo, procedūra yra netgi maloni ir atpalaiduojanti.