KĖGELIO PRATIMAI IR MODERNUS BŪDAS JUOS ATLIKTI

Kas tie Kėgelio pratimai? Kaip tinkamai juos atlikti? O gal egzistuoja greitesnis būdas?

Pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie Kėgelio pratimus ir jų svarbą tiek moterims, tiek vyrams. Tad kas tai per pratimai ir kaip juos tinkamai atlikti? O gal yra būdų juos atlikti be vargo? Apie viską – žemiau.

Kėgelio pratimai, arba paprasčiau dubens dugno raumenų pratimai, stiprina šiuos raumenis ir gerina jų funkcijas. Dubens dugno raumenys atlieka itin svarbias funkcijas – prilaiko dubens organus, įskaitant šlapimo pūslę, gimdą, tiesiąją žarną ir kt., todėl yra neatsiejama šių organų tinkamo funkcionavimo dalis. Būtent todėl su amžiumi ar po gimdymo pradeda atsirasti vis daugiau intymių problemų.

Kaip stipriname kitas raumenų grupes, taip reikėtų nepamiršti ir dubens dugno raumenų. Dėl natūralaus senėjimo, viršsvorio ar moterims po nėštumų, gimdymų, menopauzės, dubens dugno raumenys silpsta, gali atsirasti šlapimo nelaikymas. Tad siekiant užkirsti kelią tokiems nemalonumams ar imtis jų gydymo, reikėtų nepamiršti Kėgelio pratimų.

Čia prasideda sunkioji dalis – taisyklingas ir reguliarus šių pratimų atlikimas. Prieš pradedant atlikti Kėgelio pratimus, pirmiausia reikėtų identifikuoti, kuriuos tiksliai raumenis sutraukti. Tai galima padaryti šlapinimosi metu – pabandykite sustabdyti šlapimo srovę, kuomet esate tualete. Kai jau suprasite, kurie raumenys atsakingi už šį veiksmą, pasistenkite juos sutraukti atsigulus ar atsisėdus, tarsi sėdėtumėte ant akmenuko ir bandytumėte jį pakelti vien šių raumenų darbu. Tris sekundes laiykite įtempę dubens dugno raumenis, tuomet tris sekundes pailsėkite. Šiuos pratimus reikėtų kartoti 3 kartus per dieną po 10-15 kartų. Tik atkreipkite dėmesį, kad atliekant Kėgelio pratimus dirbti turėtų tik dubens dugno raumenys, venkite pilvo preso, sėdmenų ar šlaunų raumenų darbo!

Tenka pripažinti, kad atlikti šiuos pratimus yra ne tik gana sudėtinga, tačiau ir jų duodamą efektą pajuntame tik po nuolatinio, ilgalaikio darbo. Tačiau nusiminti neverta, nes šiuolaikinės technologijos padės Kėgelio pratimus atlikti už Jus. Ar įsivaizduojate, kad vos per 30 minučių įmanoma atlikti net 12 000 taisyklingų ir intensyvių Kėgelio pratimų? Čia padės inovatyvus įrenginys EMSELLA. Jis veikia elektromagnetinio lauko principu – stimuliuojami motoriniai neuronai skatina fiziologiškus, taisyklingus ir intensyvius dubens dugno raumenų susitraukimus. Procedūros metu nereikia net nusirengti, ji visiškai neinvazinė, neskausminga, o daugeliui moterų net maloni. Rekomenduojamas kursas – vos 6 procedūros, atliekamos dukart per savaitę, o po jo stipriais raumenimis galėsite džiaugtis net iki metų. Žinoma, iš praktikos pastebėjome, kad EMSELLA kėdė dažnam pacientui tampa kaip atspirties taškas, po kurio jie patys namuose pradeda atlikti Kėgelio pratimus, tad pasiektą rezultatą galima išlaikyti ir gerokai ilgiau.

Kėgelio pratimai moterims dažnai rekomenduojami įvairių gydytojų bei specialistų, nes jų nauda organizmui didžiulė. Šiuos pratimus rekomenduojama atlikti visoms suaugusioms moterims, tiek besiruošiančioms pastoti, tiek jau gimdžiusioms, tiek siekiančioms sveiko ir malonaus lytinio gyvenimo. Vienas variantas šiuos pratimus atlikti savarankiškai, kitas – greitesnis, lengvesnis ir efektyvesnis – pasitelkti šiuolaikines technologijas, o geriausias ir ilgalaikis būdas – abu šiuos variantus derinti kartu.