fbpx
Plaukų šalinimas lazeriu2021-11-28T08:16:00+02:00

Plaukų šalinimas lazeriu – naujausios technologijos Jūsų komfortui

Ilgalaikis būdas išsivaduoti nuo nepageidaujamų kūno plaukelių. Saugi ir greita procedūra Sapphire ir MeDioStar (2021 m.) lazeriais.

Apie procedūrą

Specialūs pasiūlymai

Pažastys + blauzdos + bikini (pilnas/dalinis)
199€
267€
Pažastys + blauzdos + bikini (1 procedūros kaina perkant 8)
Sutaupote 640€
119€
267€
Bikini + pažastys
99€
178€
Bikini + pažastys (1 procedūros kaina perkant 8)
Sutaupote 320€
59€
178€
Kojos (blauzdos + šlaunys)
179€
247€
Kojos (blauzdos + šlaunys) + bikini arba pažastys
210€
356€
Kojos (blauzdos + šlaunys) + bikini + pažastys
275€
425€
Blauzdos + bikini
129€
198€
Visas kūnas (1 procedūros kaina perkant 8)
Sutaupote 1120€
209€
574€
Paketas vyrams: pažastys + pečiai + nugara
169€
287€
Papildoma nuolaida, įsigyjant 4/6 procedūrų paketą!
-20/30%
Sekėjams Telegram - papildomos nuolaidos - t.me/revuclinic
Rezervuoti dabar
Visas kainynas

Plačiau apie šią procedūrą

Plaukų šalinimas lazeriu – viena dažniausiai atliekamų kosmetinių procedūrų pasaulyje. Tai saugus ir turbūt efektyviausias būdas atsikratyti nepageidaujamų kūno plaukelių.

MeDioStar lazerine depiliacija Kaune Vilniuje Klaipedoje

Ką verta žinoti apie plaukų šalinimą lazeriu?

Monolith XL lazerio rankena
Geriausios kainos garantija2021-11-29T08:49:11+02:00

Radote ar gavote geresnės kainos pasiūlymą? Esame pasiruošę pasiūlyti tokią pačią kainą ir dar duosime Jums dovanėlę! Pagrindinė sąlyga – lazerinė depiliacija turi būti atliekama su pasaulyje žinomais lazerių vardais. Mūsų plaukų šalinimo lazeriai –  vokiški MeDioStar Monolith, bene patys geriausi diodiniai lazeriai pasaulyje.

Kokiu lazeriu atliekama procedūra?2021-11-28T08:07:08+02:00

Lazerinė depiliacija REVÙ CLINIC atliekama šiais naujausiais ir pažangiausiais lazeriais:

1. 2021 m. Asclepion MeDioStar Monolith vokietijoje pagamintas plaukų šalinimo lazeris – vienas greičiausių ir galingiausių prietaisų rinkoje. Įmontuota 360° odos vėsinimo sistema leidžia procedūrą atlikti saugiai ir visiškai neskausmingai. Šis plaukų šalinimo lazeris išsiskiria tuo, kad gali veikti 810 nm, 940 nm ir 755 nm aleksandrito bangos ilgiu, tad procedūros metu sunaikinamas ne tik plauko folikulas, bet ir kapiliaras, maitinantis šį folikulą. Taip užtikrinamas procedūros efektyvumas, greitis bei didesnis nei bet kada anksčiau komfortas pacientui.

Siekiant itin tiksliai ir preciziškai panaikinti plaukelius, šiame lazeryje REVÙ CLINIC naudoja net 2 tipų antgalius: 10 cm2 Monolith XL antgalis greitam plaukų šalinimui didesnėse zonose ir itin preciziškas bei itin greitas 1 cm2 Monolith S antgalis dar didesniam tikslumui intymiose zonose. Abu šiuos antgalius naudojame tam, kad rezultatas Jus džiugintų visame kūne.

2. 2019 m. Sapphire LS-1200 ispaniškas diodinis lazeris, kurio antgalis atšaldomas net iki -10ºC, tad atliekama procedūra nekelia diskomforto. Todėl plaukelius lengvai galima panaikinti net ir jautriausiose kūno vietose. Lazerinė depiliacija šiuo įrenginiu – saugus ir neskausmingas būdas naikinti nepageidaujamus plaukelius visais metų laikais. Dėl savo technologijos ir lengvai reguliuojamo veikimo greičio (nuo 1 iki 15 šūvių per sekundę), specialistas gali nustatyti reikiamą galingumą, atsižvelgęs į kliento odos tipą, jautrumą bei plauko storį ir spalvą. Todėl procedūra veiksminga ir komfortiška.

Priešingai nei vien aleksandrito technologija grįsti lazeriai, diodiniai lazeriai yra saugesni plaukų šalinimui visais metų laikais, nes šio lazerio skleidžiamos bangos yra ilgesnis. Todėl lazerio banga yra tiesiogiai nukreipta į plauko folikulą, taip į odą įsiskverbiama giliau, sunaikinami giliau esantys plauko folikulai ir sumažinama hiperpigmentacijos rizika. Depiliacija diodiniu lazeriu – plaukų šalinimo ateitis net ir tamsesnei odai.

Kada procedūra neatliekama?2021-02-21T13:30:43+02:00

Plaukelių šalinimas lazeriu negalimas nėštumo metu. Kitas atvejis – onkologinės ligos, taikoma chemoterapija ar spindulinis gydymas. Komplikacijų gali pasitaikyti gydymo laikotarpiu vartojantiems antibiotikus, tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus ar kosmetiką, turinčią fotosensibilizuojančių medžiagų, taip pat žmonėms, sergantiems epilepsija. Procedūra neatliekama ir iškart po intensyvaus deginimosi saulėje ar soliariume. Plaukai nešalinami lazeriu jei pasirinktoje zonoje yra tatuiruotė.

Procedūra nerekomenduojama ir krūtimi maitinančioms moterims – šiuo laikotarpiu dar sparčiai svyruoja hormonai, todėl, siekiant geriausių rezultatų, plaukų šalinimo lazeriu kursą rekomenduotina pradėti nutraukus žindymą.

Nors depiliacija lazeriu – pakankamai saugi procedūra, visgi retais atvejais gali pasitaikyti komplikacijų (pvz. paraudimas, patinimas, trumpalaikiai ir ilgalaikiai odos spalvos, pigmentacijos pasikeitimai, smulkūs randeliai). Detalesnę informaciją apie galimus šalutinius poveikius konsultacijos metu pateiks klinikos specialistas.

Kaip pasiruošti procedūrai?2021-05-15T16:02:11+03:00

Siekiant geriausių rezultatų bei komplikacijų rizikos sumažinimo, būtina procedūrai pasiruošti tinkamai:

  • Bent 4 savaites iki procedūros plaukai neturėtų būti išraunami (pvz. pincetu ar depiliuojami vašku, epiliatoriumi), gydomas plotas gali būti tik skutamas.
  • 1-2 dienas prieš procedūrą reikia nusiskusti depiliuojamą plotą, taip procedūra bus atliekama greičiau ir neskausmingai.
  • Prieš lazerinę epiliaciją negalima plaukelių balinti, naudoti depiliacinių kremų.
  • Gydymo laikotarpiu negalima naudoti savaiminio įdegio priemonių.
  • 2 savaites prieš ir 2 savaites po kiekvienos procedūros negalima degintis soliariumuose ar saulėje, jei saulės spindulių išvengti nepavyksta, reikia naudoti kremą su SPF50.
  • Prieš ir po procedūros reikalinga maksimali gydomos zonos higiena.
  • Keletą dienų iki vizito bei po jo venkite anksčiau nebandytų kūno kosmetikos priemonių, depiliuojamo ploto netepkite kremais, losjonais, kvepalais ir pan.
  • Visuomet būtina informuoti lazerinę procedūrą atliekantį specialistą apie vartojamus vaistus, ypač hormoninius ar antibiotikus.
Kuo šis plaukų šalinimo lazeris skiriasi nuo kitų depiliacijos metodų?2021-02-23T09:12:14+02:00

Kai kurie specialistai klaidingai tapatina fotoepiliaciją (IPL) su lazerine epiliacija. Fotoepiliacijos metu skleidžiama šviesa yra skirtingų bangos ilgių, nekoherentiška, veikia odos paviršiuje, todėl jos efektyvumas žymiai mažesnis nei lazerių, be to, didesnė ir komplikacijų rizika. Tuo tarpu lazerio šviesos bangų ilgis vienodas, jo spindulys neišsisklaido, o patenka į reikiamą odos sluoksnį ir tiesiogiai veikia plauko folikulą.

Pastaruoju metu pasaulyje išaugo diodinių lazerių populiarumas. Šie lazeriai ne tik vieni efektyviausių, bet ir sukelia mažiau komplikacijų, lyginant su aleksandrito lazeriais. Diodinio lazerio spindulys veikia giliai, taikydamas tiesiai į plauko folikulą, jis neveikia melanocitų, todėl tinka tiek šviesesnio, tiek tamsesnio atspalvio odai, ir itin retai komplikuojasi pigmentacijos sutrikimais. Be to, šie lazeriai vertinami klientų dėl komfortiškų ir beskausmių procedūrų.

Ar procedūra skausminga?2021-02-23T09:12:56+02:00

Klientų teigimu, lazerinė depiliacija, atliekama šiais lazeriais, nėra skausminga. Dažniausiai jaučiamas šaltis bei nežymus dilgčiojimas, tačiau tai sunkiai galima pavadinti skausmu. Jei procedūra atliekama jautresnėse zonose ir jaučiate didelį diskomfortą, informuokite procedūrą atliekantį specialistą ir jis pakoreguos lazerio parametrus.

Kas vyksta procedūros metu?2021-02-23T09:14:05+02:00

Prieš rinkdamiesi lazerių specialistą, įsitikinkite, jog procedūra bus atliekama ne bet kur, o licencijuotoje medicinos įstaigoje.
Prieš procedūrą specialistas įvertins Jūsų plaukelių spalvą, struktūrą, odos būklę, ir nuspręs, ar Jums tinkamas šis metodas.
Gydymo pradžioje specialistas baltu pieštuku suskirstys depiliuojamą vietą zonomis, jei reikia, nuskus ją vienkartiniu peiliuku, pateps bespalve, bekvape vandens pagrindo žele, ir pradės plaukų šalinimą. Procedūros metu specialistas paprašys Jūsų užsidėti apsauginius akinius.
Plaukų šalinimo lazerio antgalis stipriai atšaldomas, todėl skausmo neturėtumėte jausti. Kai kurie klientai jaučia nežymų dilgčiojimą, kutenimą, tačiau dažniausiai jaučiamas tik šaltis. Kai kurios depiliuojamos vietos individualiai jautresnės skausmui, tad būtinai informuokite specialistą, jei pajustumėte skausmą – jį galima sumažinti labiau atšaldant gydomą vietą ar mažinant impulsų galią.

Plaukų šalinimą lazeriu išbandžiusių žmonių atsiliepimai

Sužinokite lazerinę depiliaciją išbandžiusių klientų patirtį ir jų fizinius bei psichologinius pokyčius

Skaitykite daugiau REVÙ Lab

Greita rezervacija vizitui

Užpildykite formą ir mes patvirtinsime Jūsų registraciją per 4 darbo valandas.

Arba skambinkite telefonu:

+370 657 43305