KĄ VERTA ŽINOTI APIE KONSULTACIJAS KARANTINO METU?

Nors sveikatos priežiūros įstaigos pamažu atnaujina planines procedūras, tokių konsultacijų, prie kokių buvome pratę anksčiau, dar ilgai teks palaukti.

Jau visi pripratome prie nuolatinės nežinomybės bei dažnai besikeičiančių rekomendacijų, tačiau visuomet jaučiamės saugiau, kai žinome, kaip reiks elgtis tam tikrose situacijose. Pastaruoju metu ne išimtis ir vizitai pas medikus, todėl kviečiame iš anksto susipažinti su svarbia informacija ir artėjančią konsultaciją pasitikti be rūpesčių!

Prieš atvykdami laikykitės šių pagrindinių taisyklių:

 1. Atvykite ne anksčiau nei likus 10 min. iki paskirto vizito laiko. Tokiu būdu lengviausiai išvengsite kontakto su kitais asmenimis.
 2. Nepamirškite dėvėti asmeninių apsaugos priemonių – kaukės, pirštinių.
 3. Rizikos grupei priklausantiems klientams vis dar siūlome vizitus nukelti vėlesniam laikui, karantinui pasibaigus. Tokiai grupei šiuo metu priskiriami vyresni nei 60 m. ir sergantys lėtinėmis ligomis asmenys.
 4. Laikykitės atstumo – jei pastebėjote, kad registratūroje prieš Jus yra kitas žmogus, neskubėkite, prieikite po vieną, laikykitės bent 1-2 m atstumo nuo kitų.
 5. Jei yra galimybė, atvykite po vieną. Suprantame, kad kartais moralinė artimo žmogaus parama reiškia daug, tačiau šiuo metu, jei tik yra tokia galimybė, lydinčius asmenis palikite už klinikos durų.
 6. Jei jaučiate pakilusią temperatūrą, kvėpavimo takų infekcijų ar kitų ligų požymius, perkelkite vizitus vėlesniam laikui.
 7. Jei yra galimybė, rinkitės bekontaktį atsiskaitymą bankinėmis kortelėmis.

Kaip mes rūpinamės Jūsų saugumu?

 1. Paruošėme priemones rankų dezinfekcijai. Prieš įeidami į kliniką rasite informaciją apie rankų dezinfekciją, tam reikalingas priemones, taip pat paprašysime užsidėti pirštines bei vienkartinius antbačius (bachilus).
 2. Registruojame klientus su didesniais tarpais. Taip užtikriname, kad savo vizito metu sutiktumėte kuo mažiau pašalinių asmenų, išvengiame bereikalingo būriavimosi prie kabinetų.
 3. Vėdiname bei dezinfekuojame kabinetus po kiekvieno kliento, tad galite jaustis saugūs, kad aplinka, kurioje esate, atitinka visas higienos rekomendacijas.
 4. Kabinetų darbo laiką planuojame taip, kad klientų vizitai pas skirtingus specialistus prasikeistų bent po keliolika minučių. Taip tikimybė laukiamajame sutikti kitų klientų smarkiai sumažėja.
 5. Visiems įeinantiems klientams matuojama kūno temperatūra. Natūralu, asmenys su padidėjusia temperatūra nėra įleidžiami.

Mes rūpinamės tiek savo darbuotojų, tiek klientų gerove, todėl imamės visų būtinų priemonių, kad jaustumėtės saugūs savo grožį bei sveikatą patikėdami mums!